18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Witam, dzisiaj przeglądając internety natknąłem się na filmik z faktów, ale pewnie wiele osób go nie widziało więc pozwolę sobie wrzucić, jeśli było to wyjebcie a mnie tez wyjebcie.

W maleńkiej wsi 15-letnia dziewczynka chciała, by jej czworonożny przyjaciel był... kucykiem. Zdjęcia z tresury publikowała w internecie. Swego pupila już nie ma, a nią zajął się już sąd dla nieletnich.

Tutaj piesełek z uzdą w zębach


A tutaj konik na spacerku


Pies obcych się nie bał. Ale panicznie reagował na widok dziewczyny i jego właścicieli. A byli nim rodzice 15-laki. Rex, który u nich był od dwóch lat, traktowany był jak koń. Czesany grzebieniem dla koni, zapchlony, karmiony tym, co dostawały świnie. Pozbawiony był wody. Dziewczyna wiązała go, by niczym kucyk ciągnął wózek, miał uzdę i siodło, ochraniacze na kończyny do skakania przez przeszkody. Choć koniem przecież nie był.

- To było nieludzkie - mówi pan Grzegorz z pogotowia dla zwierząt w Trzcince. - Rodzice dziewczyny, którzy wiedzieli, co ona z psem wyrabia, jak i ona sama uważali, że była to forma jej zabawy z pupilem. Tylko zabawa.

- Rex został odebrany tej rodzinie - mówi pan Grzegorz. - Zainteresowaliśmy sprawą policję. Dziewczyną zajmie się sąd dla nieletnich. Ale uważamy, że winni są też jej rodzice. Bo to przy nich, za ich wiedzą wszystko się działo. Dlatego przygotowujemy doniesienie o popełnieniu przestępstwa również przez te dorosłe osoby.

Wczoraj rozmawialiśmy też z Justyną Andrzejewską, oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Nakle. Dowiedzieliśmy się, że mundurowi przekazali już sprawę nieletniej do sądu dla nieletnich.

Kurwa a rodzice wiesniaki zamiast ją posłać do szkoły specjalnej to myśleli, że suka pójdzie na weterynarie bo lubi zwierzątka

PS
Blog pomyslowej niewiasty nazywał sie 'reksio moj maly kucyś'
niestety juz usuneła, calosc informacji znalazlem w faktach a artykul zajebalem nie powiem skąd.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-18, 21:51 6
Ja bym tą sukę dojechał na sesji BDSM Kajdanki, knebel, obroża, baty i wiele innych Dawać ją do mnie
Zgłoś
Avatar
hopeless_frog 2013-12-18, 22:24 1
Tych zjebow ktorzy mysla ze to zabawne nalezy konskim chujem w dupska walic. Mala wiesniara i jej rodzice to okurwience o mentalnosci trzonka od siekiery. Zachowanie jak nieprzymierzajac wsrod ciapatych, albo jeszcze bardziej skurwiale. Tyle gowna na bambusow wylewacie mowiac ze to dzikusy, a bronicie dziczy gorszej miz najgorszy nigga. Wyrwac chwasta, a rodzicow wysterylizowac, zeby sie debile nie mnozyly. Amen.
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-12-19, 0:05 1
@Magio1234
Sam dureń jesteś. Większość z was nie wychowywała sie wraz z zwierzętami i gówno wie o zwierzętach. Mój pies ma teraz 17 lat, i tak żyje kurwa! Mimo uwiązywania do sanek. Nigdy nie miał smyczy, ni\gdy nikt go nie ograniczał, biegał gdzie chciał, robił co chciał potem przychodził do domu i spal w moim pokoju na dywanie, mimo iż ujebany w błocie jak sam szatan. I ciągał mnie na sankach jak miałem 6 lat, a za duży nie jest bo okolo 50- 60 cm. I teraz pomyśl który pies miał takie życie?
Ba Który pies w mieście dożył takiego wieku?
Tak źle mu jest że jak przyjeżdżam do domu to non stop za mną biega.
Jakoś zauważyłem ze najwięcej do powiedzenia mają zasrani obrońcy praw zwierząt, Ci którzy nigdy w zyciu żadnego nie mieli, bądź raz w życiu psa pogłaskali.
Ten kto ma psa wie że czasami trzeba mu wpierdolić, a czasami nagrodzić. Bo to pies , a nie zasrany komputer co jak mu sie wpisze polecenie to zrobi.
Tyle ode mnie.
A wy dalej sie pedałki oburzajcie.

Ps. Wielcy obrońcy zwierząt, a jak wam sie pies znudzi to do schroniska albo do lasu wyrzucacie. Niech zachoruje tylko poważnie, to usypiacie. Bo tak. Mój chodzi i rzyga pod siebie ze starości, ale mimo liberalnego podejścia do zwierząt (świnia=kotlet) to nie zamierzam go życia pozbawiać mimo że droga mu tylko jedna pozostała.
Zgłoś
Avatar
pejot92 2013-12-19, 10:34 3
Nie wiem Modzgi czy doczytałeś i wgl, ale dziwnie to porównywać do zabawy z pupilem, to że pies co miał 60cm wzrostu Cię ciągał po śniegu na sankach to jest chuj, bo primo to nie był szczeniak, secundo pewnie dostawał normalnie jeść i podejrzewam, że nie wsadzałeś mu w pysk uzdy dla koni zrobionej z kawała drutu która temu pimpkowi się wrzynała w ryj, samo to że kundel się panicznie boi całej tej pojebanej rodzinki świadczy o tym co się z nim działo, pies który się bawi z dziećmi to się raczej ich nie boi.
No ale jak ktoś kurwa ze szczeniaka robi konia to widać w chuj zabawne mnie najbardziej śmieszy czesanie psa druciakiem do oczyszczania metalu i blachy z farb i innego chujostwa bo czyms takim go czesała ta mała sukwa, a zrobienie mu kojca i nazwanie 'Stajnia reksia' też może świadczyć o jej stanie psychicznym, i ja jakoś kurwa nie uważam, żeby to była zabawa a sam od małego byłem wychowywany w domu z psami tylko mi wpajano szacunek do zwierząt kurwa.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2013-12-19, 12:28 1
Norwegia rok 2007



Źródło tutaj : woophy.com/download/432431
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-12-19, 23:06
Ojojoj, najpierw upominacie się o starego sadola, w którym nie ma miejsca na współczucie, a zaraz potem zgrywacie społeczniaków.
Wydaję na was wyrok!

Autorze, współczuje twojej Mamie, bo mniemam, że ją też od szmat wyzywasz kiedy wyjdzie z kuchni...
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-12-20, 1:43
Sick_Stick napisał/a:

Ojojoj, najpierw upominacie się o starego sadola, w którym nie ma miejsca na współczucie, a zaraz potem zgrywacie społeczniaków.
Wydaję na was wyrok! Obrazek

Autorze, współczuje twojej Mamie, bo mniemam, że ją też od szmat wyzywasz kiedy wyjdzie z kuchni...



A żeby cię chuj strzelił !!!!!!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-12-20, 9:31
A tu odwrotna sytuacja

Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-12-20, 12:23
PANxxxBDSM napisał/a:



A żeby cię chuj strzelił !!!!!!



Zachowaj tę agresję dla swojego chłopaka, panie bdsm
Zgłoś