18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
motci 2015-08-15, 12:29
Gość jechał stanowczo za szybko. Po to są ograniczenia w zabudowanym żeby przy wlasnie takiej sytuacji wystarczylo musnąć hamulec i machnąć łapą na winnego zamiast pływać autem po całej jezdni i piszczeć oponami. Kurwa jebane głąby. Nauczcie się tego i bedzie mniej wypadków. Ale nie, lepiej zapierdalać z karyną swoim bi em dablju fri series 110km/h przez wieś a potem 'olaboga skont ten hultaj się tutaj wzion' Zabudowany to zabudowany. 50 i chuj. W nocy można nawet 40 jechać jak sie nie zna drogi i nikt nie będzie protestować.
Zgłoś
Avatar
Doktorant86 2015-08-15, 13:37 1
Tak czytam Wasze komentarze i zastanawiam się czy macie prawko.
Od kiedy to w nocy przestają obowiązywać znaki ?
W 0:17 macie po prawo "drogę z pierwszeństwem", więc ten debil na rowerze wpakował się z podporządkowanej.

Wg mnie powinno być zapisane w kodeksie, że w takich wypadkach kierowca ma prawo przejechać rowerzystę, bo tak omijając może wpaść w inny samochód i zabić kilka osób, a tak tylko jedną, do tego głupią.

Gerwazy, nie, moja rodzina nie jest na tyle tępa, żeby wyjeżdżać rowerem z podporządkowanej prosto pod samochód.
Zgłoś
Avatar
bladatwarz6 2015-08-15, 13:50
W swoich domniemaniach bierzcie pod uwagę obiektyw szerokokątny 178* i w jak szybko wyhamował. Ze 100 km/h nie miał by nawet szans na wyhamowanie w około 10 m
Polecam poczytać komentarze na wykopie (tam również komentarz od autora ):
wykop[.]/pllink/2702961/o-maly-wlos-od-tragedii/
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2015-08-15, 13:55 1
Pedalarzy nie da sie wyplenic ich trzeba jak w Carmagedonie rozpierdolic
Zgłoś
Avatar
Miecz 2015-08-15, 14:05
Dobrze, że nic nikomu się nie stało.

Zajebałby tego fiuta a odpowiadałby jak za człowieka.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-08-16, 0:02
lemo1029 napisał/a:

ellsworth mają obowiązek tak samo jak piesi ale mają to w dupie a policja też ma w dupie karanie za brak kamizelki. Kilka miesięcy temu wprowadzono te prawo.


A możesz podać podstawę prawną, bo jestem przekonany, że się mylisz? Piesi owszem, natomiast o obowiązku posiadania przez rowerzystów kamizelek nie słyszałem i cały internet, który przeszperałem zgodnie twierdzi, że takiego obowiązku nie ma.
Zgłoś
Avatar
WaxYL 2015-08-16, 13:02
Ja jebie, niektórzy to naprawdę nie potrafią ocenić prędkości. Przecież on całkiem sprawnie wyhamował. Jak możecie powiedzieć, że zapierdalał...
Zgłoś