18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
m8 2013-09-13, 10:37 1
orellek napisał/a:

nie lubie takich szmat bo podejdziesz do takiej zagadać a ona wyżej sra niż dupe ma..... potem idą takie mądrości do sklepu po bluzke a kupują 4 pary spodni.... już nie wspominając o tym że pewnie jebie w mcdonaldzie za 1500zł wielce wyuczona studentka.... psssssssssss



A ciebie w kopalni węgiel przysypał, że się tak ciśnieniujesz, czy jak?
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-09-13, 11:12
mów do mnie jeszcze
Zgłoś
Avatar
o................k 2013-09-13, 11:12
taaaaa 3 kilo miedzi ...
Zgłoś
Avatar
jablondyn 2013-09-13, 11:18
ona mnie dziwnie wkurwia
Zgłoś
Avatar
E................2 2013-09-13, 12:32
Japierdole jak ona mnie wkurwia, nowa morda YT.. Widac przemądrzałe kurwisko, ruchawisko Kurwa umiem tępa dzido polenizowac, wysławiac sie! Panowie moze ona to robi dla kutasów? Moze dla gimbazy?? No wkurwiają mnie takie "Tępe ludzie" Po chuj takie cos na YT jest a wszczegolnosci na sadolu o.O Wypierdalac z tą tępa pizdą.
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-09-13, 16:12
pomijając niewyżytych masturbatorów co by ruchali wszytko co się rusza i na drzewo nie spierdala , niech mi ktoś powie co jest fajnego w tej lasce bo nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy ona faktycznie jest paskudną zmanierowaną pipą ??
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-09-13, 16:41
Staram się nie jeźć po osiemnastej. To jest poprawne?
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2013-09-13, 18:59 2
Eryk12 napisał/a:

Japierdole jak ona mnie wkurwia, nowa morda YT.. Widac przemądrzałe kurwisko, ruchawisko Kurwa umiem tępa dzido polenizowac, wysławiac sie! Panowie moze ona to robi dla kutasów? Moze dla gimbazy?? No wkurwiają mnie takie "Tępe ludzie" Po chuj takie cos na YT jest a wszczegolnosci na sadolu o.O Wypierdalac z tą tępa pizdą.



Co umiesz?
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-09-13, 19:56
Ach, Ci sadisticowi masturbatorzy. Dziewczyna przeciętna, a już miliard komentarzy o pakowaniu do gęby. Połowa z jej rewelacji to taki cpt. obvious, ale przyznaję, że w jej sposobie bycia przed kamerą, można dostrzeć dojrzały, kobiecy urok, który może się podobać(aczkolwiek głos ma średnio przyjemny).
Zgłoś