18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~tip.top 2014-01-21, 13:04 46
Wszystko fajnie, ale co nas to kurwa obchodzi?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2014-01-21, 13:12 4
Spisek! Przyłączmy się do gimbomotywatorowego ruchu oporu!!11jedenjeden
Zgłoś
Avatar
ferro 2014-01-21, 13:15 6
JKM gdyby wprowadził większośc swoich pomysłów w życie to byśmy żyli jak w Korei Płn, idol gimnazjalistów...
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2014-01-21, 13:22 17
Cytat:

JKM gdyby wprowadził większośc swoich pomysłów w życie to byśmy żyli jak w Korei Płn, idol gimnazjalistów...


Ty tak serio?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-01-21, 13:26 5
ferro napisał/a:

JKM gdyby wprowadził większośc swoich pomysłów w życie to byśmy żyli jak w Korei Płn, idol gimnazjalistów...



nie sądzę idol gimbów to Palikot
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-01-21, 13:33 9
ferro napisał/a:

JKM gdyby wprowadził większośc swoich pomysłów w życie to byśmy żyli jak w Korei Płn, idol gimnazjalistów...


Nie wiem co gorsze... zagłosować na Korwina idiotę, czy być idiotą i głosować na PO, PiS, SLD, PSL czy taż Palikmiota
Zgłoś
Avatar
ferro 2014-01-21, 13:55 2
tip.top napisał/a:


Nie wiem co gorsze... zagłosować na Korwina idiotę, czy być idiotą i głosować na PO, PiS, SLD, PSL czy taż Palikmiota



Właśnie u nas najgorsze jest to, że mamy do wyboru albo szambo albo szalet miejski beż żadnej w miarę sensownej alternatywy.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-01-21, 14:02 12
ferro napisał/a:

Właśnie u nas najgorsze jest to, że mamy do wyboru albo szambo albo szalet miejski beż żadnej w miarę sensownej alternatywy.



Dlatego tym razem chyba wybiorę szalet (JKM), bo pomimo brudu, pomazanych ścian i ogólnej złej opinii to jest jeszcze jakaś szansa na normalne sranie a szambo (PO, Pis, SLD itd.) to już tylko gówno i szczyny.
Zgłoś
Avatar
ferro 2014-01-21, 14:14 2
tip.top napisał/a:



Dlatego tym razem chyba wybiorę szalet (JKM), bo pomimo brudu, pomazanych ścian i ogólnej złej opinii to jest jeszcze jakaś szansa na normalne sranie a szambo (PO, Pis, SLD itd.) to już tylko gówno i szczyny.



Oby się nie skończyło tak, że jeżeli Pan JKM wejdzie do rządu ze sporą ilością miejsc, to zaraz zacznie się wprowadzanie absurdalnego prawa - bo pomysły kodyfikacyjne to ma ze średniowiecza (wiem co mówię, bo prawem się zajmuję), plus miejmy nadzieję, że nie będą to rządy w stylu pana Kim Dzong Un'a.

Najprawdopodobniej jak wejdzie to z małą ilością miejsc w rządzie i będzie mógł utworzyć koalicję, myślę, że to by było w miarę sensowne wyjście, bo nikt by mu nie pozwolil w forsowaniu absurdów i z drugiej strony, on by nie pozwolił na to samo.

A i tak uważam, że dopóki starsze pokolenie nie odda władzy młodszmu, to u nas niewiele się zmieni. NIe mówie tu o jakiś psychopatycznie ortodoksyjnych młodzieżówkach, ale o rozgarniętych, po dobrych studiach, z dobrymi pomysłami młodych ludziach.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-01-21, 14:24 8
ferro napisał/a:

A i tak uważam, że dopóki starsze pokolenie nie odda władzy młodszmu


Starsze pokolenie nie odda władzy, póki oddychają siedzieć będą przy korycie. Obejrzyj sobie na yt filmik "Nocna zmiana", ciekawe ile mord rozpoznasz

Co do samego JKM to nie mam całkowitego przekonania, ale on jedyny jest wierny swoim poglądom i nie zmienia zdania w zależności od tego z której strony wiatr wieje. Często pierdoli głupoty, często też ma rację, ale na pewno nie przekonamy się ile w tym co mówi jest prawdy póki nie zaryzykujemy. Jedno jest pewne, wiem czego spodziewać się po obecnej klice i w żadne ich pierdolenie i opowiadanie historyjek, co to oni dla nas zrobią wspaniałego nie uwierzę i prędzej zdechnę, niż na któregoś z tych złodziei zagłosuję.
Zgłoś
Avatar
ferro 2014-01-21, 14:52 1
tip.top napisał/a:


Starsze pokolenie nie odda władzy, póki oddychają siedzieć będą przy korycie. Obejrzyj sobie na yt filmik "Nocna zmiana", ciekawe ile mord rozpoznasz

[...}



Chybą kiedyś oglądałem, trochę się postarzeli

Też nie mam zamiaru na nikogo z obecnych rządących głosować, chociaż muszę się przyznać, że wcześniej głosowałem na PO, ostatnim razem to już tylko dlatego, by nie dopuścić "patriotów smoleńskich" do władzy. Tym razem zagłosuję albo na jakąś "nową" partię albo w ostateczności na JKM - pod warunkiem, że będe miał pewność. że nie zdobędzie większści mandatów.

Miło czasami tu na sadisticu znaleźć kogoś z kim można merytorycznie porozmawiać, bez zbędnych kurew kutasów itd

Chociaż wiem, że idea serwisu była całkiem inna, jakkolwiek teraz jest tu masa użytkowników - spora częśc z prawem wyborczym i może niektóre z naszych wypowiedzi trafią do nich.
Bo że ten "stary dobry apolityczny sadistic" wróći, to już nie ma szans, za dużo kasy z tego ma góra.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-01-21, 15:04 1
ferro napisał/a:

pod warunkiem, że będe miał pewność. że nie zdobędzie większści mandatów.


Ważne żeby wszedł do sejmu, będzie miał wtedy możliwość trafić do mediów i do szerszego grona odbiorców. Może jak podczas obrad sejmu zaproponuje obniżenie podatków i zlikwidowanie podatku dochodowego to ludzie się popukają w głowę i stwierdzą, że może on jednak nie jest taki debil Tak jak to było w '92 z ustawą lustracyjną No nic, pożyjemy, zobaczymy.
Zgłoś
Avatar
Rabel 2014-01-21, 15:16 1
Gdy kraj w delirium, a ustrój - denat,
Dobrze jest wtedy powołać Senat.
Na każdą klęskę, mankament, zator,
Bezwzględnie znajdzie radę senator.

Oto już zgłasza się do wyborów
Tłum kandydatów na senatorów
I każdy skromnie o sobie pieprzy,
Że najmądrzejszy jest i najlepszy.

Jeden zapewni nam żywność tanią,
Drugi zabroni skrobać się paniom,
Trzeci na odwrót: uczenie mendzi [1],
Żeby się skrobać - zwłaszcza, gdy swędzi.

Czwarty da wszystkim bezpłatnie buty,
A piąty będzie wysadzać huty.
Ich argumentom trudno się oprzeć:
Całą noc myślę: kogo tu poprzeć?

Wreszcie nad ranem mam już taktykę:
Poprę Janusza Korwina-Mikke!
Po pierwsze - szlachcic! (Wiem z heraldyki)
Ma w herbie Kruka... i Myszkę Miki.

Po drugie: Kisiel poparł Korwina -
Czyli, że Korwin - to oryginał.
Po trzecie Korwin publicznie głosi,
Iż jest repliką Pani Małgosi [2].

Pani Małgosia zaś od lat wielu
Wyciąga starą Anglię z burdelu;
Więc jeśli Mikke jej system ściągnie,
To może w końcu i nas wyciągnie?

(Z tym, że tu sprawa będzie trudniejsza,
Bo burdelmama [3] jakby silniejsza...)
Reasumując: rozum i dusza
Każą mi oddać głos na Janusza!

Niech weźmie nawet etat Cesarza!!
... Jajarz powinien wspierać jajarza...

[1] Istnieje wersja "mędzi".
[2] Chodzi o p.Thatcherową, późniejszą Lady Małgorzatę of
[3] Aluzja do istniejącego wtedy Związku Sowieckiego
(przypisy JKM)
Zgłoś
Avatar
ferro 2014-01-21, 15:17 2
tip.top napisał/a:


Ważne żeby wszedł do sejmu, będzie miał wtedy możliwość trafić do mediów i do szerszego grona odbiorców. Może jak podczas obrad sejmu zaproponuje obniżenie podatków i zlikwidowanie podatku dochodowego to ludzie się popukają w głowę i stwierdzą, że może on jednak nie jest taki debil Tak jak to było w '92 z ustawą lustracyjną No nic, pożyjemy, zobaczymy.



Samo obniżenie podatków nic nie da, oprócz tego, że państwo podupadnie jeszcze bardziej, w parze z obniżeniem muszą iśc inne reformy, które usprawnią funkcjonowanie państwa, na pewno mniej biurokracji urzędniczej i ich samowolki, państwo musi stać się bardziej przystępne dla przedsiębiorców, bo jak na tą chwilę to każdy urząd rzuca tylko kłody pod nogi. Zresztą na pewno sam wiesz o czym mówię, a można by tu godzinami wyliczać co należałoby usprawnić/naprawić.

Jeżeli JKM dostosuję program do realiów XXIw. to jest prawdopodobne, że odniesie sukces, w innym przypadku może być ciężko, ale niczego nie wykluczam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie