18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wiewór 2018-06-21, 8:59 70
Ksiądz nie wiedział jak się zachować bo na ogół jak pierdoli dzieci to są posłuszne a tu gówniak odpierdala bunt.
Rodzice są oburzeni na chwilę i tak wrócą do kościoła...
Ludzie nigdy się nie nauczą że kościół to jest rynsztok.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-21, 9:03 110
Na miejscu ojca w pysk bym przyjebał bez zastanowienia. Jakby mi baba powiedziała później "pójdźmy do kościoła" też by zarobiła....
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-06-21, 9:09 49
Może kiedyś ludzie zmądrzeją i przestaną chodzić do kościoła i płaszczyć się przed tymi pedofilami
Zgłoś
Avatar
Tortuga 2018-06-21, 9:52 34
Prywatnie też lubi dawać małym chłopcom klapsy, po prostu się zapomniał w robocie
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2018-06-21, 10:06 14
Przecież bym kurwę starą w tej chrzcielnicy utopił.
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-06-21, 10:46 1
pazuzu W Rosji już zmądrzeli w Korei pólnocnej też no i w chinach efekty tego widać gołym okiem postępowy dobrobyt
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-21, 10:59 4


W Rosji dymają do cerkwi co niedziela jak i Polacy, część idzie, większość ma wyjebane. Co do Chin i Korei. Żeś dał przykłady, może laickie Niemcy, Francja, Norwegia dla kontrastu?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-06-21, 11:24 5
shokobons napisał/a:

pazuzu W Rosji już zmądrzeli w Korei pólnocnej też no i w chinach efekty tego widać gołym okiem postępowy dobrobyt



Ale spójrz na listę najbardziej rozwiniętych krajów świata, wśród nich chrześcijaństwo nie jest najpopularniejsza religią
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-06-21, 12:46 4
zajebał bym mu tak że by się złożył do tej kropielnicy czy chuj wie jak ta miska się zwie, a rodzice też upośledzeni patrzą i nic
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-21, 15:26
to i tak gówniak miał szczęście bo jak by był parę miechów starszy to by go wyruchał
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-21, 16:37 18
Pierdolicie co byście nie zrobili po prostu przestańcie wreszcie chodzić do tego jebanego kościoła
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-06-21, 18:13 14
Kurwa, mogłem pomyśleć, żeby wrzucić jak to wczoraj widziałem, nie musiał bym mordy tego klechy śmiecia i drugiego dnia oglądać. Już dość się wczoraj wkurwiłem... Btw: Jak chrzest to od 16 roku życia, gdy dziecko może samo stanowić o swojej religii i tak jak zresztą w chrześcijaństwie powinno być, chrzest niemowlaka to pierdolona herezja zaplutego, ANTYchrześcijańskiego kościoła katolickiego!!!
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2018-06-21, 18:24 29
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-21, 19:36 3
mały chujek już się zaczął uspokajać, co widać chwilkę potem
ale niech żyje bezstresowe wychowanie i jeszcze jest co na neta wrzucić

taki, niby żart, ale nie do końca

dobra wkurwiony jestem, bo dzisiaj gówniaki małe, z debilnymi rodzicami, którzy ich nie pilnują ucząc od małego odpowiedzialności, rozpierdoliły mi dużo opakowań produktów w pracy

Abraxus napisał/a:

Pierdolicie co byście nie zrobili po prostu przestańcie wreszcie chodzić do tego jebanego kościoła


masz rację, do tego bym pewnie nie poszedł, ale jest tyle innych, choćby Franciszkanie, mają wyjątkowe kazania i cholernie fajnie się ich słucha
naprawdę człowiek czeka aby wysłuchać ich mądrych kazań, które nie oceniają, nie piętnują, nie każą, ale pozostawiają tylko tematy do przemyśleń
dla tych którzy przestali myśleć, a tylko indoktrynują również im polecam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie