18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witam sadoli, chciałbym w tym wątku przestrzec wszystkich i jednocześnie zweryfikować największą zakałę tego serwisu czyli wiadomo kogo.

Zacznijmy od podpie**alania: wielki niegdyś przeciwnik donoszenia podpie**olił już co najmniej raz następujących użytkowników:
Venture, Sunday, CrazyEdek, Jesse.Pinkman, Watermelon, Esencja, RobsoN, Kaczaffi (czyli ja), wszystko można zweryfikować wchodząc na profile wymienionych userów.

Kolejną kwestią jest dwulicowość i obrzydliwe obgadywanie innych użytkowników za ich plecami a potem przymilanie się do nich udawanie że nic się nie stało. Najswiezszy przyklad to esencja (dostałem na maila screeny z shoutboxa) której najpierw ten dwulicowy bezczelny typ obrabiał dupe 2 dni temu na sb a potem udawał że nic się nie stało.

Spójrzcie sobie też na jego profil, wpisy o ,,największej ilości piw i tematów" w podpisie a potem zerknijcie w historię warnów - i już wiadomo skąd ten rekord. Otóż nasz sadolowy najman...tworzył multikonta i sam sobie wystawiał piwka i komentował swoje tematy . Zastanówcie się jak zj***ny łeb trzeba mieć żeby coś takiego odpie**alać?

Obraźanie innych użytkowników: w historii warnów jest co najmniej kilka przykładów a co najlepsze i najciekawsze - jest tam również coś takiego:

Halman: przy okazji chciałem pozdrowić moderatora który wypie**ala mi tematy do sucharow w czasie krótszym niż 30 sekund, trochę odwagi cywilnej j***ny lamusie

Halman: one modę try, j***ć moderatorów, j***ć, od tego są

Tak proszę państwa, to wszystko słowa tego dzieciaka. Dziwi mnie tylko jedno - jak to moźliwe że on jeszcze za te wszystkie poj***ne akcje nie dostał bana dożywotniego? Zastanawiające to jest szczególnie w obliczu tego że wczoraj pinkman dostał bana dożywotniego za obrazę Pana halmana który po raz kolejny go podpie**olił.

Na koniec parę słów do admina: znam pinkmana osobiście, ma cięty język i czasami daje się sprowokować, odj***ł i dostał karę ale czy nie został przypadkiem zbyt surowo potraktowany biorąc pod uwagę że ma na swoim koncie zaledwie kilka warnów natomiast pan dwulicowy konfident halman ma PRAWIE 40 warnów i notorycznie łamie regulamin. Dlaczego halman nigdy nie dostał bana dożywotnio chociażby za obrazę moderatorów i posiadanie multikonta? Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji.

Moim skromnym zdaniem halman powinien polecieć stąd dużo wcześniej niż pinkman i jest to zwyczajnie niesprawiedliwe faworyzowanie dwulicowej zakłamane i obłudnej karykatury człowieka jaką jest halman.

PS.Fajna desperacka próba ,,przykrycia" mojego tematu spamem w innych tematach z hyde parku ale nie uda ci się przykryć prawdy o tym jaką zakłamaną, obludną i dwulicową kreaturką jesteś. Musi cię bardzo boleć prawda:)

2024-01-16, 20:58


Od siebie dodam tego screena czyli kolejny dowód na jego upośledzenie: typ wrzuca zdjęcie blizny, halman mu ubliża od lamusow bez powodu. Oczywiście pięknie został zaorany ale moderacja milczała, nawet nie dostał ostrzeżenia za to. Są rowni i równiejsi, halmana wyzywasz - dostajesz bana. Halman wyzywa i nie ponosi konsekwencji. Notoryczne łamanie regulaminu - najwyżej miesiąc przerwy i nic, żadnego bana dożywotniego. Dlaczego?

PS.Żałosny typ napie**alal na pinkmana a sam siedzi tutaj 15 godzin na dobę i jeszcze ściemnia że niby ma pracę. Tfu zakłamany grubasie.

2024-01-17, 14:03
Oho, znowu sadistik wszedł zbyt poważnie. :amused:

2024-01-18, 16:34
LeweOkoSaurona napisał/a:

Oho, znowu sadistik wszedł zbyt poważnie.



Dzień bez dramy na sadolu to dzień stracony

2024-01-20, 00:31
Velture napisał/a:

Dzień bez dramy na sadolu to dzień stracony


Wystarczylby jeden ban permanentny i wszystkie dramy by się skończyły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niestety nie ma takiej rzeczy którą musiałby odj***ć żeby go stąd wyj***li skoro multikonta i wyzywanie adminów i notoryczne obrażanie innych userów nie wystarczyły.

2024-01-24, 12:08
I kolejny user, tym razem Watermelon dostał bana. Administracja go chroni.

2024-01-24, 12:21
Piszcie do Andrzeja, może ułaskawi.

2024-01-24, 16:23
Murem za hoszem!

2024-01-24, 17:00
Velture napisał/a:

Murem za hoszem!



a z hoszo o co chodzi?

2024-01-25, 16:38
RobsoN napisał/a:

a z hoszo o co chodzi?



hoszo umar na sadolu niczym nieznany żołnierz

2024-01-30, 21:20
Velture napisał/a:

hoszo umar na sadolu niczym nieznany żołnierz



a tak na poważnie ?

2024-02-07, 07:27
Zawinęli go za lekką pedofilię.

2024-02-13, 07:28




Kolejna osoba podpie**olona, tym razem Esencja. Wóda wyżarła mu resztki mózgu. Najpierw przepraszał i właził w dumę a jak Esencja nie dała się nabrać na tą słabą gierkę to ta dwulicowa, zakłamania i obłudna nędza poleciała na skargę. Tfuu zakłamany, obłudny i dwulicowy dzieciaku, zdechniesz sam jak palec, naj***ny i upie**olony we własnych odchodach w jakiejś dziurze, na nic innego nie zaslugujesz. Gardzę tobą.

2024-02-14, 18:32
nie chce mi się wrzucać screenów z maili z sadola z pw (bo nie klikam pw aby czytać więc jak jaśnie urażony kliknie skasuj to już nie mam tego na sadolu ale mam maila z powiadomieniem i treścią zawsze) ale nawet mnie to co esi napisała nie zdziwiło teraz.

2024-02-17, 09:25
Zakłamany obłudny dwulicowy hipokryta napie**alał na pinkmana a sam siedzi tutaj dzień w dzień po kilkanaście godzin i spamuje poczekalnię. Tfu gruby alkoholiku, obyś zdechł w jakiejś norze zachlany grubasie.

2024-02-17, 11:42
:roll:
ile można pie**olić to samo?

Informuję po raz ostatni że za wszelkie pie**olenie takie jak ma miejsce na SB czy w tematach na forum będzie karane BANEM.

Mam w dupie wasze spory, pretensje i żale o Halmanie czy Pinkmanie.

Ten temat jak i o Pinkamanie zamykam a swoje pogaduszki przenieście sobie na PW.