18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:14
O krok od wypadku
Ryzuald • 2013-08-21, 14:53
O włos od tragedii – te słowa najlepiej oddają sytuację na drodze krajowej nr 45, nagraną przez naszego czytelnika. W materiale wideo widać, jak kierowca fiata punto podczas wyprzedzania omal nie zderza się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem doblo.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w poniedziałek około 19:30 na drodze z Opola do Krapkowic, na wysokości Dąbrówki Górnej, kilka kilometrów od zjazdu na autostradę A4. Na filmie widać, jak kierowca punto, na prostej drodze wykonuje wyraźnie spóźniony manewr wyprzedzania i w ostatniej chwili ucieka z powrotem na swój pas, o centymetry mijając się z jadącym z naprzeciwka doblo.

Źródło: www.24opole.pl

Według mnie kierowca punciaka popisał się debilizmem w czystej postaci, za takie coś powinni mu prawo jazdy zabrać dożywotnio i jednego matoła mniej na drodze. Nic go nie usprawiedliwia...



Jak chujowe to:
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-08-21, 14:56 29
masz piwko za tą lampuciarę poniżej
Zgłoś
Avatar
kubaiks 2013-08-21, 14:59 9
Koleś w Punciaku zjebał i doprowadził do niebezpiecznej sytuacji - to fakt. Zastanawia mnie tylko po kiego ch**a ten z przeciwka jeszcze długie włączył? No nie czaję - jest już naprawdę groźnie a kolo jeszcze dostaje po światłami oczach jakby miało mu to coś pomóc. Nie zdziwiłbym się gdyby właśnie przez to doszło do tragedii...
Zgłoś
Avatar
Ryzuald 2013-08-21, 15:08 7
@kubaiks

Zgadzam się z Tobą, włączenie długich może być niebezpieczne ale zadaj sobie jedno pytanie(oczywiście pół żartem, pół serio ). Jak oślepić ślepego długimi?
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2013-08-21, 15:23 5
Powiększyłem sobie logo w lewym górnym rogu strony żeby sprawdzić czy nadal jestem na sadolu, czy powędrowałem na portal jakiś jebanych białorycerzy.
Kierownik Punto sadol fest. Wiedział że zdąży a ta pizda z naprzeciwka nawet nie hamowała (nie widać żeby światła zaczęly jebac w asfalt), mógł palant zjechać troche na prawo i by sie wszyscy pomiescili bez stresu . Margines miejsca niewielki ale do ogarnięcia.
Wiekszosc czołówek w tej sytuacji wynika z tego że jadący z naprzeciwka spina odbyt, marszczy brwi , pochyla sie na kierownice i mantruje "nie ustapie kurwa, niech sie obsra HAHAAA". Wyprzedzajacy ma jaja ze stali i nie sra pod siebie, a potem rozliczaja sie przd sw Piotrem. Bezsensu.
Przekaz moim zdaniem prosty i wszystkim znany - skoro mamy chujowe drogi, nie badzmy chujami za sterami.

Jedyne co bym chciał przekazać kierownikowi Punto (oprócz browara) to żeby nie wypierdalał tak mocno w lewo, zostanie wiecej miejsca dla tego z naprzeciwka.

I chuj.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-08-21, 15:29 3
zastanawia mnie wlasnie czemuzto najwiecej takich sytuacji powoduja debila w jakis zjebanych fabiach, punto czy innych gownach. grunt zeby mial najslabszy silnik, wtedy taki zjeb bierze sie za wyprzedzanie w kazdych warunkach na kazdej drodze. to nic ze wyprzedzanie zajmujemu kilkanascie sekund, ze zgania samochody z naprzeciwka. ON pan i wladca w swoim szrocie musi wyprzedzic
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-08-21, 15:41
takich kutasów to bym zatrzymywał i dopierdalał mandaty największe jakie tylko są możliwe + zabranie prawka!!! Nienawidzę takich drogowych idiotów przez których później giną ludzie
Zgłoś
Avatar
macleod 2013-08-21, 16:15 17
Nietzsche napisał/a:

Powiększyłem sobie logo w lewym górnym rogu strony żeby sprawdzić czy nadal jestem na sadolu, czy powędrowałem na portal jakiś jebanych białorycerzy.
Kierownik Punto sadol fest. Wiedział że zdąży a ta pizda z naprzeciwka nawet nie hamowała (nie widać żeby światła zaczęly jebac w asfalt), mógł palant zjechać troche na prawo i by sie wszyscy pomiescili bez stresu . Margines miejsca niewielki ale do ogarnięcia.
Wiekszosc czołówek w tej sytuacji wynika z tego że jadący z naprzeciwka spina odbyt, marszczy brwi , pochyla sie na kierownice i mantruje "nie ustapie kurwa, niech sie obsra HAHAAA". Wyprzedzajacy ma jaja ze stali i nie sra pod siebie, a potem rozliczaja sie przd sw Piotrem. Bezsensu.
Przekaz moim zdaniem prosty i wszystkim znany - skoro mamy chujowe drogi, nie badzmy chujami za sterami.

Jedyne co bym chciał przekazać kierownikowi Punto (oprócz browara) to żeby nie wypierdalał tak mocno w lewo, zostanie wiecej miejsca dla tego z naprzeciwka.

I chuj.



No nie wiem czy się śmiać czy płakać?

Koleś sobie jedzie swoim pasem, spokojnie i ma napierdzielać po hamulcach, żeby pan z punta mógł sobie spokojnie wyprzedzić? Mógł zjechać na pobocze? A jaśnie pan z punta nie mógł wykonać swojego manewru 10 sekund później? (widać, ze za doblo nie widać, żadnego samochodu).

I weź tu użytkuj drogę z takimi baranami...

Zgłoś
Avatar
Ryzuald 2013-08-21, 18:03 8
@Nietzsche

Kolejny prawilniak , z takich jak ty mam największą bekę. Zgrywa jebake na forum, a jeździ jak cipa albo jeszcze prawa jazdy nie zrobił, ale napiąć gumę w majtach zawsze można . Powiem Ci jedno pierdolnij się w głowę czymś ciężkim, jestem pewny że ci się nie pogorszy.
Zgłoś
Avatar
Gacus91 2013-08-21, 21:02
Dobrze jechał, szeroka droga, mógł bardziej środka się trzymać to wszyscy by się zmieśili.

Zaraz polecą komentarze zabrać mu prawko etc, od pizdek co po mieście boją się przekroczyć 50 km/h bo mandacik czeka, albo śmierć w oczach. Ale kto pizdą się urodził ten orłem nie zginie.
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-08-22, 1:51
TAkie gówno że chętnie bym ci na ryju 5kilowy młotek starabasił..
Zgłoś
Avatar
avic 2013-08-22, 3:16 4
@ Gacus91 - odniosę się tylko co Ciebie, bo Nietzsche to ewidentny troll: Owszem, jak się dużo jeździ, to się wie, że spokojnie zmieściliby się w trójkę na jezdni. Wyprzedzany do prawej, ten z naprzeciwka na margines a środkiem wyprzedzanie. Nie jest to niebezpieczne, ale nie można wymagać od każdego, żeby tak współpracował. Dziwisz się kobiecinie, która w swoim tico jedzie po dzieci do szkoły kilka kilometrów od domu, że nie musi panikować i uciekać do rowu jak ktoś spóźni wyprzedzanie? Albo dziadkowi, który boi się uszkodzić przypadkowo swoje wychuchane cinquacento, żeby przypadkiem nie złapać pobocza jak zjedzie do prawej? Ja się nie dziwię. I dlatego na takie osoby trzeba brać poprawkę.
I weź poprawkę na jeszcze jedną rzecz: wyprzedzasz auto, które zjechało ci na margines, w warunkach słabej widoczności, albo na zakręcie a inny "mistrz kierownicy" wpadł na dokładnie taki sam pomysł jak Ty, na tym samym odcinku drogi, tylko w przeciwnym kierunku. Między innymi stąd biorą się materiały na harda.
A tytułem podsumowania: gość z punciaka zasługuje, żeby to nagranie trafiło na policję, bo sprowadził realne niebezpieczeństwo zaczynając wyprzedzać przed zakrętem a gość z naprzeciwka na karnego kutasa za to, że widząc, że jedzie debil kamikaze to zamiast zjechać mruga długimi...

Eh.. jak to jest, że im więcej człowiek wypije, tym komentarze dłuższe mi wychodzą?
Zgłoś
Avatar
Vangee 2013-08-22, 3:39 1
Założę się że zaraz znajdą się eksperci, którzy stwierdzą że wina stoi po stronie motocyklisty który za szybko zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-08-22, 6:02 1
Kierowco Punto jeżeli wchodzisz na ten portal to wiedz, że chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
luki_wch 2013-08-22, 6:43
Autor chyba bardzo mało podróżuje po polskich drogach, bo takie akcje to codzienność (szczerze, te nagranie to prawdziwy lajt). Ja osobiście widziałem po 2-3 auta lecące na czołówkę... A to jest nic nadzwyczajnego na naszych pięknych i bezpiecznych drogach...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie