18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
~Angel 2016-02-25, 17:57 3


Nawet Hitler nie był taki okrutny i oszczędzał "obozowiczów" tworząc specjalne baraki dla cyganów. Wiedział że wspólne mieszkanie z cyganami będzie gorsze niż śmierć w komorach gazowych czy śmierć głodowa.
Zgłoś
Avatar
brudny 2016-02-25, 23:53 21
Cyganów zapędzono pod prysznic.
Nie zdążono wpuścić cyklonu b.
Wszyscy zmarli na Umycie.
Zgłoś
Avatar
Forczman 2016-02-26, 0:20 1
brudny, to drugie nie było już potrzebne, pierwszy tekst wygrał.
Zgłoś
Avatar
m................1 2016-02-26, 0:22
Powiem tak: żarty o czymkolwiek - spoko. Za jakiekolwiek żarty nawiązujące do tej tragedii - chuj w dupę. Zginęło tam wielu naszych rodaków w tym członków rodzin. Polecam przejechać się do jakiegokolwiek obozu i zagłębić się trochę w temat. Sadistic, sadisticiem, ale mentalnej gimbazie mówię stanowczo wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
brudny 2016-02-26, 0:32
Forczman napisał/a:

brudny, to drugie nie było już potrzebne, pierwszy tekst wygrał.


Bo pierwszy wymyśliłem na biegu...

A drugi gdzieś tam kiedyś zasłyszałem
Zgłoś
Avatar
Gruhu 2016-02-26, 2:50
Przejebane to by mieli jakby ciapaków zamykali.
Zgłoś
Avatar
o................n 2016-02-26, 4:36
marines081, mój drogi, chyba pomyliłeś portale. Tutaj aż się roi od miłośników faszyzmu i jego odmian, a w ostatnim czasie strasznie dużo sebostwa i patusów tu najechało, a inteligentnych użyszkodników odpłynęło.
Zgłoś
Avatar
DannyBazooka 2016-02-26, 8:36
jesteś debilem, bez odbioru
Zgłoś
Avatar
emka1990 2016-02-26, 9:47
To, że tam żydzi ruchali polaków dosłownie i w przenośni (kwestia więzienie - prysznic jakby ktoś nie kumał) hehehe
Zgłoś
Avatar
B................k 2016-02-26, 14:04
Jap... Ale kara nic tylko sie spalic
Zgłoś
Avatar
SeksownyStajenny 2016-02-27, 0:03
co było najokrutniejsze??? a może kurwa to że ponad 70 lat po tej zbrodni oprawcy twierdzą że to my sami te obozy tworzyliśmy a potem się sami zabijaliśmy??? nie kurwa najlepsze jest to że jak adolf przegrał teraz jego wnuczka z nie prawego łoża sprowadzi na nas gniew nie dojebanych muzułmanów czy tam innych nie dojebanych kozo jebców??? powiem szczerze że cieszę się że Putin żyje i niech żyje 250 lat bo jestem święcie przekonany że tylko czeka aż będzie mógł tam "zaprowadzić spokój" bo jak jego zabraknie to już huj....
Zgłoś