18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
PawełGM 2012-07-08, 21:34 3
almuazzib napisał/a:

Obrazek
I tyle w temacie...



Ten obrazek obraża mnie jako człowieka myślącego. Ponieważ ty go tu wrzuciłeś to znaczy, że zgadzasz się z autorem, a to z kolei oznacza, że twoje myślenie jest do dupy, więc przestań istnieć bo twoje istnienie mnie obraża.

jacekmatys napisał/a:

a co żescie się tak spięli na te religie?? kurwa czy jej płacicie czy co ?? w cos trzeba wierzyć bo inaczej życie na tym padole łez nie miałoby by sensu..ogarnijcie się..jeden wierzy w levele na jakiejś tam grze, drugi w lepsze drogi ,trzeci wierzy w co chce!! Dlaczego na siłe staracie się narzucić komuś własna wolę? eh widocznie ja się spinam ale kurwa mać!!



Każdy może wierzyć w co chce, ale to nie znaczy, że nie podlega to ocenie innych ludzi. Co byś pomyślał o ludziach, którzy myślą. że są Jedi? Pewnie, że to idioci. Wyrażę się teraz o wyznawcach wszystkich religii: Idioci.

Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Hah uwielbiam ten argument "katolicy nie mają pojęcia o własnej religii, a o innych to juz w ogole...", za to kurwa ateiści mają I nagle w gimbazach zanotowano wzrost zadeklarowanych ateistów...bitch please



Gdyby katole miały pojęcie o własnej religii, to nie byłyby katolami.

plugnplay napisał/a:



tak jest wychowywana, a nie zmuszana
rownie dobrze mozesz mowic ze matka zmusila cie do srania w kibel, ale ty wiesz swoje i bedziesz sral na dywan
wogole co to za dyskusja czy ktos jest katolikiem, ateista, buddysta czy moze wierzy w cos innego, to jest kazdego indywidualna sprawa i nie powinno sie wpierdalac



Sranie do kibla ma jakieś uzasadnienie. Ot, żeby w domy nie śmierdziało. Ciekawe jakie uzasadnienie ma wiara w konkretne bóstwo, które w żaden sposób nie jest udowodnione, przy ogromnej ilości innych bóstw, również nieudowodnionych? Nie ma, bo to idiotyzm

luki211 napisał/a:

@ Pan kapitan
Ty po prostu wierzysz, ale nie jesteś pewien. Zadajesz cały czas pytania, żeby udowadniać ci, że Bóg istnieje.



Typowa katolicka manipulacja. Chujowa, bo działa tylko na debili ze styropianem zamiast mózgu.

michji napisał/a:

Jebać nietolerancyjnych ateistów, którzy tak pragną tolerancji.



Taka postawa nazywa się antyteizmem i ma z ateizmem tyle wspólnego, że ateiści czasami ją przejawiają. Mieszasz jednych z drugimi. To tak jak mieszać piwo ze spirytusem bo zawierają alkohol i sprzedawać jako spirytus.

pyotreck napisał/a:

Ulubiony temat do drwin: katolicy. A dlaczego? Bo oni nie oddadzą. Co innego muzułmanie, z nimi trzeba uważać, bo jeszcze łeb odetną. Znikną chrześcijanie, przyjdą brodaci panowie którzy wybiją wam z glowy żarty z religii.



Muzułmanie to tacy sami debile jak katolicy. Mało kto o nich żartuje bo zwyczajnie nie ma ich w Polsce wielu. Katolików jest więcej, więc ich debilizm jest bardziej odczuwalny.

Shatter napisał/a:


Pan Łukasz Stanisławowski i jego stanowisko w tej sprawie.



Trochę prostackie
Zgłoś
Avatar
Krystek911 2012-07-08, 21:37 2
liana napisał/a:

Pierdo-lamento,ateiści kompleksiarze chuj wam w twarze.



Iście katolickie podejście, ach ta miłość do bliźniego
Zgłoś
Avatar
pablo3z 2012-07-08, 21:45
Ja tam byłem wychowany w tej religii ale jakoś kurwa nie czuje sie do niczego zmuszony. Podobają mi sie założenia religii to sobie wierze i chuj wam do tego. Ale racją jest że niektórzy troche za mocno sie narzucają innym z religią. Więc generalnie to nie żadne nowe odkrycie, da sie znaleźć fanatyków praktycznie wszystkiego, więc przestańcie tak jebać na ten katolicyzm ;]
Zgłoś
Avatar
grzesio1712 2012-07-08, 21:49
Ee tam, ja jestem katolikiem, do tego praktykującym jako tako (jako tako dlatego, że zdarza sie łamać te 10 przykazań) i nie mam nic przeciwko ateistom, hindusom, buddystom itp itd, dopóki nie obrażają mnie jako osoby i nie oceniają przez pryzmat religii....
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-07-08, 22:07
Po cholerę autor głupio kopiuje z kwejka?
DOtego takie pierdoły nie prawdziwe. Niby jacy naukowcy i kiedy odkryli że człowiek pochodzi od zwierząt? Niby od jakiego zwierzęcia? Może ty autorze pochodzisz..
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-08, 22:19
wincelo194, Oczywiście bardziej wiarygodne jest że przyszedł typek wziął troszkę błotka i voilà. Nie zapomnijmy o wyrwaniu żeberka bo samotny był.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-07-08, 22:23
wudun napisał/a:

wincelo194, Oczywiście bardziej wiarygodne jest że przyszedł typek wziął troszkę błotka i voilà. Nie zapomnijmy o wyrwaniu żeberka bo samotny był.


Ale co ty pieprzysz, czy to wiarygodne. Autor pisze że to naukowcy udowodnili, a to jest bzdura.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-07-08, 22:59
nie mam nic do religii dopoki jej wyznawcy nie wpierdalaja sie do polityki i nie probuja rzadzic kims wiecej niz soba. Zeby to jeszcze byli normalni traktujacy te 10 przykazan powaznie ale nie kurwa tyle jadu nienawisci i zmuszania ludzi o innych pogladach do jedynie slusznej wiary od nikogo poza wierzacymi nie doswiadczysz

wincelo194 napisał/a:

Po cholerę autor głupio kopiuje z kwejka?
DOtego takie pierdoły nie prawdziwe. Niby jacy naukowcy i kiedy odkryli że człowiek pochodzi od zwierząt? Niby od jakiego zwierzęcia? Może ty autorze pochodzisz..


no ty jestes widac idealnym dzielem boga wrecz jego kopia. gratulacje
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-07-08, 23:11 1
pavel666, Nie dokuczaj wincelo194, bo gość tak się tematem zbulwersował że aż konto założył .
Poza tym założył to konto aby dyskusja się ciągnęła. Czyli troll w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
a................b 2012-07-08, 23:34
@PanSzatan666
Gimbaza??? Jak do siebie mówisz to sobie lusterko postaw...
@PawelGM
Jeśli przeszkadza ci moje istnienie możesz się powiesić, jednego cymbała na świecie będzie mniej...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-07-09, 1:51
wincelo194 napisał/a:

Po cholerę autor głupio kopiuje z kwejka?
DOtego takie pierdoły nie prawdziwe. Niby jacy naukowcy i kiedy odkryli że człowiek pochodzi od zwierząt? Niby od jakiego zwierzęcia? Może ty autorze pochodzisz..


Dla ścisłości.Człowiek nie pochodzi od zwierząt, tylko jest jednym z nich.Poza tym od razu powiem że ludzie nie pochodzą od małp lecz mają z nimi wspólnych przodków, co wbrew pozorom jest zasadniczą różnicą.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-07-09, 8:41
Shatter napisał/a:


Dla ścisłości.Człowiek nie pochodzi od zwierząt, tylko jest jednym z nich.Poza tym od razu powiem że ludzie nie pochodzą od małp lecz mają z nimi wspólnych przodków, co wbrew pozorom jest zasadniczą różnicą.



No i oto mi chodziło. Pełno ludzi (Między innymi autor) powtarza wkoło że naukowcy udowodnili, że człowiek pochodzi od małpy, a tak naprawdę chodzi o to że mamy z nią wspólnego przodka.

wudun napisał/a:

pavel666, Nie dokuczaj wincelo194, bo gość tak się tematem zbulwersował że aż konto założył .
Poza tym założył to konto aby dyskusja się ciągnęła. Czyli troll w czystej postaci.



No tak, założyłem konto specjalnie żeby tu napisać. I dla tego jestem trollem? To właściwie każdy z nas jest trollem, bo ty też musiałeś się kiedyś zarejestrować i napisać w jakimś temacie

pavel666 napisał/a:


no ty jestes widac idealnym dzielem boga wrecz jego kopia. gratulacje


No... Tak, co tu dużo mówić, po prostu tak.
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-07-09, 10:18
wudun napisał/a:

pavel666, Nie dokuczaj wincelo194, bo gość tak się tematem zbulwersował że aż konto założył .
Poza tym założył to konto aby dyskusja się ciągnęła. Czyli troll w czystej postaci.


kurde ale sie dalem zlapac zupelnie jak z jehowcami jak wdasz sie w rozmowe to cie nie puszcza szybko;]

Oni wykorzystuja to ze czlowiek myslacy ma argumenty i wciagaja cie w bezplciowa dyskusje jak w bagno ,tak samo nawiedzeni i nacpani wiara. Co dzien sie ucze zeby dla takich ludzi miec jednozdaniowa odpowiedz najlepiej bo i tak w te ciasne mózdzki nic juz nie wchodzi. To zupelnie jak scjentolodzy tylko ze katolicy dzialaja legalnie;]
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-07-09, 10:18
Cytat:

Asch prosił ochotników, którzy zgłosili się do jego eksperymentu, aby jak najdokładniej przyjrzeli się trzem liniom (A, B, C) i zadecydowali, do której z nich najbardziej podobny jest odcinek X narysowany obok.
W rzeczywistości odcinki X i C były tej samej długości, a badani nie mieli co do tego żadnych wątpliwości, jeśli siedzieli sami przed ekranem. W takich warunkach 98% badanych udzielała odpowiedzi: "X jest najbardziej podobny do C".
Odpowiedzi badanych dramatycznie zmieniały się, gdy badanie przeprowadzane było grupowo. Asch podstawiał 7 osób, które w przekonaniu rzeczywistej osoby badanej były także ochotnikami, choć naprawdę byli to wynajęci przez Ascha aktorzy. W pierwszych dwóch próbach (z innymi kartami niż ta przedstawiona na rysunku) aktorzy mieli udzielać prawidłowej odpowiedzi. W trzeciej próbie mieli natomiast mówić: "X jest najbardziej podobne do A". W takich warunkach ok. 2/3 rzeczywistych osób badanych (a niekiedy nawet 3/4 w zależności od innych czynników) przynajmniej raz zmieniała zdanie i również twierdziła, że "X jest podobne do A" (badani przechodzili "próby spostrzegania" w grupie kilkakrotnie).



TO jest filar wiary w cokolwiek. Strach przed odrzuceniem społeczeństwa i obawa przed samotnością, odtrąceniem i wytykaniem palcami przez sąsiadów.

Tutaj więcej na ten temat.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-07-09, 12:49
pavel666 napisał/a:



Oni wykorzystuja to ze czlowiek myslacy ma argumenty i wciagaja cie w bezplciowa dyskusje jak w bagno


Nie bój się, nie jesteś człowiekiem myślącym, ani nie posiadasz argumentów nikt nie wciągnie cię w dyskusje, przynajmniej na poważnym poziomie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie