18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
1nsecure 2013-09-17, 18:53 2
Te wszystkie choroby biorą się z braku spełnienia w życiu prywatnym. Gdyby taka lesba dostała między nogi co trzeba, to na pewno przestałaby nią być. To samo w przypadku pedalstwa.

Już abstrahując od tematu, że to jest całe lobby LGBT, które pociąga kurwa za sznurki z ukrycia.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-09-17, 19:13
Ja znam jedną i niestety nie podpada pod to kryterium Pater patriae.
Zgłoś
Avatar
klik34 2013-09-17, 19:48 2
@elsjusz wyłącz sobie w profilu cenzure pajacu
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-09-17, 20:45
Chuja prawda.
Zgłoś
Avatar
darek.xan 2013-09-17, 21:57
Myślałem że ta w niebieskim to facet -_-
Zgłoś
Avatar
redeath 2013-09-17, 22:38
Na ostatnim rysunku brakuje łączenia desek na ławce po lewej. FAKE!!!
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-09-18, 0:51
@Pater patriae
Twoje matki?
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-09-18, 12:51
LLUdzie przeczytajcie to i pomyślcie:

co chcą zrobić z naszą moralnością? Skoro mamy geja i jebaego tranzwestyte w sejmie z naszuych podatków?????? Oni chcą aby po ciuchu, powoli uznawać to podświadomie za normalne, niebawem geje i pojebany beda sie przypierdalac tak jak na tym obrazku a spoleczenstwo bedzie za nimi...... tego chca jakies kurwa smieszne elity , bo jak tlumaczyc tego patałacha grodzkieo czy bjedronia
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-09-18, 14:48
Prawackie brudasy i ich mądrości. Gówno wiecie o homoseksualistach, bo ci prawdziwi geje to żyją razem, nikomu nie przeszkadzają i nie afiszują się swoimi poglądami. Ludzie, którzy afiszują się, czy to z heteroseksualizmem czy homoseksualizmem mają jakieś kompleksy i nawet mi ich żal.

No ale wasza retoryka jest zawsze identyczna:

1. Weź stereotypy
2. Rozdmuchaj je
3. Powiedz, że stereotypy to prawda

Żałośni jesteście, krytykujecie ludzi których nawet nie znacie i wasza wiedza o gejach sprowadza się do katolickiej ulotki i parady równości (w której bierze udział mniej niż 5% społeczności gejów).

PS:
en.wikipedia.org/wiki/List_of_gay,_lesbian_or_bisexual_people

Większość ludzi z listy nigdy się nie kryła, ale i nie afiszowała na siłę że są gejami. No ale jesteście tak ograniczeni, że dla was stereotypy to czysta prawda. W takim razie ja też pobawię się stereotypami i wg nich jesteście:
1. Niedouczonymi idiotami
2. Którzy nie potrafią nawet wymówić własnego imienia
3. Potraficie tylko pić i przeklinać
4. I waszym życiowym celem jest udrożnianie rur w kiblach za pensję minimalną
Zgłoś