18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
O włos od harda na pasach
szymy • 2015-01-08, 16:16


Cytat:

Nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych, stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przekroczył podwójną linię ciągłą oraz jechał wzdłuż chodnika - takie zarzuty usłyszał 22 -letni pirat drogowy. Do zdarzenia doszło w Policach w woj. zachodniopomorskim. Nagranie z jego "wyczynem" przyniósł na policję inny kierowca.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Na nagraniu widać, jak kierowca białego auta nie przepuszcza na pasach dzieci, wjeżdża na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik, żeby uniknąć zderzenia z innym autem.

Wszystko trwało kilkanaście sekund.

Jak ustalili policjanci, samochód należał do firmy leasingowej, a jechał nim 22-latek ze Szczecina.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zabrano mu też prawo jazdy.



Źródło
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-01-09, 9:31
MrTijomono napisał/a:

Hehe, widzę, że forum przeglądają sami eksperci kodeksu drogowego i przykładowi, przepisowi kierowcy



No, albo też i niedzielni kierowcy. Te wspomniane pizdy myślą chyba że jakby dał po hamulcach to by stanął w miejscu. A gościu jak widać opanował sytuację na tyle że nikomu nic się nie stało, odbił uniknął potrącenia pieszych i nie przywalił w inny samochód. Na decyzję kierowca ma ułamek sekundy to nie NFS Most Wanted że można spowolnić czas.
Trudno powiedzieć co było przyczyną, może się zagapił we wsteczne lusterko, może coś odwróciło jego uwagę.

Ale jeśli był pod wpływem to do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
van_ilinovy 2015-01-09, 10:37
Widzę, że nikt nie skomentował jeszcze "przytomnej" reakcji dzieci.
Przechodziły przez pasy i nie spojrzały w prawo, zanim weszły na drugi pas, mimo że to auto jespchało tak szybko, że na pewno było je słychać. Było też jasne, że jedzie tak szybko, że nie da rady się zatrzymać. Gdyby tylko przystnęły, to uniknęłyby potencjalnego niebezpieczeństwa. Całe szczęście, że mimo brawury kierowcy nic się nikomu nie stało.
"Kierowcę chroni auto, pieszego tylko Pan Bóg".
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2015-01-09, 11:00 1
I tytuł filmu "Pirat drogowy niemal rozjechał dzieci".
To ja niemal ruchałem Sashe Grey.

Niestety popierdolone społeczeństwo będzie się burzyć że mógł zabić itd.
Ale jedno pytanie : Zabił ?
Nie więc po chuj rozdmuchujecie sprawę?

Jeszcze komentarz czy chuj wie co
szymy napisał/a:

Nie ustąpił pierwszeństwa na przejściu dla pieszych, stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przekroczył podwójną linię ciągłą oraz jechał wzdłuż chodnika - takie zarzuty usłyszał 22 -letni pirat drogowy. Do zdarzenia doszło w Policach w woj. zachodniopomorskim. Nagranie z jego "wyczynem" przyniósł na policję inny kierowca.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Na nagraniu widać, jak kierowca białego auta nie przepuszcza na pasach dzieci, wjeżdża na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik, żeby uniknąć zderzenia z innym autem.

Wszystko trwało kilkanaście sekund.

Jak ustalili policjanci, samochód należał do firmy leasingowej, a jechał nim 22-latek ze Szczecina.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zabrano mu też prawo jazdy.


Ja bym na miejscu kolesia się odwołał.
1.Nie ustąpił pierwszeństwa pieszym - zgadzam się 350zł 8pkt.
2.Stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym - niestety POLSKA to popierdolony kraj i można pod to podczepić wszystko nawet zatrzymanie się na poboczu drogi ale tego by mi nie wmówili
3.Przekroczył podwójną linię ciągłą oraz jechał wzdłuż chodnika - przekroczył linię ok 200zł 5pkt ale jazda wzdłuż chodnika ? Kto Ci kurwa wmówił że nie wolno ? Piźnij się w łeb pajacu i przestań pisać takie głupoty.
Jeżeli miał już punkty mogli mu zajebać prawko ale nie za sumę zdarzeń które wykonał , prędkości nigdy mu nie udowodnią a jak coś może się odwoływać nawet do 5 lat i wtedy anulują mu mandat przez przedawnienie.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2015-01-09, 11:10 1
Kurwa ludzie, ten typ do prawie samego końca nic nie widział, przez tą białą kolumbryne co jechała. NIe wiadomo czy zapierdalał czy nie, bo na oko to chłop umarł. Dla mnie jedynym faktem jest to, że zachował trzeźwość umysłu i uratował dwóch ludzi, kogoś samochód i czyjś samochód.

Brawa dla niego, a to, że jechał te może te 65, ahaha TAMTĘDY 60 to kurwa norma.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2015-01-09, 11:19
ale gównoburza... może tak poczekajcie do wyroku sądu ?
Zgłoś