18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bartus93 2013-06-04, 2:47
odpie*dala ludziom na starość..
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-06-04, 3:27
Brawo dla pana w żółtej koszulce. Szkoda że pojebany dziad pseudo katol mocniej w pierdol nie dostał. On się uważa za katolika ? Pff dobre sobie.. Pseudo katoli trzeba tępić.. Jak katolik może wyzywać kogoś od prostytutek!! tylko dlatego, że podobno obraziła kawałek drewna!! Tak bo dla prawdziwego katolika który zna dekalog, ale ten oryginaly a nie zmodyfikowany przez kościół, jest to kawałek drewna.

Kurwa, aż się uniosłem po obejrzeniu tego materiału.
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-06-04, 6:01
Jebać katoli, kozojebcy co wierzą w płaską ziemię, zajebałbym skurwiela.
Zgłoś
Avatar
samtron8787 2013-06-04, 8:39
dobrze starej kurwie!!!! jebani krzyzowcy!!!! jebac ich. I tak niedluo pozdychaja stare kurwy!!
Zgłoś
Avatar
swistakwb 2013-06-04, 22:25 1
Tak zapytam bo nie jestem z Warszawy. Zawsze na tym placu krzyżaki tak cisną z modlitwą? Koscioła tam nie ma czy poprostu starym już się w czuprynach przewróciło ? Żałosni są ci ludzie, prezentują nas od tej gorszej strony. Dziadek tu zaprezentował kawał mocnego chamstwa.. a Co do ziomeczka, to żaden cwaniak czy prostak.. Elegancko zagadał a po filmiku widać iż to dzidzia zapodał walke.. Palić takich mocherów..
Zgłoś
Avatar
zielony145 2013-06-04, 22:46
Najbardziej irytują argumenty takich katoli którzy uważają ,że ich relikwie ,symbole religijne itp. itd. muszą dla każdego przedstawiać jakąś wartość.Jeżeli ktoś bedzie wyznawał kult falusa to też muszę przed nim klękać ,albo nakurwiac akbary na kleczkach ? UP PIWKO LECI
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-06-05, 8:18
i właśnie tak wyglądają zmanipulowani ludzie, ten w moro i ten żółty, obydwoje... podzieleni...
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2013-06-05, 15:06
A w tle "Zdrowaś Maryjo". Epic
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-06-05, 17:21
Trzeba przyznać odważny chopak, postawił się wrednemu dziadkowi!! Na pewno (jak już wspomniał ktoś) choremu! Bo się modli! O!
A tak serio: jak bym miał inne podejście do świata i ludzi to by mi było żal was
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-06-05, 17:55
gdzieś w 55s babka zaczyna "spela" ładować
Zgłoś