18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
k................a 2013-09-12, 23:13
forumowe masturbatory już sie odezwały
Zgłoś
Avatar
cenzurowany 2013-09-12, 23:20
mówiąc inaczej dałbym jej do possania....
Zgłoś
Avatar
szymon77513 2013-09-12, 23:20 2
jacek197 napisał/a:

Któryś tam kolejny odcinek i dalej nie ma cycków, pytam więc:

1. po chuj to tu wrzucacie?
2. ewentualnie w którym odcinku są cycki? - w miarę możliwości wrzućcie tylko ten.



w tym
Zgłoś
Avatar
psd15 2013-09-12, 23:36
Szkoda, że pali papierosy.
Zgłoś
Avatar
kubullus 2013-09-12, 23:44 1
W obraźliwych komentarzach wyczuwam wielki ból dupy osób które po pierwsze nie są nawet w 1% wykształceni jak pani na filmiku, po drugie dlatego też, że dziewczyna z tej półki nie spojrzy nawet na takie osoby i wielki płacz jaka ona jest zjebana, wkurwiająca itp itd.

Chuj może dla niektórych ma wkurwiający głos. Mi osobiście się podoba sposób jej mówienia - jest ciekawy.
Założę się, że dziewczyna jest wiele warta. Mądra, inteligentna, wykształcona i w dodatku ładna, widać, że ma poukładanie w główce Dziewczyna marzenie w porównaniu do poziomu dzisiejszych młodych kobiet. Takie okazy można policzyć na palcach jednej ręki stolarza.

Daje piwo i suba na yt, niech edukuje młode społeczeństwo! Sam mam problemy z wymową i pisownią i korzystam z jej uwag
Zgłoś
Avatar
m................h 2013-09-12, 23:51


Rutkowski ze mnie nie jest, ale po wnikliwej analizie profilu wstawiającej mogę stwierdzić, iż dalej będzie wrzucać filmiki "damskiego" typu . Tym bardziej, że gromki hejt i krople złotego napoju objętego kuflem spadają jak jesienne liście za ów poprawie mówiącą panią co rodzi podstawy do rychłego jej zaistnienia jej wkrótce. Pewnie będzie jak z maksiem, ledwo 5 min. na yt pobędzie i już zaraz na Sadolu...
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-09-12, 23:55
Jakby mnie tak cały czas poprawiała cały czas to musiałbym ruchać za karę... zaruchałbym się na śmierć
Zgłoś
Avatar
T................9 2013-09-13, 0:05
Potem przychodzi człowiek do MC a ta nie wie jak frytkownice obsłużyć...tylko dlaczego to ja cierpie i czekam na frytki ?
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2013-09-13, 0:17 1
"w mojej osobistej opinii"

nara, czarnulka
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2013-09-13, 0:45
MrZet napisał/a:

Pierwszy raz ją widzę.
Ma bardzo ładną dykcję i jest przekonująca. Może podprogowo uda jej się naprawić kilku buraków tutaj.
A ci wszyscy na górze, co tam płaczą "to nie jest sadistic" itp. gówno... Idźcie na harda, spacer czy tam kurwa do proktologa.
Kogo obchodzą te wasze płacze, co jest cool, a co nie? 20 zdecydowało, że się nadaje, no to jest. 90% użytkowników tego portalu prawdopodobnie nigdy nie wchodzi do działu hard, a 75% traktuje portal po prostu jako serwis rozrywkowy ze zbiorem pierdół z internetów.
Nie podoba się? Scrolluj.



Bo kolego to już nie jest ten sadol co kiedyś , nie mówie o tematach na głównej ale ogólnie o całym portalu, łącznie ( albo głównie ) z użytkownikami. Nigdy nie byłem zbyt zaangażowany w udzielanie się lecz dużo obserwowałem.

A tak humorystycznie, to nawet ostatnio mi temat na główną wepchnęli! ;( Gdzie moje suchary?
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2013-09-13, 0:45
ale mnie ona wkurwia.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-09-13, 0:53
Nie wiem ale z kazdym odcinkiem Ona coraz bardziej mnie podnieca
Zgłoś
Avatar
VANKIERAS 2013-09-13, 2:01
co to kurwa jest !!! miodek w spódnicy czy jaki chuj ... niech wypierdala . jak bedę potrzebował czegoś to zadzwonie do niej albo otworze słownik do chujca witelona to jest sadistic czu ortografic bo ocipiec idzie od tego rodzaju filmików...
Zgłoś
Avatar
-perry- 2013-09-13, 4:34
Przyjedź do Szkocji, zobaczysz jak potrafią spier...ić język, i w mowie, i w piśmie.
Zgłoś
Avatar
o................k 2013-09-13, 9:59
nie lubie takich szmat bo podejdziesz do takiej zagadać a ona wyżej sra niż dupe ma..... potem idą takie mądrości do sklepu po bluzke a kupują 4 pary spodni.... już nie wspominając o tym że pewnie jebie w mcdonaldzie za 1500zł wielce wyuczona studentka.... psssssssssss
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie