18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
A................r 2018-01-03, 0:11
o krok od anala
Zgłoś
Avatar
psychol36 2018-01-03, 0:44 1
Kij Ci w plecy za te wycieraczki! Prawie się żem posrał !
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-01-03, 2:17 1
Ahhh przybyszewskiego-kilińskiego jakbyś go rozjechał wszyscy by skorzystali
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2018-01-03, 10:04
Autorze, możesz mi na pw napisać jaki wideorejestrator/kamerkę używasz?
Ja kupiłem ale chujową i gówno na niej widać. A tu widzę że jakoś obrazu całkiem niezła.
Zgłoś
Avatar
wojcieszek 2018-01-03, 10:46
Niby wszystko spoko , tylko zastanawia mnie data nagrania 7 stycznia impreze sie nieco przedluzyla
Zgłoś
Avatar
styczeń2018rok 2018-01-03, 18:58
on przynajmniej pił
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2018-01-03, 22:51
Tak tak po 2 latach przypomniał sobie o nagraniu. Nie ustawił daty w kamerze i tyle, a wy pajacujecie.
Zgłoś
Avatar
Gal00t 2018-01-04, 19:47
Demondemidi napisał/a:

Sylwester, ludzie na ulicach napruci w 3 dupy... powinieneś z automatu spodziewać się takiej akcji ze strony każdego zauważonego pieszego... W terenie zabudowanym kierujący zobowiązany jest zachować szczególną ostrożność więc i na takich zwracać uwagę. Zawsze mnie rozbrajają święte krowy które myślą np "mam zielone to jadę i nie patrzę"... wina może będzie po stronie drugiego uczestnika ale zginąć możesz ty albo bliscy.



Zalecam przeczytanie Ustawy o Ruchu Drogowym lub wpisać w Google. W obszarze zabudowanym należy zachować ostrożność, a nie szczególną, którą należy zachować np: przed przejściem dla pieszych czy w miejscu oznaczonym znakiem ostrzegawczym. Proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2018-01-05, 0:03
Nie mogłeś napisać kiedy akcja? Minutę oglądałem jak startujesz ze świateł i jedziesz po prostej... (tak, mogłem tą minutę wykorzystać na co innego + straciłem kolejną na ten komentarz, fuck, to już dwie :<)
Zgłoś