18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
superfosfat 2012-06-15, 0:40 1
Wyprzedzę wasze komenatrze: O ja, szkoda że się nie wyjebał, taki chuuuj.
Elegancko, szkoda że na pokaz tylko
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-06-15, 0:59 28
Komorowski co najwyżej na taczce by wjechał.
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-06-15, 1:32
Na taczce gnoju go wywiozą.
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-06-15, 2:04 1
a co się dziwita ludziska, toż to murzyn w końcu jest
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-06-15, 12:00 50
mark13pl napisał/a:

Komorowski co najwyżej na taczce by wjechał.



Zgłoś
Avatar
Dywan 2012-06-15, 12:31 6
Cytat:

Obama i jego hobby



Już myślałem że rower ukradnie...
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-06-15, 12:50 9
Dywan napisał/a:

Już myślałem że rower ukradnie...



A myślisz, że deskorolkę skąd miał?
Zgłoś
Avatar
verrnume 2012-06-15, 13:33 9
takich fejkow troche juz bylo:

Zgłoś
Avatar
HardCoreTS 2012-06-15, 13:34
wjechal? jak tak dalej bedzie to wyjedzie
Zgłoś
Avatar
baranqu 2012-06-15, 13:37
A ja myśle, że niektóre z nich to wcale nie fejki. Obama chce porpstu pokazać się innym amerykaną a także reszcie świata jako człowiek wyluzowany i idący z biegiem czasu, nie tylko sztywny polityk gledzący głupoty. U mnie za takie akcje miał by poparcie na pewno ;d
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-06-15, 14:04
baranqu napisał/a:

A ja myśle, że niektóre z nich to wcale nie fejki. Obama chce porpstu pokazać się innym amerykaną a także reszcie świata jako człowiek wyluzowany i idący z biegiem czasu, nie tylko sztywny polityk gledzący głupoty. U mnie za takie akcje miał by poparcie na pewno ;d



baranqu napisał/a:

Tak nawiasem to uwielbiam dubstep, ale pewnie gdybym tego nie napisał było by miliard komanetarzy z hejtem, że nie ostrzegałem ;d



Idź trolować na mistrzów,kwejka, czy inne siedlisko dzieci neo, bo sadistic nie jest chyba dla ciebie
Zgłoś
Avatar
verrnume 2012-06-15, 14:11 1
baranqu napisał/a:

A ja myśle, że niektóre z nich to wcale nie fejki. Obama chce porpstu pokazać się innym amerykaną a także reszcie świata jako człowiek wyluzowany i idący z biegiem czasu, nie tylko sztywny polityk gledzący głupoty. U mnie za takie akcje miał by poparcie na pewno ;d



No coz i dlatego ludzie glosuja na tego co ladnie wyglada , ladnie sie ubiera, kopie pilke jak inni ludzie, i udaje ze niczym sien ei rozni od zwyklego szaraka, po co sluchac co on ma do powiedzenia, po co meczyc glowke nad analiza jego argumentow, przeciez o prosciej zobaczyc czy jest "cool" czy jara ziolo, a moze nawet zrobi "elo" do swoich ziomali. Ot swietnym tego przykladem jest Palikot, facet co przekretami zdobyl kase, a dzis aby zachowac dochody i rozwijac wplywy sprzedaje latwe teksty do lykniecia na temat legalizacji czy innych bzdetow.

Osobiscie mam gdzies czy jest maly , duzy, lysy, sztywny, ale chce goscia ktory bedzie fachowcem w swojej dziedzinie, bedzie umial zarzadzac panstwem.

Ludzie nie zdaja sobie sprawe jaka krzywde wyrzadza im kult obrazka, jaki dzis mamy, moze gdyby politycy mogli komunikowac sie z wyboracami jedynie za pomoca tekstu pisanego to czesc polemik na temat tego czy zalozyl krawat, lub do kogo sie usmiechnal albo nie zniknela by z debaty politycznej.
Zgłoś
Avatar
cozadebil 2012-06-15, 14:19
Tony, kurwa, hołk
Zgłoś
Avatar
K................i 2012-06-15, 15:19 1
publika się cieszy, bo małpka robi sztuczki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie