18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
MrMacierz 2010-11-11, 16:01
A w Polsce nie dość, że wpierdolisz złodziejowi, to jeszcze Cię pozwą o napaść ...
Zgłoś
Avatar
coval 2010-11-11, 23:39 20
@up bo w Polsce jedyna dozwolona formą obrony koniecznej jest ucieczka...
Zgłoś
Avatar
Maciek93PL 2010-11-12, 12:03 1
Zalegalizują to co w stanach jak będzie w Europie dokładnie taki poziom murzyństwa.
Przed pojebanym murzynem z baseballem nawet nie spierdolisz...
Zgłoś
Avatar
Matuus 2010-11-12, 16:20
coval@
Przestań pierdolić głupoty. Nie jest to konieczna i jedyna dozwolona forma obrony (właściwie to nie jest obrona?). Po prostu przedmiot obrony musi być adekwatny do przedmiotu, którym jest się atakowanym. Więc jeżeli jesteś atakowany pięściami, to nie możesz oddać pałą itp.
Zgłoś
Avatar
Talisker 2010-11-12, 16:44 3
@up
i twoim zdaniem to ma sens?
Zgłoś
Avatar
buszmen1 2010-11-12, 17:03 12
@Freaqs Czyli rozumiem ze jak zaatakuje Cie czarnuch z nozem a ty bedziesz mial przy sobie spluwe, to zapytasz go czy przypadkiem nie ma drugiego noza, gdyz twoja forma obrony byla by nieadekwatna do zagrozenia?
Zgłoś
Avatar
Cpt. Obvious 2010-11-12, 17:13 2
Freaks@
Przestań pierdolić głupoty. Instytucja obrony koniecznej polega na tym, że masz prawo użyć wszelkich środków koniecznych do odparcia bezprawnej napaści. Jak Cię ktoś zaatakuje pięściami, to możesz użyć paralizatora, kastetu, katany, czołgu i każdego innego narzędzia, ale tylko w takim zakresie jak to jest potrzebne do odparcia ataku i tylko w czasie jego trwania. Rozumiesz czy bardziej szczegółowo Ci opisać?
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2010-11-12, 17:52
Cpt. Obvious

nie wiem o czym ty piszesz. mozesz wytlumaczyc jaka jest roznica miedzy obrona a "obrona konieczna". socjalisci i faszysci lubuja sie w "nowo mowie"
Zgłoś
Avatar
edge 2010-11-12, 17:53
Po cholere komuś pistolecik jak można użyć gówna na patyku. Naboje są drogie, a ja na murzyna pieniędzy nie będę tracić, niech on pracuje na mnie na polu bawełny.
Zgłoś
Avatar
Lupi 2010-11-12, 18:06
Akurat w polsce taka jest prawda ze przy ataku piesciami lepiej sie kurwa nie bronic bo wpierdolisz kolesiowi, i cie poda za uszkodzenie ciała powyzej 7 dni.

Paranoją u nas jest to, ze jesli mamy bron, i ktos nam zacznie grozic pistoletem to powinnismy MAKSYMALNIE strzelic w kolano. Po oddaniu strzalu ostrzegawczego.

Policjant znajomy kwituje to tak : Jebnij w łeb. Jebnij w kolano. Jebnij w powietrze. Przynajmniej cie nie poda do sądu za okalecznie.
Niestety w polsce wygrywa ten kto ma kase na zajebistego prawnika.
W ameryce ktos mi wejdzie do domu - Jeb nie ma go. W polscE? Kurwa najlepiej to sie zwiąż podaj mu telewizor i sam sie znokautuj. W tej kolejnosci. Chociaz jak masz pecha to cie oskarża o to ze sobie plecy rabuś nadwyrezył bo TV za ciezkie...
Zgłoś
Avatar
pawelm89 2010-11-12, 18:24
Od Polski chyba właśnie tylko Wielka Brytania jest bardziej rozbrojonym krajem w Europie...
Spójrzmy- małe Czechy mają dwa razy więcej broni w społeczeństwie niż my, a Niemcy około 10-20 milionów sztuk, porównując z niespełna 300 tysiącami u nas, przynajmniej tej legalnej.
Popieprzone i nieżyciowe prawo.
Zgłoś
Avatar
Cpt. Obvious 2010-11-12, 18:25
@Brudna_Świnia
Taka że kk mówi o obronie koniecznej. "Nowomowa"? Ja pierdolę... No ale dobrze, jak chcesz to mów po prostu obrona, wiadomo o co chodzi. Pomyślałem po prostu że jak pierdolę o prawie to wypadałoby, żebym używał prawidłowych zwrotów.
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-11-12, 21:56
Lupi napisał/a:



Paranoją u nas jest to, ze jesli mamy bron, i ktos nam zacznie grozic pistoletem to powinnismy MAKSYMALNIE strzelic w kolano. Po oddaniu strzalu ostrzegawczego.


a czy dozwolony jest ostrzegawczy strzał w tył głowy ?
Zgłoś
Avatar
coval 2010-11-12, 23:43
@Lupi 7 dni za pobicie czy uszkodzenie ciała a strzał w kolano masz dożywotnie kaletcwo przez zerwane wiązadła i rozjebaną rzepke i bedziesz cale zycie o kulach chodzisz wiec nie wiem czy lepiej sie na tym wyjdzie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie