18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
x................x 2018-06-07, 16:03 6
twój uber właśnie podjechał
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-06-07, 16:10 1
tatuś kupi następne...
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2018-06-07, 16:45 20
A taki ładny był.. Amerykański..
Zgłoś
Avatar
garota 2018-06-07, 16:53 11
@"Tatuś kupi następne".

Nie bądź zazdrosny, pomimo że jestem ambitny to bym kurcze chciał aby mi ktoś kopsnął taką furkę. Najgorzej jak ta zazdrość wynika z faktu że ty możesz liczyć jedynie na 3 zł na bilet Hue hue.

Co do tematu.

Jebana kobita za kierownicą musi spierdolić oczywiście człowiekowi dzień. Tak jak mi wczoraj poprawiła baba nastrój bo się pośmiałem trochę. Stoję w kolejce po paliwo (samochód 2,5 tony) tak ewidentnie i bezpośrednio że bardziej się nie da, a tu z lewej strony w tico babka mi się wpierdala tak że prawie obciera samochód. Trąbię na nią a ta mądra puka się w głowę jakby nie wiadomo o co mi chodziło. Podszedł do niej gość z obsługi stacji bo idiotka przy okazji blokowała wjazd do LPG i ją wyśmiał dopiero po tym tępa pizda ledwo się wycofała na wstecznym. Gość do mnie tylko powiedział że większy i świecący się samochód muszę sobie kupić. Serio w takiej sytuacji, w takiej kolejce na tak małej stacji gdzie wszystko było jasne i widoczne zachować tak może się tylko jebany idiota z problemami psychicznymi. Albo przeciętna kobita która wyszła na chwilę z kuchni.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-06-07, 17:34 12
garota napisał/a:

pomimo że jestem ambitny.



a ja jestem łowcą androidów, co ty na to?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-06-07, 18:26 1
z jakiegoś włoskiego gówna typu ferrari, lambo czy innego pewnie sam by tak nie wyskoczył
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-07, 19:03 4
Hrabia Drapula napisał/a:

z jakiegoś włoskiego gówna typu ferrari, lambo czy innego pewnie sam by tak nie wyskoczył


Czy ty implikujesz, że hamerycka kurweta jest lepsza od ferrari i lambo?
Zgłoś
Avatar
saves 2018-06-07, 20:36 5
Z czego ten dom, że aż podskoczył?
Zgłoś
Avatar
goral__ 2018-06-07, 22:04
copar: run&drive
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-07, 22:30 8
Facet: Przez chwilę rozkminia co tu się odjebało i pomaga.
Baba: Stoi patrzy się co robi facet, druga poprawia plecaczek, kurwa brakuje tylko żeby się jedna zaczęła malować a druga popłakała.
Zgłoś
Avatar
spieriz 2018-06-07, 23:05
AyCaramba napisał/a:

Facet: Przez chwilę rozkminia co tu się odjebało i pomaga.
Baba: Stoi patrzy się co robi facet, druga poprawia plecaczek, kurwa brakuje tylko żeby się jedna zaczęła malować a druga popłakała.



z tego co widzę, to ta ze schodów dzwoni po pomoc a nie stoi i się patrzy, a druga co niby miała robić, skoro facet już pierwszy podszedł pomóc?
Zgłoś
Avatar
Catar 2018-06-08, 0:19
idiota w renówce wymusił,

ale w Córvecie tez, bo zapierdalał
Zgłoś
Avatar
s................2 2018-06-08, 0:24
co kropelka sklei sklei tego nic już nie rozklei, kropeleczka na czubeczku i już wszystko w porządeczku
Zgłoś
Avatar
chudy666 2018-06-08, 1:07
corvetta solidna firma
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie