18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witam, dzisiaj przeglądając internety natknąłem się na filmik z faktów, ale pewnie wiele osób go nie widziało więc pozwolę sobie wrzucić, jeśli było to wyjebcie a mnie tez wyjebcie.

W maleńkiej wsi 15-letnia dziewczynka chciała, by jej czworonożny przyjaciel był... kucykiem. Zdjęcia z tresury publikowała w internecie. Swego pupila już nie ma, a nią zajął się już sąd dla nieletnich.

Tutaj piesełek z uzdą w zębach


A tutaj konik na spacerku


Pies obcych się nie bał. Ale panicznie reagował na widok dziewczyny i jego właścicieli. A byli nim rodzice 15-laki. Rex, który u nich był od dwóch lat, traktowany był jak koń. Czesany grzebieniem dla koni, zapchlony, karmiony tym, co dostawały świnie. Pozbawiony był wody. Dziewczyna wiązała go, by niczym kucyk ciągnął wózek, miał uzdę i siodło, ochraniacze na kończyny do skakania przez przeszkody. Choć koniem przecież nie był.

- To było nieludzkie - mówi pan Grzegorz z pogotowia dla zwierząt w Trzcince. - Rodzice dziewczyny, którzy wiedzieli, co ona z psem wyrabia, jak i ona sama uważali, że była to forma jej zabawy z pupilem. Tylko zabawa.

- Rex został odebrany tej rodzinie - mówi pan Grzegorz. - Zainteresowaliśmy sprawą policję. Dziewczyną zajmie się sąd dla nieletnich. Ale uważamy, że winni są też jej rodzice. Bo to przy nich, za ich wiedzą wszystko się działo. Dlatego przygotowujemy doniesienie o popełnieniu przestępstwa również przez te dorosłe osoby.

Wczoraj rozmawialiśmy też z Justyną Andrzejewską, oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Nakle. Dowiedzieliśmy się, że mundurowi przekazali już sprawę nieletniej do sądu dla nieletnich.

Kurwa a rodzice wiesniaki zamiast ją posłać do szkoły specjalnej to myśleli, że suka pójdzie na weterynarie bo lubi zwierzątka

PS
Blog pomyslowej niewiasty nazywał sie 'reksio moj maly kucyś'
niestety juz usuneła, calosc informacji znalazlem w faktach a artykul zajebalem nie powiem skąd.
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-12-17, 17:33 26
No cóż skoro 15 latka robi takie rzeczy to wygląda na chorą umysłowo. Głupi rodzice tego nie widzą...
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-12-17, 17:34 36
pejot92 napisał/a:

jeśli było to wyjebcie a mnie tez wyjebcie.


nie z nami te numery pederasto
Zgłoś
Avatar
p................3 2013-12-17, 17:49 7
Normalnie straszne, zadzwoń do greendebili. Zanim przyjadą połóż się w ciemnym koncie i płacz. To tylko zwierze. Ludzie robią ludziom dużo gorsze rzeczy, i nikt nawet palcem nie kiwnie.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-12-17, 17:59
żal a nie sadistic
Zgłoś
Avatar
pejot92 2013-12-17, 17:59 2
Ojojoj, ale nam się ktoś zbulwersował, powiedz gdzie napisałem, że mnie to specjalnie rusza, wstawiam bo może ktoś oprócz mnie sobie poczyta co się dzieje u nas na zacofanych wsiach.
No cóż zawsze ktoś musi spiąć dupe. Następnym razem zamiast pierdolic keep calm and scroll down.
Zgłoś
Avatar
p................3 2013-12-17, 18:08 4
Cytat:

może ktoś oprócz mnie sobie poczyta co się dzieje u nas na zacofanych wsiach


Na kfejka sobie wklejaj takie rzeczy. Poczekaj - ty to pewnie z kfejka skopiowałeś ?
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-12-17, 18:14 8
Ja pierdziele patologia! To już się z psem bawić nie można. Pamiętam jak za małolata sie psa do sanek uwiązywało i ciągał nas po lodzie na sankach. I nikt z tego wielkiej rzeczy nie robił bo pies miał zabawę i my mieliśmy. Niedługo jak psa Whiskasem nakarmisz to ci go zabiorą. A tresura zwierząt w cyrku, psów policyjnych i psów do wykrywania narkotyków to co? Też pod sąd sie tylko nadaje.
Jebana urzędnicza patologia.

Ps. Ś.P. Dziadka brat opowiadał mi taką historię:
Dziki kot wyjadał kurczaki z kurnika Dziadka. Więc zastawili na niego pułapkę. Złapanemu kotowi uwiązali puszkę po konserwie do ogona i wypuścili na drodze. A że droga była brukowana, to puszka się odbijała i wydawała głośny stukot. Kotek (dziki) pogonił przed siebie w siną dal,myśląc że go coś zamordować próbuje;)
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-12-17, 19:20
Cytat:

co wyszła z kuchni


ale matkę i siostrę wypuść z tej kuchni, chociaż na wigilię
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-12-17, 19:39 23
Bachory mają za dużo swobody... Bezstresowe wychowanie. Dupa dawno pasa nie widziała.
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2013-12-17, 20:00
No wielkie kurwa halo, bawiła się z psem i tyle. A poseł zapomina 100,000 zł wpisać w oświadczenie majątkowe i chuj, sprawy nie ma.
Zgłoś
Avatar
K................1 2013-12-17, 20:35 2
@FatboyFat
Kurwa bawiła sie mała suka, ciekawe jak z tobą bym się tak pobawił homonto na ryj i w pole
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-12-17, 20:39
Głupia pizda i łupi rodzice. Do komory ich.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-12-17, 22:51
tępa dzida
Zgłoś
Avatar
I_am_what_I_am 2013-12-18, 18:01 1
w jakimś serwisie informacyjnym widziałem materiał na ten temat. Psem zaopiekował się sztab ludzi, masażysta i psycholog bo kurwa stwierdzili ze piesek przeżył traumę czy szok czy coś w ten deseń.
a kurwa jak biedny człowiek zachoruje to nikt sienie przejmuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie