18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
zairland 2018-04-22, 14:40
Ale wy wiecie że w Średniowieczu nastąpiło Wielkie Oszutstwo Rycestwa? wmówili ludzkości że idą walczyć z Maurami o Ziemię Świętą, a tak na prawdę chodziło im o władzę i pieniądze! Nie dajcie się zwieść!
A tak na serio- Kurwa, kiedyś za dawnych lat na Sadolu w dokumenatch była trzyczęściowa seria o ofensywie alianciej w lasach, chyba ardeńskich, pod koniec II wojny światowej. Kolo opisał to zajebiście, a ja nie mogę niczego znaleźć, ktoś pomoże?
Zgłoś
Avatar
styx38 2018-04-22, 15:25
znaczy się iluminatory nie są bezpieczne w samolotach?
Zgłoś
Avatar
MakKfacz 2018-04-22, 17:23 4
Tak na prawdę to powracają wielcy Lechici. Odkryli, że Reptilianie podbili ich ojczystą planetę i lecą z odsieczą. Niestety Reptilianie nałożyli blokadę czasoprzstrzenną na nasz układ i okoliczne, aby zablokować napędy hiperprzestrzenne Lechitów i przygotować obronę przed flotą. Illuminati to tylko przykrywka dla działań Reptilian.
Zgłoś
Avatar
Pawlogen 2018-04-22, 20:09
@Makkfacz Właśnie o tym samym pomyślałem
Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-04-23, 8:01
@MakKfacz
Za obrazę Lechitów i jaszczurczą propagandę, natychmiastowa egzekucja. Jakaś tam blokada jest zbyt prymitywna by uniemożliwić przedarcie się okrętów.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-23, 8:07 1
MakKfacz napisał/a:

Tak na prawdę to powracają wielcy Lechici. Odkryli, że Reptilianie podbili ich ojczystą planetę i lecą z odsieczą. Niestety Reptilianie nałożyli blokadę czasoprzstrzenną na nasz układ i okoliczne, aby zablokować napędy hiperprzestrzenne Lechitów i przygotować obronę przed flotą. Illuminati to tylko przykrywka dla działań Reptilian.


Lehici są potężni, że chuj. Ostatnio spuścili srogi wpierdol nekromongerom. Pojmali żywcem Lorda Marshalla, który służy teraz jako zlew na spermę w burdelu na czołowym okręcie lechickiej floty. Cwelą go gwiezdni palacze jak kończą zmianę pod pokładem gdzie rzucają galaktyczny wungiel do kotłów napędzających hiper napęd.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2018-04-23, 14:41 2
Swoją drogą to ciekawe, że ten- jakby nie było- nagły wylew różnej maści filmików i publikacji o tzw. Lechitach, wywołał przeciwną równie nagłą reakcję wyśmiewającą. Jest to ciekawe bo jeżeli widzę coś durnego, abstrakcyjnego i przeczącego logice, to co najwyżej wzruszę ramionami jednocześnie się uśmiechając, a nie będę wchodził w polemikę (nawet jeżeli ktoś przedstawia to jako niewinne "nabijanie się". No ale może to tylko ja.
Zgłoś
Avatar
MakKfacz 2018-04-24, 18:04
hfbnmiuytp napisał/a:

Swoją drogą to ciekawe, że ten- jakby nie było- nagły wylew różnej maści filmików i publikacji o tzw. Lechitach, wywołał przeciwną równie nagłą reakcję wyśmiewającą. Jest to ciekawe bo jeżeli widzę coś durnego, abstrakcyjnego i przeczącego logice, to co najwyżej wzruszę ramionami jednocześnie się uśmiechając, a nie będę wchodził w polemikę (nawet jeżeli ktoś przedstawia to jako niewinne "nabijanie się". No ale może to tylko ja.



Ale że o co chodzi?
Zgłoś