18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Witam sadoli, chciałbym w tym wątku przestrzec wszystkich i jednocześnie zweryfikować największą zakałę tego serwisu czyli wiadomo kogo.

Zacznijmy od podpie**alania: wielki niegdyś przeciwnik donoszenia podpie**olił już co najmniej raz następujących użytkowników:
Venture, Sunday, CrazyEdek, Jesse.Pinkman, Watermelon, Esencja, RobsoN, Kaczaffi (czyli ja), wszystko można zweryfikować wchodząc na profile wymienionych userów.

Kolejną kwestią jest dwulicowość i obrzydliwe obgadywanie innych użytkowników za ich plecami a potem przymilanie się do nich udawanie że nic się nie stało. Najswiezszy przyklad to esencja (dostałem na maila screeny z shoutboxa) której najpierw ten dwulicowy bezczelny typ obrabiał dupe 2 dni temu na sb a potem udawał że nic się nie stało.

Spójrzcie sobie też na jego profil, wpisy o ,,największej ilości piw i tematów" w podpisie a potem zerknijcie w historię warnów - i już wiadomo skąd ten rekord. Otóż nasz sadolowy najman...tworzył multikonta i sam sobie wystawiał piwka i komentował swoje tematy . Zastanówcie się jak zj***ny łeb trzeba mieć żeby coś takiego odpie**alać?

Obraźanie innych użytkowników: w historii warnów jest co najmniej kilka przykładów a co najlepsze i najciekawsze - jest tam również coś takiego:

Halman: przy okazji chciałem pozdrowić moderatora który wypie**ala mi tematy do sucharow w czasie krótszym niż 30 sekund, trochę odwagi cywilnej j***ny lamusie

Halman: one modę try, j***ć moderatorów, j***ć, od tego są

Tak proszę państwa, to wszystko słowa tego dzieciaka. Dziwi mnie tylko jedno - jak to moźliwe że on jeszcze za te wszystkie poj***ne akcje nie dostał bana dożywotniego? Zastanawiające to jest szczególnie w obliczu tego że wczoraj pinkman dostał bana dożywotniego za obrazę Pana halmana który po raz kolejny go podpie**olił.

Na koniec parę słów do admina: znam pinkmana osobiście, ma cięty język i czasami daje się sprowokować, odj***ł i dostał karę ale czy nie został przypadkiem zbyt surowo potraktowany biorąc pod uwagę że ma na swoim koncie zaledwie kilka warnów natomiast pan dwulicowy konfident halman ma PRAWIE 40 warnów i notorycznie łamie regulamin. Dlaczego halman nigdy nie dostał bana dożywotnio chociażby za obrazę moderatorów i posiadanie multikonta? Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do dyskusji.

Moim skromnym zdaniem halman powinien polecieć stąd dużo wcześniej niż pinkman i jest to zwyczajnie niesprawiedliwe faworyzowanie dwulicowej zakłamane i obłudnej karykatury człowieka jaką jest halman.

PS.Fajna desperacka próba ,,przykrycia" mojego tematu spamem w innych tematach z hyde parku ale nie uda ci się przykryć prawdy o tym jaką zakłamaną, obludną i dwulicową kreaturką jesteś. Musi cię bardzo boleć prawda:)

2024-01-09, 17:22
Nie chce mi się czytać ale podbijam aby inni sobie poczytali :krejzi:

2024-01-09, 17:34
Halman to nie biblijny autorytet żeby nastawiać drugi policzek jak go ciągle wyzywacie i zaczepiacie na SB.
Skoro go podsrywają to i on podsrywa.
Pinkman odwalił kiedyś niezłą akcje edytując własne posty żeby mu duble zgłaszać. A teraz jak zobaczyłem jakie PW mu wysyłał to nie widzę usprawiedliwienia na takie chamstwo.
Poza tym Halman też miał sporo banów. Nikt nie jest tu bez winy, a mody sprzątają wedle swoich ocen.
A w ogóle w dupie to mam xD

2024-01-09, 17:38
Uważam że za ilość warnow, obrażanie moderacji i MULTIKONTA (które są zakazane), stwarzanie wciąż problemów powinien wylecieć z tego serwisu. Dlaczego wciąż go trzymają? Nie wiem. Inni za takie rzeczy pewnie wylecieli…

2024-01-09, 17:41
trytodie napisał/a:

Halman to nie biblijny autorytet żeby nastawiać drugi policzek jak go ciągle wyzywacie i zaczepiacie na SB.
Skoro go podsrywają to i on podsrywa.
Pinkman odwalił kiedyś niezłą akcje edytując własne posty żeby mu duble zgłaszać. A teraz jak zobaczyłem jakie PW mu wysyłał to nie widzę usprawiedliwienia na takie chamstwo.
Poza tym Halman też miał sporo banów. Nikt nie jest tu bez winy, a mody sprzątają wedle swoich ocen.
A w ogóle w dupie to mam xD






Takiej oto treści wiadomość dostałem miesiąc temu od tej obłudnej i zaklamanej parodii człowieka, niestety gnojek stwierdził że screen jest przerobiony, Angel mu uwierzył i nie dostał bana. Po prostu są równi i równiejsi tutaj, pinkman ma bana dożywotnio podczas gdy tenxobludny, zakłamany i dwulicowy dzieciak dalej robi sobie co chce mimo że wysłałem screeny rozmowy i screeny kopii z maila.

2024-01-09, 18:07
Trzeba było zgłosić jak on ,,poczułeś
się urażony,, xd

2024-01-10, 09:34
Esencja napisał/a:

Trzeba było zgłosić jak on ,,poczułeś
się urażony,, xd



Zgłosiłem tego gnoja. Niestety Angel stwierdził ze screeny nie wystarczą żeby został bana bo wyparł się wszystkiego w żywe oczy i stwierdziła ta panienka że screeny są spreparowane.

PS. Zobaczcie jak ta mameja desperacko próbuje ukryć prawdę spamując od wczoraj postami w hyde parku w różnych tematach żeby mój temat nie był widoczny jako ,,ostatni post". Jaki to jest k***a żenujący i żałosny typ to nie mam pytań. Prawda boli spermiarza :)

2024-01-10, 09:52
Najlepiej by było jakby moderacja się wypowiedziała :)

2024-01-10, 10:42
Esencja napisał/a:

Najlepiej by było jakby moderacja się wypowiedziała



Nie liczę na jakiekolwiek zmiany w tej materii. Dalej będzie bezczelnie kłamał, wyzywał innych, szczuł, mącił, udawał że pracuje i gówno mu zrobi Angel. Co najwyżej dostanie raz na jakiś czas miesiąc przerwy ale Angel go stąd za te wszystkie poj***ne akcje nie wyrzuci bo tutaj są rowni i równiejsi. Pinkman przez chwilę był pod parasolem ochronnym ale po kilku wpadkach wyleciał na zawsze. Ten gnojek po PRAWiE 40 warnach dalej tu siedzi i spamuje swoim żałosnym gownem i nawet wyzywanie adminów i multikonto to był za mały powód żeby ho stąd wyj***ć na zawsze.

PS. Ten desperat dalej spamuje w hyde parku gdzie popadnie byle tylko ,,przykryć" mój temat i odkopuje nawet tematy sprzed 3 lat xD Co za k***a żenujący i żałosny typek:)

2024-01-10, 18:46
No i skończyło się rumakowanie :krejzi:

2024-01-10, 22:07
Ło k***a, ludzie! Halman to, Halman sro, w innym wątku pyskówka między Halmanem i Pinkym... Dowód, że niektórym sadol wjechał za mocno i przesiadywanie tutaj ryje banię. Nie rozumiem tego brandzlowania się milionami piw, tematów albo reputacją na tym portalu skoro nic z tego nie ma? Życiem się lepiej zajmijcie zamiast marnować czas tutaj. Po co? Żeby wam na grobach napisali "weteran sadola"? Tyle po was zostanie, a nikt nawet nie będzie wiedział co to był ten sadol.

2024-01-12, 16:11
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ło k***a, ludzie! Halman to, Halman sro, w innym wątku pyskówka między Halmanem i Pinkym... Dowód, że niektórym sadol wjechał za mocno i przesiadywanie tutaj ryje banię. Nie rozumiem tego brandzlowania się milionami piw, tematów albo reputacją na tym portalu skoro nic z tego nie ma? Życiem się lepiej zajmijcie zamiast marnować czas tutaj. Po co? Żeby wam na grobach napisali "weteran sadola"? Tyle po was zostanie, a nikt nawet nie będzie wiedział co to był ten sadol.



Znaczy zgadzam się ale mam jedno ale... kiedy ja miałem milion piwek to jedna sadolka do mnie zagadała i się przez pewien czas spotykaliśmy (nawet dawaliśmy kilka wspólnych własnych materiałów tutaj).

Więc zasadniczo te piwka ch*ja dają w większości przypadków ale nie zawsze

:-P

2024-01-13, 13:03


Wklejam tutaj screena bo został usunięty. Niech wszyscy zobaczą jak zaklamanym, obludnym i dwulicowym typem jest ten dzieciak. Podpie**ala innych do moderacji a sam robi dokładnie to samo i w dodatku nawet nie dostaje za to bana. Kiedyś karma do ciebie wróci klamliwy dzieciaku.

2024-01-13, 13:40
Esencja napisał/a:

Uważam że za ilość warnow, obrażanie moderacji i MULTIKONTA (które są zakazane), stwarzanie wciąż problemów powinien wylecieć z tego serwisu. Dlaczego wciąż go trzymają? Nie wiem. Inni za takie rzeczy pewnie wylecieli…



Też mnie to dziwi, dlaczego ta menda ma takie poparcie wśród moderatorów. Każdy kto coś napisze na halmana zaraz dostaje warna. Poza podpie**alaniem coś tu śmierdzi.

2024-01-13, 15:21