18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
jem_ser 2013-02-09, 0:23 7
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2013-02-09, 12:16 1
Gra mi sie podoba ma fajną fabułę, i nakurwiam w klawisze jak popierdolony skurwysyn, ale bym coś wyruchał
Zgłoś
Avatar
NifAgnel 2013-02-10, 1:04
kaziolord napisał/a:

Gra mi sie podoba ma fajną fabułę, i nakurwiam w klawisze jak popierdolony skurwysyn, ale bym coś wyruchał


Jak "coś", to może w pobliżu jakaś dziura w płocie jest niezaspokojona
Zgłoś
Avatar
Slouthy 2013-02-10, 10:40 5
Według mnie filmik powinien się skończyć na 2/10.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-02-10, 10:43
Seraff,
Pierdolisz, fajna gra. Jeśli dla ciebie młody Dante wygląda jak Bieber (Nazwa własna i do tego imię, a zasady pisowni trza zachować) to może czas kupić okulary?

jem_ser,
Jebłeś jak BongMan w suszarkę.
Zgłoś
Avatar
C................m 2013-02-10, 11:30
DMC to nie gra to sposób na życie masz do wyboru nakurwiać w klawisze albo nakurwiać w inne dzieci w amerykańskich szkołach jak grasz dla wyglądu BOHATERA to widocznie za dużo śłuchasz JB skoro ci się kojarzy tylko z nim
Zgłoś
Avatar
teken 2013-02-10, 12:44 1
Czepianie się o to, że trzeba napierdalać w Slasherach.
Co za debil.
Zgłoś
Avatar
Din 2013-02-10, 12:52 1
Nazywanie swoich widzów per "idiota" to świetny sposób na zyskanie popularności! Ludzie uwielbiają kiedy im się ubliża!

@Magnic
AI pisane patykiem po ziemi.
Poczucie grawitacji nie istnieje.
30 FPS cap.
Dialogi i postacie jakby tworzone przez gimbusa. (przykład: Demony które mają kilka milenów wysławiają się zdaniami w rodzaju "FUCK YOU" albo Vergil chwali się że ma "większego chuja" [SIC!])
Dla mnie to wystarczy by uznać to za chujową grę, tym bardziej jeśli ta gra to reboot.

@Carnom
Styl życia, eh? Nawet nie wiesz, że gadasz o innej grze. Jest różnica między DMC a DmC.
Zgłoś
Avatar
PyskatySkurwiel 2013-02-10, 13:09 1
Piwko za ostatnie zdanie
Zgłoś
Avatar
pripero 2013-02-10, 13:35 1
I tak większość osób powiedziała ze DmC jest zjebane mimo że nawet nie grali ale cóż.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-02-10, 14:37
Din napisał/a:



@Magnic
AI pisane patykiem po ziemi.
Poczucie grawitacji nie istnieje.
30 FPS cap.
Dialogi i postacie jakby tworzone przez gimbusa. (przykład: Demony które mają kilka milenów wysławiają się zdaniami w rodzaju "FUCK YOU" albo Vergil chwali się że ma "większego chuja" [SIC!])
Dla mnie to wystarczy by uznać to za chujową grę, tym bardziej jeśli ta gra to reboot.



1. Po to są poziomy trudności, jak grasz na supereasy to się nie dziw.
2. To jest slasher a nie opowiadanie o naturalności świata. Czego ty się spodziewasz po grasz z serii DMC? W większości gier H'n'S nie ma praw fizyki albo są one zatarte.
3. Nie wiem jaki masz sprzęt ale chyba widział już wiele potopów.
4. Pegi 18 czyli bluzgi i krew są na porządku dziennym. Jeśli dla ciebie odwzorowanie piekła gdzie nie ma reguł ma być niczym zjazd flegmatycznych humanistów to zapraszam na przechadzkę z Darwinem. Tym bardziej, że główne postacie są młode a co za tym idzie nie usłyszysz pierdolonego Mickiewicza tylko co najwyżej kurwa jako przecinek.

Jak nie wiesz co to są gatunki gier to co się dziwić, że nie potrafisz poznać dobrej gry z danego gatunku.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-02-10, 14:56
kaziolord napisał/a:

Gra mi sie podoba ma fajną fabułę, i nakurwiam w klawisze jak popierdolony skurwysyn, ale bym coś wyruchał


fabuła?
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2013-02-10, 15:25
Ale się wkurwiłem.
Aż sie zalogowałem.
CO, chcesz podrabiać rage-cenzje IIJERiiCHOII....
Zgłoś
Avatar
Seraff 2013-02-10, 15:42
trolzxcvbnm napisał/a:

Ale się wkurwiłem.
Aż sie zalogowałem.
CO, chcesz podrabiać rage-cenzje IIJERiiCHOII....


Eeee... szczerze? Nie znam gościa, a z filmikami, które mi wyskoczyły po wpisaniu tego nicka na YT nie widzę żadnego związku. Tym bardziej, że jego materiały mają po 10 min. Chyba, że mówisz jeszcze o kimś innym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie