18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Geraldinio 2023-01-11, 21:01
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zjebany foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



Ale wtedy będziemy mieli coraz mniej materiałów na sadola. Pomyśl trochę o innych! co będziemy oglądać, gdy wszyscy niezaszczepieni foliarze wyginą??
Zgłoś
Avatar
Krz1343 2023-01-11, 22:45 3
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Możecie mnie objechać ale uważam sprawy "toaletowe" w islamie są na wyższym poziomie. Większość sadoli nawet nie myje rąk po sikaniu bo chuj jest czysty. (Jak taki czysty weź go do japy). Potem podają sobie ręce. To tak jakby pocierali się fiutkami.



Chlapnie kubkiem wody po zadku i gola reka rozmaze po dupsku,
Zgłoś
Avatar
NosaczPL 2023-01-12, 0:32 2
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zjebany foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



tobie kurwa umarła ale dawno umiejętność logicznego myślenia taki zjebany jesteś ! tobie na leczenie to już dawno za późno.....

Geraldinio napisał/a:

Ale wtedy będziemy mieli coraz mniej materiałów na sadola. Pomyśl trochę o innych! co będziemy oglądać, gdy wszyscy niezaszczepieni foliarze wyginą??



przestań prędzej on zaraz zdechnie po pójdzie po 20 dawkę jak mu powiedzą i będzie się cieszył jak szczerbaty na suchary bo dostał następna dawkę logika takich debili jak on !
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-01-12, 9:07
No już już antyszczepki, podcieracie dupkę po incydencie kałowym i żyjecie dalej. No, może w realnym świecie nie powtarzajcie tego co na sadolu. Statystycznie też ta część z "żyjcie dalej" też jest mało prawdopodobna. Także, ten...
Zgłoś
Avatar
plkoikijuy 2023-01-12, 9:42 4
pytolsky napisał/a:

No już już antyszczepki, podcieracie dupkę po incydencie kałowym i żyjecie dalej. No, może w realnym świecie nie powtarzajcie tego co na sadolu. Statystycznie też ta część z "żyjcie dalej" też jest mało prawdopodobna. Także, ten...



Lecz się na nogi bo na głowę już za późno



Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-01-12, 15:20
higiena to podstawa dezynfekcja i maseczka brawo!!
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-01-12, 19:20 3
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zjebany foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



A zadałeś sobie trud żeby poczytać trochę inne dane jak te oficjalnie wciskane przez w TVPiS?
Już teraz oficjalnie się mówi, że obecna tridemia to pokłosie noszenia maseczek bo nasze organizmy przestały w naturalny sposób walczyć z wirusem SARS COV-2 (czytaj grypy, bo tak naprawdę to nie było nic innego jak mutacja popularnej i wszechobecnej choroby sezonowej, mutującej raz na jakiś czas w sposób agresywny i nieprzewidywalny - jak Hiszpanka z przed 100u lat). Prawda jest taka, że te maseczki nie chroniły przed niczym. To, że nasze organizmy nie są w stanie walczyć z grypą, COVIDem czy RSV to nic innego jak pokłosie niesprawdzonych i nieprzetestowanych szczepionek.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-01-13, 0:15 2
PiDżej napisał/a:

A zadałeś sobie trud żeby poczytać trochę inne dane jak te oficjalnie wciskane przez w TVPiS?
Już teraz oficjalnie się mówi, że obecna tridemia to pokłosie noszenia maseczek bo nasze organizmy przestały w naturalny sposób walczyć z wirusem SARS COV-2 (czytaj grypy, bo tak naprawdę to nie było nic innego jak mutacja popularnej i wszechobecnej choroby sezonowej, mutującej raz na jakiś czas w sposób agresywny i nieprzewidywalny - jak Hiszpanka z przed 100u lat). Prawda jest taka, że te maseczki nie chroniły przed niczym. To, że nasze organizmy nie są w stanie walczyć z grypą, COVIDem czy RSV to nic innego jak pokłosie niesprawdzonych i nieprzetestowanych szczepionek.



Rozumiem Twój trud, ale imbecylom nie wytłumaczysz. Pracowałem z 30 osobami, z każdym się codziennie witałem, obsługiwałem petentów i przyjmowałem dokumenty bez kwarantanny, nie nosiłem maseczki, bo takiego wymogu zgodnego z prawem nie było, nie szczepiłem się, bo trzeba być debilem, żeby na ten przekręt się zaszczepić. Polecam posłuchać co ma do powiedzenia doktor Zieliński w temacie m. in. ... zakończonego okresu patentowego na szczepionki przeciw grypie. Tyle, że tchórze i szczepieniarze tego nie pojmą, dzięki takim ptasim móżdżkom jest na świecie tak chujowo jak jest, oni wszystko łykną. Najciekawsze jednak, że wszyscy u mnie w pracy zaszczepieni przeszli niby covid. Ot, taka ciekawostka
Zgłoś
Avatar
peju 2023-01-14, 0:19
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Dezynfekcja, dystans, maseczki.
Chińczycy mają przejebane, trzeci rok obozów koncentracyjnych.



To raczej Indonezja lub coś z pokrewnych, W tle chyba śpiewy z meczetu co jeszcze nic nie znaczy ale to wraz z podmywaniem dupy wodą zamiast używania papieru to już typowe dla tego regionu.
Zgłoś