18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Trzeba było iść grzecznie. Nie wiem jak wy ale ja lece opie**olicć najbliższy elektromarket w ramach protestu !
:krejzi:

2021-08-19, 19:38
niech patusowi pomnik postawią !!!!

2021-08-19, 19:41
I dlatego do agresywnego patusa należy strzelać, wtedy każdy ma jasność co jak i dlaczego

2021-08-19, 19:42
Patus Live Matters powinnismy zaczac i zadac kasy od wszystkich na okolo, rabowac legalnie sklepy w imie rownosci i braterstwa i dodatkowo jeszcze rozwalac pomniki np Chopina i Syrenki jako symboli opresji na patusach,.,,

2021-08-19, 19:50
Hexagon napisał/a:

niech patusowi pomnik postawią !!!!





mygyry napisał/a:

I dlatego do agresywnego patusa należy strzelać, wtedy każdy ma jasność co jak i dlaczego



Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? :D Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.

An...........20
2021-08-19, 19:52
Kolejny ćpun i patus z którego zrobią bohatera...
Szczerze narkotyki też by go zabiły, a policja zrobiła to szybciej. Nie wiem nad czym tu się rozprawiać? Jednego odpada mniej.

2021-08-19, 19:56
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.

An...........20
2021-08-19, 19:58
Zasysacz napisał/a:

Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.



Jego własna matka wezwała policję. A potem płakała, że jej syna zabili...

:-/

2021-08-19, 20:01
Sebastiany narodu, łączcie sie ! jak malpy w hamburgeryce !

2021-08-19, 20:06
xXx5226 napisał/a:

Co psinki ? Boicie się że wam kumpli posadzą ? Prawda jest taka że patusami byli tez ci w mundurach. Wszyscy do jednej śmieciarki się nadają i tyle w temacie.



Dokładnie zabili młodego ale medialnie zrobiło się głośno i teraz kundle na sadolu kota ogonem będą obracać :) prawda w oczy kole młody był podobno zaćpany, za to milicjanty zabiły człowieka. Ogólnie trzeba być j***ną amebą żeby nie odróżniać ćpania od zabijania z narracji komentarz sadolowych kundli można łatwo wywnioskować, iż zabijanie cacy a ćpanie to już be. Wstyd mi że mamy takich psycho-zjebów jako struży prawa

Zasysacz napisał/a:

Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.



Ty k***a myślisz? hahaha nie przesadzajmy. Co najwyżej wyrażasz swoją sp***oloną opinię j***ny dzbanie

2021-08-19, 20:14
Anosa20 napisał/a:

Jego własna matka wezwała policję. A potem płakała, że jej syna zabili...



O to widzę bycie debilem maja we krwi.

tfujdiler napisał/a:

Dokładnie zabili młodego ale medialnie zrobiło się głośno i teraz kundle na sadolu kota ogonem będą obracać prawda w oczy kole młody był podobno zaćpany, za to milicjanty zabiły człowieka. Ogólnie trzeba być j***ną amebą żeby nie odróżniać ćpania od zabijania z narracji komentarz sadolowych kundli można łatwo wywnioskować, iż zabijanie cacy a ćpanie to już be. Wstyd mi że mamy takich psycho-zjebów jako struży prawa



Sami przyszli do grzecznego obywatela ? Co ty pie**olisz jak by się nie szarpał a poszedł grzecznie to by żył, co policja miała zrobić
List i kwiaty z prośbą aby wstawił się na dołek ?? Człowieka ? Odpad małpa albinos jaki człowiek?

An...........20
2021-08-19, 20:17
Zasysacz napisał/a:

O to widzę bycie debilem maja we krwi.
Sami przyszli do grzecznego obywatela ? Co ty pie**olisz jak by się nie szarpał a poszedł grzecznie to by żył, co policja miała zrobić
List i kwiaty z prośbą aby wstawił się na dołek ?? Człowieka ? Odpad małpa albinos jaki człowiek?



Mieli go ładnie prosić o to by chciał wsiąść do radiowozu i łaskawie przestał rzucać kamieniami w okna?. Ciekawe czy obrońcom tego degenerata też by tak dupy trzeszczały jakby to on zabił niewinną osobę? Raczej nie...

:-?

2021-08-19, 20:19
white-blue-pato

2021-08-19, 20:28
Zasysacz napisał/a:

Ja myślę że jak by nie było potrzeby interwencji to nie było by problemu, był problematycznym debilem i skończył przedwcześnie w ziemii. Pozatym co za j***ny konfident na niego zadzwonił że przyjechali ? Bo nie jestem tak w temacie na bieżąco.



Ale tu nie jest problemem że go chcieli zawinąć tylko że byli większymi debilami od niego a mimo to mogą nosić broń. To jest przerażające.

2021-08-19, 20:41
Nie powinno mieć miejsca klęczenie na szyi (o ile było w tym przypadku). Jeśli jednak by tak było to jeśli sprawy się nie rozdmucha to ,,następna razą" glinicjanty klękną na szyi komu tylko będą chcieli.