18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
O krok od wypadku
Ryzuald • 2013-08-21, 14:53
O włos od tragedii – te słowa najlepiej oddają sytuację na drodze krajowej nr 45, nagraną przez naszego czytelnika. W materiale wideo widać, jak kierowca fiata punto podczas wyprzedzania omal nie zderza się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem doblo.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w poniedziałek około 19:30 na drodze z Opola do Krapkowic, na wysokości Dąbrówki Górnej, kilka kilometrów od zjazdu na autostradę A4. Na filmie widać, jak kierowca punto, na prostej drodze wykonuje wyraźnie spóźniony manewr wyprzedzania i w ostatniej chwili ucieka z powrotem na swój pas, o centymetry mijając się z jadącym z naprzeciwka doblo.

Źródło: www.24opole.pl

Według mnie kierowca punciaka popisał się debilizmem w czystej postaci, za takie coś powinni mu prawo jazdy zabrać dożywotnio i jednego matoła mniej na drodze. Nic go nie usprawiedliwia...



Jak chujowe to:
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2013-08-22, 6:53 1
A tam pierdolą redaktorzyny, w Rosji jeszcze dwa pojazdy by zdążyły przez tą lukę wyprzedzić, w tym tir
Zgłoś
Avatar
LaBomba 2013-08-22, 7:08 1
Hahahahaha ale dostała gonga w zęby
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-22, 9:34 2
Nietzsche napisał/a:

Powiększyłem sobie logo w lewym górnym rogu strony żeby sprawdzić czy nadal jestem na sadolu, czy powędrowałem na portal jakiś jebanych białorycerzy.
Kierownik Punto sadol fest. Wiedział że zdąży a ta pizda z naprzeciwka nawet nie hamowała (nie widać żeby światła zaczęly jebac w asfalt), mógł palant zjechać troche na prawo i by sie wszyscy pomiescili bez stresu . Margines miejsca niewielki ale do ogarnięcia.
Wiekszosc czołówek w tej sytuacji wynika z tego że jadący z naprzeciwka spina odbyt, marszczy brwi , pochyla sie na kierownice i mantruje "nie ustapie kurwa, niech sie obsra HAHAAA". Wyprzedzajacy ma jaja ze stali i nie sra pod siebie, a potem rozliczaja sie przd sw Piotrem. Bezsensu.
Przekaz moim zdaniem prosty i wszystkim znany - skoro mamy chujowe drogi, nie badzmy chujami za sterami.

Jedyne co bym chciał przekazać kierownikowi Punto (oprócz browara) to żeby nie wypierdalał tak mocno w lewo, zostanie wiecej miejsca dla tego z naprzeciwka.

I chuj.



Dobrze że takie zjeby jak ty prawa jazdy nie dostają, albo przynajmniej szybko tracą. Niby dlaczego ktoś z naprzeciwka, prawidłowo jadący ma zjeżdżać, hamować, ustępować. To ty chuju jeździć nie umiesz i wyprzedzasz na trzeciego - chuj Ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-08-22, 10:50
Gość z punto chyba znudzony życiem. Nie dość że idzie na czołowe to jeszcze podczas wyprzedzania zjeżdża maksymalnie na lewo. Co by przypadkiem nie rysnąc tego wyprzedzanego.
Zgłoś
Avatar
vede 2013-08-22, 11:29 3
luki_wch napisał/a:

Autor chyba bardzo mało podróżuje po polskich drogach, bo takie akcje to codzienność (szczerze, te nagranie to prawdziwy lajt). Ja osobiście widziałem po 2-3 auta lecące na czołówkę... A to jest nic nadzwyczajnego na naszych pięknych i bezpiecznych drogach...



No niestety, pchanie się na czołówkę albo trzeciego to normalka.
Np. sytuacja ze wczoraj (materiał własny):

Zgłoś
Avatar
bobas19 2013-08-22, 11:32 2
kubaiks napisał/a:

Zastanawia mnie tylko po kiego ch**a ten z przeciwka jeszcze długie włączył? No nie czaję - jest już naprawdę groźnie a kolo jeszcze dostaje po światłami oczach jakby miało mu to coś pomóc. Nie zdziwiłbym się gdyby właśnie przez to doszło do tragedii...



W takich wypadkach(czyt. jakiś skurwiel wali na czołówę) zazwyczaj miga się długimi może w cytrynie przełącznik świateł jest na zapadce co straszliwie utrudnia "mruganie" i w stresowej sytuacji wychodzą ciągłe długie. A mruganie światłami w takich sytuacjach oznacza "wypierdalaj z drogi jebany samobójco"

Nietzsche napisał/a:

Powiększyłem sobie logo w lewym górnym rogu strony żeby sprawdzić czy nadal jestem na sadolu, czy powędrowałem na portal jakiś jebanych białorycerzy.
Kierownik Punto sadol fest. Wiedział że zdąży a ta pizda z naprzeciwka nawet nie hamowała (nie widać żeby światła zaczęly jebac w asfalt), mógł palant zjechać troche na prawo i by sie wszyscy pomiescili bez stresu . Margines miejsca niewielki ale do ogarnięcia.
Wiekszosc czołówek w tej sytuacji wynika z tego że jadący z naprzeciwka spina odbyt, marszczy brwi , pochyla sie na kierownice i mantruje "nie ustapie kurwa, niech sie obsra HAHAAA". Wyprzedzajacy ma jaja ze stali i nie sra pod siebie, a potem rozliczaja sie przd sw Piotrem. Bezsensu.
Przekaz moim zdaniem prosty i wszystkim znany - skoro mamy chujowe drogi, nie badzmy chujami za sterami.


Wyłącz tego NFS.

Gacus91 napisał/a:

Dobrze jechał, szeroka droga, mógł bardziej środka się trzymać to wszyscy by się zmieśili.
Zaraz polecą komentarze zabrać mu prawko etc, od pizdek co po mieście boją się przekroczyć 50 km/h bo mandacik czeka, albo śmierć w oczach. Ale kto pizdą się urodził ten orłem nie zginie.


Z takim myśleniem nie wróżę przyszłości.

IMO
W punto świeżak mistrz kierownicy ponieważ:
-brak wyczutej prawej strony samochodu pomimo tylu godzin kursu? (ewentualnie szkolili na innym pizdrołku typu panda)
-nie potrafi ocenić odległości dla tego o połowę później zaczął wyprzedzanie
Gość w czerwonym powinien częściej spoglądać w lusterka bo w takiej sytuacji powinien jebnąć hebel.
Kierowca białej cytrynki nie mógł uwierzyć, że na tym świecie są tacy idioci jak ten w punto.
Tyle z mojej strony od razu mówię iż NIE jestem ekspertem i z dupą u mnie w porządku.
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-08-22, 11:38
Gdańsk Spacerowa - takie rzeczy to normalka A ostatnio widziałem jak na Czyżewskiego koło AWFu cwaniaczek w jakimś kabrio mercedesie poszedł na czołówkę z ciężarówką i ledwo zdążył, bo go wyprzedzany samochód wpuścił przed siebie.
Zgłoś
Avatar
Warchlak_Gwidon 2013-08-22, 12:49
@vede na tej drodze to normalka bo szeroka jest
Zgłoś
Avatar
adamov 2013-08-22, 14:16
To jest punto więc statystycznie 80 lub 90% szansy, że prowadziła kobita.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-08-22, 15:32
oj tam - miał sporo miejsca i utwardzone pobocza ...

tutaj Litwin wymusza na NORMALNEJ drodze - zaczyna swój manewr na zakazie widząc, że z naprzeciwka już jedzie auto (które niemal musiało się zatrzymać). Zaś driver Toyoty zjeżdża na swój pas w ostatnim momencie. Polecam oglądać w jakości HD i delikatnie przyciszyć głośność



numery Litwina: GTO 986, numery srebrnej Toyoty: BWM50MV
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-08-22, 17:09
To ja dodam jeszcze od siebie że sporo podróżuje po kraju w trasach. I takie wyprzedzanie, zapieprzanie po 80 w miejscowościach itp. powodują że na trasie 400km jesteśmy ok 12 minut wcześniej. Warto? Moim zdaniem nie. Wiadomo że jak jest jakaś zawalidroga to się wyprzedza jeżeli można i są do tego warunki.

Ostatnio jegomość w jakimś mercie wyprzedzał jak się dało. Po ciągłych, na krzyżówkach. A spotkaliśmy się kilka km dalej na światłach w jakiejś miejscowości. Ja za to jechałem na luzie i przepisowo. Więc wielokrotnie się przekonałem że nie warto ryzykować tam gdzie nie ma do tego warunków.
Zgłoś
Avatar
links2 2013-08-22, 17:43 1
mare30ks napisał/a:

zastanawia mnie wlasnie czemuzto najwiecej takich sytuacji powoduja debila w jakis zjebanych fabiach, punto czy innych gownach. grunt zeby mial najslabszy silnik, wtedy taki zjeb bierze sie za wyprzedzanie w kazdych warunkach na kazdej drodze. to nic ze wyprzedzanie zajmujemu kilkanascie sekund, ze zgania samochody z naprzeciwka. ON pan i wladca w swoim szrocie musi wyprzedzic


Zza kierownicy Punto z 60 KM pod maskę powiem tylko, że w życiu bym w tym miejscu nie wyprzedzał. Tym kartonikiem wyprzedza się tylko wtedy, kiedy aż po sam horyzont nikogo nie ma, żadnych zakrętów, wzniesień... prawie w ogóle się nie wyprzedza

Ale mało pali
Zgłoś
Avatar
n................o 2013-08-22, 18:40
"Punto pojemność 1.1, rocznik 1-9-9-7."
Zgłoś