18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Obrońca krzyża: Jesteście całkiem przyzwoici
l................8 • 2013-06-16, 18:43
Każdy ma swoją cenę, czy gra na dwa fronty?



Andrzej Hadacz, jeden z obrońców krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego stanął dziś u boku komitetu honorowego Parady Równości w Warszawie. - Ja widzę, że tych ludzi jest coraz więcej. Nie możemy tego izolować. Mamy ich wziąć do wagonów wsadzić, do Oświęcimia ich wywieźć? Musimy coś z tym zrobić. (...) To że oni mają inną orientację seksualną, to mnie nie obchodzi - takimi słowami słynny prawicowy działacz tłumaczył Polskiemu Radiu swoją obecność na Paradzie.

Tłum śmiechem i owacjami nagrodził przemówienie Hadacza. - Koniec z dyskryminacją! I będę to mówił każdego dziesiątego na Krakowskim Przedmieściu, że wy jesteście całkiem przyzwoici! I żałuję, że nie ma tutaj ze mną żadnego biskupa ani księdza - powiedział z platformy, gdy Robert Biedroń i zebrani ludzie przerwali mu krzycząc i zapewniając, że są.

W tym roku trasa Parady Równości - corocznej manifestacji środowisk LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów i osób transseksualnych) oraz osób sprzeciwiających się homofobii i dyskryminacji - liczy ok. 5 km. Trasa została pomyślana tak, by uczestnicy Parady przeszli obok tablicy upamiętniającej Izabelę Jarugę-Nowacką oraz obok Sali Kongresowej, gdzie w tym czasie planowane jest zakończenie Kongresu Kobiet, tak aby jego uczestniczki będą mogły dołączyć do przemarszu. Jak co roku uczestnicy Parady Równości mają się upominać nie tylko o prawa osób LGBT, ale o prawa wszystkich wykluczonych. Niezmienne od kilku lat postulaty uczestników przemarszu to m.in. znoszenie barier architektonicznych, uchwalenie ustawy regulującej związki niebędące małżeństwami, zaostrzenie przepisów dotyczących maltretowania i zabijania zwierząt, wprowadzenie do szkół rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji.

ludzie z zaburzeniami psychicznymi:





Janusz Palikot główny prześmiewca obrońców krzyża spod sejmu

Źródło
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-06-17, 1:05
niechce mi sie czytac, jest OK czy NIE ? szubka odpowiedz i nie peirdolic w temacie
Zgłoś
Avatar
PrsDBW 2013-06-17, 1:18
Up@ weź spierdalaj. A wracając do tematu, to ciekawa sprawa, specsłużbom się coś popierdoliło?
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-17, 1:18 1
Tomczyk1669 ma rację prawda jest taka że często bywa tak że to co widzimy w TV ni jak ma się do rzeczywistości
Zgłoś
Avatar
Pyniek92 2013-06-17, 2:29
Nie ,że szukam dziury w całym ale spróbujcie na tej całej niezależnej znaleźć jakikolwiek niepochlebny artykuł o PISie. O dziwo znajdzie się coś na każdą partię oprócz tej jednej, także nie radzę brać wszystkiego co się tam wyczyta tak w 100% serio.
Zgłoś
Avatar
Mannerheim1610 2013-06-17, 3:43
Niedobrze się robi gdy widać na tym spocie PIS - owskie mordy
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2013-06-17, 4:07
kurwaaa usuncie to gownoo sie zrobi plityczny burdelll zarazzz tu
Zgłoś
Avatar
aldi7x 2013-06-17, 4:12
Ci co oglądają tvn są jak barany kupią wszystko
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-06-17, 5:08
To dlatego tak zażarcie robili szopkę pod pałacem. Ludzie Palikota się specjalizują w robieniu cyrków. Pomyślcie co by było jakby wygrał wybory. Wszyscy są po jednych moskiewskich szkołach.

Zastanawiam się gdzie ja kurwa żyję. Ale kurwa nie odejdę stąd, bo to mój kraj.

Cytat:

Nie ,że szukam dziury w całym ale spróbujcie na tej całej niezależnej znaleźć jakikolwiek niepochlebny artykuł o PISie. O dziwo znajdzie się coś na każdą partię oprócz tej jednej, także nie radzę brać wszystkiego co się tam wyczyta tak w 100% serio.


Ogólnie to niezależna wydaje się lepszym źródłem informacji niż wybiórcza i tvn, a to że są po stronie PiSu to jest oczywiste, a papierową wersją niezależnej jest gazeta polska. Tak czy inaczej do wszystkiego z dystansem.
Zgłoś
Avatar
midnightc 2013-06-17, 8:08
FryzjerZG napisał/a:

Korea jak sie patrzy, spierdalajamy stad, glosujmy na Korwina.



Zajebiście, bo w Polsce Korwina nie miałbyś praw wyborczych.
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-06-17, 11:31
borisklinga napisał/a:

niechce mi sie czytac, jest OK czy NIE ? szubka odpowiedz i nie peirdolic w temacie



Jest ok! Topór wojenny zakopany. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie. Łza wzruszenia pociekła po moim policzku i posoliła pierogi, które właśnie jem i które są prawdziwe.

Cytat:

Zdjęci "postępowców" - jak sami siebie nazywają - mówią wszystko.
Palikot przed założeniem partii degeneratów i pedałów wydawał PROKATOLICKĄ gazetę Ozon, na okładce tej gazety był znak "zakaz pedałowania" oraz promowała ona model rodziny normalnej - mężczyzna + kobieta.



No, ale zmienił biznesplan i uznał że bardziej mu się opyla być pro-homo. Przecież chyba nikt nie wierzy że tu chodzi o jakąś natchnioną zmianę ideałów.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-24, 9:39
dobra beka.. skurczysyny... ale manipulacja.. Tylko utwierdziło mnie w moim przekonaniu, że media usilnie próbują ośmieszać partię pis.. media = władza, a skoro władza mocno nie chce pisu to ja jej zrobie na przekór bo mi się nie podoba i zagłosuje na pis, ruch narodowy (ale nie dawno dopiero się o tym dowiedziałem więc muszę poczytać/pooglądać) albo korwina.. a nuż będzie miał 5% i wejdzie.. zawsze to parę głosów którę mogą przeważyć nad wynikiem jakiegoś głosowania, bo same pomysły korwina nie realne.. ale warto wykorzystać jego podejście że tak powiem ludźmi w sejmie, gdyby te 5% osiągnęli. Może być ciężko bo w poprzednich wyborach mięli lekko ponad 1%.
Trzeba zablokować napływ do polski muslimów i innych szkodników i usunąć trochę absurdu...
Zgłoś