18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Siema

Mam od jakiegoś czasu takie nietypowe hobby, a mianowicie w wolnym czasie zwiedzam sobie niemieckie obozy koncentracyjne
Narazie jeżdze po tych na terenie Polski. Ale mam w planach na przyszły rok zabrać się za zwiedzanie tych na terenie Niemiec.
Jak temat się przyjmie to powrzucam zdjęcia innych obozów.
Zdjęcia napierdalałem telefonem więc nie wszystkie są zajebistej jakości.
Na pierwszy ogien idzie najsłynniejszy obóz: Auschwitz-Birkenau









a i część z was pewnie pamięta tą panią:



reszta w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Raskolnikow 2013-11-15, 1:23 9
Niewiele podrozuje, ale musze dodac cos od siebie
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-11-15, 1:33
Ja myślę, że obozy polskie były zajebistym planem Eliminowały żydostwo, cyganów i pedałów !!! Świat teraz byłby piękniejszy !!! Szkoda że Adolf Hitler nie dokończył swojego życiowego dzieła ZIEG HEIL !!!
Zgłoś
Avatar
bobberman 2013-11-15, 1:53
Ważne, że są w dobrej kondycji niektóre. Czekają na drugą falę "użytkowników" ;]
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-11-15, 3:30 14
PANxxxBDSM napisał/a:

Ja myślę, że obozy polskie były zajebistym planem Eliminowały żydostwo, cyganów i pedałów !!! Świat teraz byłby piękniejszy !!! Szkoda że Adolf Hitler nie dokończył swojego życiowego dzieła ZIEG HEIL !!!


Pajacu może zamist pierdolić głupoty poczytałbyś trochę historię . Mam nadzieję że przy najbliższych akcjach które się dzieją na świecie oby cię dopadło stado umieśnionych murzynów i wyruchało w dupę.
Zgłoś
Avatar
milanosok 2013-11-15, 4:05
Nie wiem czy wiecie, ale w polskich obozach najwięcej ginęło Polaków, a żydzi byli zwykłymi kurwami na stanowiskach.
Zgłoś
Avatar
M................1 2013-11-15, 6:46 2
To o co chodzi z tą panią ?
Zgłoś
Avatar
powoluku 2013-11-15, 9:44
Bardzo w dobrym stanie się wszystko zachowało. Aż w razie potrzeby uruchomić ponownie można.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-15, 10:52
WalniętyKnur napisał/a:

jak dojadę do domu, to wrzucę o ile oczywiście autor wątku się zgodzi, swoje fotki z jednego z niemieckich obozów na terenie Polski.


jasne, dawaj
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-11-15, 11:45
Dobre miejsca pod galerie i osiedla
Zgłoś
Avatar
jagielloma 2013-11-15, 13:50
Od oglądania samych zdjęć czuję ten mroczny klimat panujący na terenie obozów. Sam zwiedzałem obóz w Sztutowie i była to bardzo interesująca wycieczka. Największe wrażenie zrobiło na mnie krematorium, w którym czułem się dość dziwnie, próbując wyobrazić sobie to co tam się działo. Mam gdzieś jeszcze trochę zdjęć tego obozu, jak znajdę to się pochwalę.

Manhunt1231 napisał/a:

To o co chodzi z tą panią ?



Poszukaj w odpowiednim dziale na hardzie, a się dowiesz.
Zgłoś
Avatar
Kmil69 2013-11-15, 15:47 1
Powiem jedną rzecz od siebie, zdjęcia fajne oglada się też fajnie chociaż nie wiem co jest fajnego w tym by patrzeć gdzie gineli Polacy ? Po co takie miejsca są jeszcze ? powinni to wyrówniać z ziemią, a nie szczycić się i ładnie przyozdabiać i dbać o coś co kiedyś zabijało Polaków ? dziwne podejście ludzi ...
Zgłoś
Avatar
Huuudy_z_Mafii 2013-11-15, 15:54 3
Byłem w dwóch obozach zagłady (Majdanek i Stutthof) i szczerze mogę powiedzieć, że Ci pajace, którzy piszą że to jest idealne rozwiązanie na żydów, czarnych itd. to "sadole" na siłę zbierający piwa. Mnie to osobiście wkurwia...

Obozy zagłady to nie jest nic zabawnego. Porównując tutejszego Hard'a i życie ludzi zamkniętych w obozach, to jak porównać pogłaskanie po czole małym palcem u ręki do gwałtu na porozcinanych zwłokach. Nie da się opisać ogromu tragedii, ludzkiej zawiści i cierpienia jakie tam było. Ktoś kto ma chociaż odrobinę rozumu, nie będzie się z tego nabijać. A resztę pajacy odsyłam do artykułów o Holocaust'cie. Bo większość udawanych sadoli na widok rozciętego palca by mdlała.

PANxxxBDSM "obozy polskie były zajebistym planem" <--- weź spier... nie mam co do tego słów....
Zgłoś
Avatar
merone 2013-11-15, 17:04
Dużo vódki wypiłem pod kopułą na Majdanku w starych czasach
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-11-15, 17:29
michaelangelo666 napisał/a:

"Oświęcim" a nie "Auschwitz" i "Brzezinka" a nie "Birkenau", jesteśmy polakami mówmy i piszmy po polsku, a niemcom chuj w dupę, nie musimy przestrzegać ich nazewnictwa


Imbecylu marsz do ksiażek. To były NIEMIECKIE obozy śmierci a nie POLSKIE skad pisownia niemiecka a nie Polska. żeby takiemu imbecylowi jak ty w przyszłości nie zechciało się pomyśleć że Polacy byli tam oprawcami a nie ofiarami !
Zgłoś
Avatar
Slayer Mosiek 2013-11-15, 17:42 2
no weźta powiedzta o co z tą panią chodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie