18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się



Pewnie zaraz wpadnie jakiś admin i wrzuci na suchary 8-)

2022-11-24, 22:39
Tak samo pewnie matka myślała o tobie :roll:

2022-11-24, 22:41
pazuzu napisał/a:

Tak samo pewnie matka myślała o tobie



Pewnie masz rację, ale ja się odczepiłem i nie wyssałem wszystkich pieniędzy z rodziny bo sąsiad mnie pobił :D

2022-11-24, 22:43


Czekaj uzupełnię aby do końca było zajebiste bo tyle pikseli dałeś, że trzeba dorzucić jeszcze.


2022-11-24, 22:46
A dzięki, ale nie trzeba było, bo dosyć dobrze było wszystko widać

2022-11-24, 22:59
VeIture, ale na ostatnim pasożycie nic nie przykleiłeś.

2022-11-24, 23:03
HenrykS. napisał/a:

, ale na ostatnim pasożycie nic nie przykleiłeś. Widły i siekiera by pasowały



Bo dla mnie mój kraj nie jest pasożytem.

I mówię to jako osoba która z doświadczenia wie jak to jest być potraktowanym przez ten kraj kiedy miało się w życiu jedną tylko chwilę potrzeby aby... stanąć dosłownie na własne nogi i nigdy wcześniej nie prosiło o pomoc państwa w niczym.
Kocham ten popie**olony kraj bo to moja ojczyzna. "Kraj piękny tylko ludzie k***y" i tyle w temacie.

2022-11-24, 23:05
Na pasożyta Rosja zastosowała antybiotykoterapię, która niestety w przyszłości może zabić również nosiciela. Zastosowana amerykańska kroplówka powstrzymuje ten proces ale niestety płynie coraz słabszym strumieniem i nie wiadomo czy pacjent przeżyje.

2022-11-24, 23:06
stefan szufla napisał/a:

Pewnie masz rację, ale ja się odczepiłem i nie wyssałem wszystkich pieniędzy z rodziny bo sąsiad mnie pobił



Ale słuchaj to się zamień z ukraincami, dostaniesz jakies zniszczone mieszkanie bez prądu i wody z codziennym bieganiem do schronu a w zamian dostaniesz paczkę od Polski, 500 zł miesięcznie i darmowa komunikację miejską.

2022-11-24, 23:06
VeIture napisał/a:

Bo dla mnie mój kraj nie jest pasożytem.



Koniec świata, ty też z ukrainu pochodzisz :shock:

2022-11-24, 23:11
HenrykS. napisał/a:

Koniec świata, ty też z ukrainu pochodzisz



tylko na Polsce nie ma k***a znaczka deklu zawszony ja pie**olę twój trolling jest na tak ch*jowo niskim poziomie, że szkoda palców nawet dalej.

2022-11-24, 23:13
pazuzu napisał/a:

Ale słuchaj to się zamień z ukraincami, dostaniesz jakies zniszczone mieszkanie bez prądu i wody z codziennym bieganiem do schronu a w zamian dostaniesz paczkę od Polski, 500 zł miesięcznie i darmowa komunikację miejską.



Jak to będzie mieszkanie w tych 80% nie zniszczonej ukrainy to czemu nie. Będę mógł przyjechać do Polski, zgarnąć wszystkie socjale i wyjechać jak to robią pewne pasożyty. A jeszcze se zbiórkę założę niby że na drona do walki xD

2022-11-24, 23:15
~VeIture napisał/a:

tylko na Polsce nie ma k***a znaczka deklu zawszony ja pie**olę twój trolling jest na tak ch*jowo niskim poziomie, że szkoda palców nawet dalej.



O czym ty pie**olisz? Poj***ło ci się we łbie czy co?

2022-11-24, 23:19
HenrykS. napisał/a:

O czym ty pie**olisz? Poj***ło ci się we łbie czy co?



No a ty o czym? Dokleiłem wszędzie poza Polską. Tobie chodzi, że nie zrobiłem tak: ?



Teraz jest wystarczająco patriotycznie?

2022-11-24, 23:24
VeIture napisał/a:

Teraz jest wystarczająco patriotycznie?



Nie wiem co się z tobą stało człowieku. Kiedyś tak walczyłeś z antypolskim elementem "Loaloa", a teraz sam się stałeś kimś takim. Przykre.