18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
o dorastaniu
inf3kkted • 2014-07-16, 16:59
Biały chłopiec, Jimmy, oraz czarny chłopiec, Jamal, są w tej samej klasie w przedszkolu. Pewnego dnia przedszkolanka każe im wyrecytować alfabet. Jimmy zaczyna pierwszy i doskonale sobie radzi, Jamal nie jest w stanie zapamiętać więcej niż niż sześciu liter po kolei. Tego wieczoru Jamal pyta mamy, dlaczego jego biały kolega mógł wyrecytować ABC zaś on nie - mama odpowiada:
- Ponieważ Jimmy jest biały a ty jesteś czarny.
Następnego dnia nauczyciel rozkazuje im policzyć do dziesięciu. Jimmy radzi sobie z tym bez problemu, jak wszystkie dzieci; Jamal nie potrafi policzyć więcej niż do trzech. Tego wieczoru Jamal pyta mamy, dlaczego jego biały kolega umie liczyć do 10 zaś on nie - mama odpowiada:
- Ponieważ Jimmy jest biały a ty jesteś czarny.
Następnego dnia w łazience Jamal widzi przez przypadek penisa Jimmiego. Tego wieczoru Jamal przychodzi do mamy i mówi:
- Dzisiaj widziałem w łazience penisa Jimmiego, i mój był dużo większy - czy to dlatego że ja jestem czarny, a on jest biały? Mama Jamala odpowiada:

- Nie Jamal, to dlatego że ty masz 18 lat a on 5.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2014-07-16, 17:27 26
Chamski i rasistowski dowcip! Lecz się pieprzony ku-klux-klanowcu!

A teraz na poważnie, to masz piwo, bo się należy. Dowcip odzwierciedlający fakty. Wszystkie do tej pory znane mi badania naukowe dowodzą, iż ciemnoskórzy są znacznie mniej inteligentni od białych. Żeby nie włazić za bardzo w dupę narodowcom i innym wykrzykującym hasła White Power! itp. dodam, że z tych samych badań wynika jasno jakoby najinteligentniejsi byli azjaci.
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2014-07-16, 18:10 9
Blondyneczka wróciła właśnie po pierwszym dniu w szkole w nowym roku do domu:
Mamusiu, Mamusiu (krzyczała od progu). Dzisiaj na matematyce liczyliśmy. Wszystkie dzieci potrafiły liczyć tylko do czterech, jednak ja policzyłem aż do dziesięciu. Spójrz:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
- Bardzo dobrze, odrzekła jej matka
- Czy to dlatego, że jestem blondynką? Spytała się dziewczyna
- Tak kochanie, to dlatego, że jesteś blondynką.
Następnego dnia blondyneczka znowu wróciła sama w skowronkach do domu. Mamusiu, mamusiu (zakrzyczała od progu). Dzisiaj na polskim mówiliśmy alfabet i wszystkie dzieci potrafiły powiedzieć tylko do literki D. Za to ja potrafię aż do G. Spójrz : A,B,C,D,E,F,G.
- Bardzo dobrze, odrzekła jej matka
- Czy to dlatego, że jestem blondynką? Spytała się dziewczyna
- Tak kochanie, to dlatego, że jesteś blondynką
Trzeciego dnia, znowu wróciła zadowolona do domu. Mamusiu, mamusiu (zakrzyczała od progu). Dzisiaj mieliśmy wychowanie fizyczne. I kiedy się przebieraliśmy w szatni zauważyłam, że wszystkie dziewczyny mają płaskie piersi. A ja mam to:
Podniosła koszulkę do góry odsłaniając dwie jędrne piersi.
- Bardzo dobrze, odrzekła jej matka
- Czy to dlatego, że jestem blondynką? Spytała się dziewczyna
- Nie skarbie, to dlatego, że masz 24 lata.
Zgłoś
Avatar
123qweert 2014-07-16, 18:12
Cytat:


A teraz na poważnie, to masz piwo, bo się należy. Dowcip odzwierciedlający fakty. Wszystkie do tej pory znane mi badania naukowe dowodzą, iż ciemnoskórzy są znacznie mniej inteligentni od białych. Żeby nie włazić za bardzo w dupę narodowcom i innym wykrzykującym hasła White Power! itp. dodam, że z tych samych badań wynika jasno jakoby najinteligentniejsi byli azjaci.



Nie zgadzam się z tobą co do niskiej inteligencji ludzi czarnych. Przez wiele lat byli wykorzystywani przez ludzi białych, którzy nie dawali im możliwości rozwoju. Teraz kiedy szanse się wyrównały dużo ludzi białych ich nęka, głównie dlatego że okazuje się, iż to być może właśnie ludzie rasy czarnej są mądrzejsi niż ludzie rasy białej.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-07-16, 18:21 6
Cytat:

Następnego dnia nauczyciel rozkazuje im policzyć do dziesięciu



Dziwne rozkazywac mogla czarnemu, ale zeby bialemu?!
Zgłoś
Avatar
Hasek 2014-07-16, 18:21
Już myślałem, że krypto niggerstwo będzie ten kawał promować i zostałem pozytywnie zaskoczony.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2014-07-16, 18:35
123qweert 3/10
Coraz lepiej idzie ci w trollowaniu. Oby tak dalej!
Zgłoś
Avatar
StalowaWola 2014-07-16, 18:37
i.sadistic.pl/pics/cb6818fbec8f.gif
Zgłoś
Avatar
hhipis 2014-07-16, 21:03

,,Nie zgadzam się z tobą co do niskiej inteligencji ludzi czarnych. Przez wiele lat byli wykorzystywani przez ludzi białych, którzy nie dawali im możliwości rozwoju. Teraz kiedy szanse się wyrównały dużo ludzi białych ich nęka, głównie dlatego że okazuje się, iż to być może właśnie ludzie rasy czarnej są mądrzejsi niż ludzie rasy białej.:

Nie jestem pewny czy to troll czy Lewak :/
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-07-16, 21:27 2
123qweert napisał/a:



Nie zgadzam się z tobą co do niskiej inteligencji ludzi czarnych. Przez wiele lat byli wykorzystywani przez ludzi białych, którzy nie dawali im możliwości rozwoju. Teraz kiedy szanse się wyrównały dużo ludzi białych ich nęka, głównie dlatego że okazuje się, iż to być może właśnie ludzie rasy czarnej są mądrzejsi niż ludzie rasy białej.



Jeżeli troll to słabo, jeżeli na poważnie to pomijasz "niewielki" szczegół. Nikt nie bronił czarnym rozwinąć się bardziej niż Europejczycy, wynaleźć czołgów w XV wieku i podbić Europe tworząc sobie białych niewolników.
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-07-16, 22:10 2
GoldRoger777 napisał/a:

Żeby nie włazić za bardzo w dupę narodowcom i innym wykrzykującym hasła White Power! itp. dodam, że z tych samych badań wynika jasno jakoby najinteligentniejsi byli azjaci.



Ale według tych wszystkich badan azjaci są ledwo inteligentniejsi od białych (kilka punktów IQ), za to pomiędzy białymi a czarnymi jest przepaść głęboka jak rów mariański.
Zgłoś