18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
JamJest 2023-04-17, 17:20 2
Do pieca
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-04-17, 17:23 3
Ani defekt ani norma, to bezgłowa osa.
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-04-17, 17:49 5
Defekt to Twój ojciec odjebał
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-04-17, 17:50 24
Polkos001 napisał/a:

Defekt to Twój ojciec odjebał


Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-04-17, 18:30 15
Jestem ekspertką. Osa zobaczyła co się odpierdala w Polsce i nic chciała więcej na to patrzeć.
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-04-17, 19:02 47
psotna_cipka napisał/a:

Jestem ekspertką. Osa zobaczyła co się odpierdala w Polsce i nic chciała więcej na to patrzeć.



a co takiego odpierdala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.
Zgłoś
Avatar
N0laan 2023-04-17, 19:04 15
Za parę dni odrośnie
Wiem bo jak byłem mały to miałem chomika
Zgłoś
Avatar
Kujda 2023-04-17, 19:46 5
Lete avec la radio
Zgłoś
Avatar
turor 2023-04-17, 20:01 4
Osa bez głowy na głównej.

Kolejny będzie pies z obsraną dupą.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2023-04-17, 20:18 43
ratford napisał/a:

a co takiego odpierdala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



Chyba w życiu za granicą nie byłeś, albo masz wybitnie niskie standardy. Dla władzuchny i ich rodzin to faktycznie zapewne lepszego miejsca na świecie nie ma. Dla reszty - drożyzna i urzędy trzymające się na sznurku od snopowiązałki.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-04-17, 20:29 17
ratford napisał/a:

a co takiego odpierdala się w Polsce?
Chyba jeden z najlepszych, jak nie najlepszy kraj do życia - na świecie.



Z tym najlepszym krajem do życia to nieźle odleciałeś, ale generalnie patrząc na inne spierdoliny europejskie, to życie w Polszy nie jest takie złe ( przede wszystkim jest bardzo bezpieczne)... gdyby nie ta pierdolona drożyzna, którą pisiory rozkręciły... Owszem, w innych krajach też jest obecnie drożyzna ale dzięki pisiorowi polaczki zaczęły przodować w kołchozie europejskim pod względem inflacji!

Co do gównianej wstawki - do pieca.
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2023-04-17, 20:38 10
Baronessa napisał/a:

Z tym najlepszym krajem do życia to nieźle odleciałeś, ale generalnie patrząc na inne spierdoliny europejskie, to życie w Polszy nie jest takie złe ( przede wszystkim jest bardzo bezpieczne)... gdyby nie ta pierdolona drożyzna, którą pisiory rozkręciły... Owszem, w innych krajach też jest obecnie drożyzna ale dzięki pisiorowi polaczki zaczęły przodować w kołchozie europejskim pod względem inflacji!
Co do gównianej wstawki - do pieca.



uważasz,że jak przyjdą platformersy to będzie tanio?przekonasz się w jak wielkim jesteś błędzie i odrazu zaznaczam,nie jestem żadnym pisiorem,jedni i drudzy nie mogą bez siebie istnieć,a z nas robią debili
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-04-17, 20:41 11
Skurwiel oderwał owadowi głowę od tułowia pozostawiając łańcuszek nerwowy (brzuszny). Owad (bez czynników zewnętrznych) zdechnie wskutek braku dopływu krwi do ośrodka nerwowego przez przerwanie naczynia grzbietowego (przechodzącego w podłużne rurkowate serce). Takie obrażenia owad mógł odnieść będąc dociskany do ziemi przyłożoną na sztorc kartką papieru na wysokości połączenia głowy z tułowiem.

Mam nadzieję że sadysta który mu to zrobił będzie zdychał długo i powoli.
Zgłoś
Avatar
martika 2023-04-17, 20:59
Ciekawe czy na kropelkę da się przykleić, nerw jest cały
Zgłoś