18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Maryjan 2012-11-09, 14:17
Oj, pewnie gdyby nasi się porównywali wyszłoby, że nie ma chuja we wsi.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-11-09, 14:19 8
damian_tcv napisał/a:

Już wiemy co zadecydowało



pewno szerszy uśmiech tej pani z góry
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-11-09, 14:54 2
Zadecydowało to, że kraj, kiedyś potęga białych, nie jest w stanie wybrać właściwego człowieka, bo latynosi, murzyni, homoseksualiści, palacze marihuany i inni wzorowi obywatele mają więcej do powiedzenia niż powinni.
Poza tym opalony ma sznureczki pociągane zza kurtyny.
Obyśmy nie doczekali agresji na Iran!
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-09, 15:42 1
Kolor skóry?
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-11-09, 17:33
dosyć białych nakradło, teraz czarni muszą wyrównać im statystyki
Zgłoś
Avatar
z................k 2012-11-09, 18:29 1
Skąd żona Romneya wie jakiego masz
Zgłoś
Avatar
p................r 2012-11-09, 20:32 13
zdecydowało tylko to że czarni mnożą się szybciej, a lewackie pizdy krzyczą o rasizmie tylko wtedy gdy biały głosuje na białego

Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-09, 20:36 10
Kurwa cały świat zwariował, zidiociał kompletnie. W wyborach prezydenckich (jak i w innych), nie liczy się program polityczny, poglądy polityczne. Liczy się polityk, jego życie prywatne i wygląd.

Kurwa, dawniej przeglądając literaturę z zamierzchłych czasów współczułem ówczesnym ludziom w jakich ciężkich czasach przyszło im żyć.. lecz dzisiaj, sądzę że oni nam by współczuli - gdyby widzieli w jakich czasach żyjemy.

Popierdolone to wszystko w takim stopniu, że współczuje dzisiejszym dzieciom - bo wiem, że może być tylko gorzej.
Zgłoś
Avatar
m3tr0wy 2012-11-09, 20:40
Obama pokazuje w jak dużego chuja ich zrobi ;D
Jeśli miałoby to być w Polsce, to Tusk by musiał zrobić ręce gadżeta.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-09, 20:52
Bo ludzie są idiotami, dlatego te kurwy jak putin udają że płaczą
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-11-09, 20:53
nathaniel.demerest napisał/a:

bowiem wiem


Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-11-09, 21:23
krz2 napisał/a:




Poprawione, możesz przestać i z satysfakcją
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2012-11-09, 21:26
@krz2 bowiem to synonim bo, gdyż, ponieważ, albowiem więc zdanie było poprawne.
Zgłoś
Avatar
miroslawB.A 2012-11-10, 10:50
pesanserinusminor, proszę bardzo prostacka prawa kurwo, zaczynasz jadem też nim odpowiadam. Musiałeś do lewicy się dojebać, hamerykańskie statystyki pokazujesz wklejasz i propagujesz, nie było żadnego spisku ?? Czarny przynajmniej zagłosuje na swojego bo na kogo na białego widać jak na ręce sytuacje stanów. Czuje się Polakiem i nim jestem ale nie moje poglądy decydują że jestem bolszewikiem nic nie widzę i nic nie rozumie i tylko taka skrajna prawica jest naszym zbawieniem z jezusem na odżywkach(SP) Kurwa macie parcie na popularność tudzież chęc dołączenia do koryta, skoro młodzież wszechpolska dochodzi do wniosku że hitler był ok no to kurwa czemu nikt nie powie tym baranom i swojej hołocie ze schizofrenik na amfie którego stary prał jak zboże cepem tak mowa o adolfiku i promujące go bogate niemcy które były takim ścierwem jak zsrr, nie mogli być zadowolone z traktatu wersalskiego a zachłanność sprowadziła do tego że znalazł się adolfik który wydymał cały własny kraj dla chorej ideologii a magnaci walili w niego złotem żeby tylko ruszyć z swoim biznesem poziom hard żydowski.. Hitler był zamknięty przez ówczesne władze niemiec tylko anarchia w kraju dała szanse temu kretynowi. Pojawiacie się wy lekarstwo dla naszego dziwnego aczkolwiek pięknego kraju słowianskiego nie germańskiego. To się kurwa pytam czemu dalej nic kurwa nic robicie tylko pierdolić farmazony a nie udolne próby jak koalicji zrobienia nas państwem policyjnym, brak stanowiska w tak banalnych sprawach dla prawej strony jak maryśka, aborcja, in vitro służba zdrowia wojsko edukacja nie mówiąc o gospodarce trzeba się z tym zmierzyć ale nie smoleńsk kurwa. Mamy zamknąć granice, wprowadzić stan wojenny i korea tak. Trzeba czegoś chcieć i coś zrobić może na wzór Szwajcarii spróbować demokracji bezpośredniej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie