18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-01-11, 10:09 42
Dezynfekcja, dystans, maseczki.

Chińczycy mają przejebane, trzeci rok obozów koncentracyjnych. Mnie to już po dwóch latach tego pierdolenia (i prawie roku przerwy) na sam widok tych kagańców krew zalewa.

"Logika" covidiotów: Bez szmaty na ryju na środku jakiegoś wypizdowa to zbrodnia przeciwko zdrowiu i życiu ludzkości. Ale już dotykanie się łapami po obsranej dupie bez możliwości ich umycia jest ok. Dozwolone, luzik, róbta co chceta, skoro obydwoje się zgadzają i są szczęśliwi, to nie ma przeciwwskazań. Bo w ten sposób nie można się przecież zarazić jakimś syfem. "Reżim sanitarny dla dobra obywateli". Ja pierdolę...

Podczas przeglądania wykop.pl natrafiłem na ciekawą wypowiedź, którą pozwolę sobie przytoczyć:
Cytat:

A tak w ogóle to w Polsce mieliśmy jakiś epidemiologiczny cud nad Wisłą.

- wpuściliśmy 3 miliony ludzi bez testowania, bez kwarantanny, bez szczepienia, bez masek prosto do naszych domów i sklepów
- przestaliśmy się testować
- zdjęliśmy maski w sklepie, hotelu itp
- zabraliśmy dodatki covidowe

i jak za dotknięciem magicznej różdżki uzyskaliśmy śmiertelność na covida mniejszą niż niemcy którzy ciągle stosowali się do reguł.



I na koniec taki artykuł dla chętnych: fly4free.pl/tajlandia-zmienia-zdanie-obostrzenia-covid/

Gdy znikają pieniądze, znika covid.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-01-11, 10:12
Odpowiedni niglet na odpowiednim miejscu.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-11, 11:19 7
Typowe polskie Freindzone
Zgłoś
Avatar
freaky 2023-01-11, 11:20
smc napisał/a:

Typowe polskie Freindzone



Flodzia umie się ustawić.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-01-11, 11:54
freaky napisał/a:

Flodzia umie się ustawić.



Jeśli to była Głódzia to ja chce jej wymyć dupsko.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-01-11, 12:36 9
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Hurr durr jestem spierdolonym antykowidowcem.



Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zjebany foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-11, 13:05 95
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zjebany foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.


Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2023-01-11, 13:13 1
a ja na swoją robote narzekalem
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-01-11, 15:18 1
Możecie mnie objechać ale uważam sprawy "toaletowe" w islamie są na wyższym poziomie. Większość sadoli nawet nie myje rąk po sikaniu bo chuj jest czysty. (Jak taki czysty weź go do japy). Potem podają sobie ręce. To tak jakby pocierali się fiutkami.
Zgłoś
Avatar
howke 2023-01-11, 15:45 2
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Możecie mnie objechać ale uważam sprawy "toaletowe" w islamie są na wyższym poziomie. Większość sadoli nawet nie myje rąk po sikaniu bo chuj jest czysty. (Jak taki czysty weź go do japy). Potem podają sobie ręce. To tak jakby pocierali się fiutkami.



Wniosek jest taki: jak myjesz ręce to łapiesz kumpla za kutasa a jak nie myjesz dotykacie się fiutami



kurwa nie wiem co gorsze

Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-01-11, 17:17 1
howke napisał/a:

Wniosek jest taki: jak myjesz ręce to łapiesz kumpla za kutasa a jak nie myjesz dotykacie się fiutami

kurwa nie wiem co gorsze



Jak myjesz ręce ty i on to przekazujecie sobie bakterie tylko z rąk. Inaczej jest jak nie myjecie rąk. Teraz sobie wyobraź, on maca chuja jak szcza. Podaje ci rękę a ty tą samą ręką jesz np kanapkę.

Smacznego
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-01-11, 17:39 11
pytolsky napisał/a:

Mnie tam w sumie cieszy, że obecnie w większości umierają na kowid głównie ci, którzy się choćby nie zaszczepili. Zjebany foliarski materiał genetyczny nie zostanie prawdopodobnie dalej przekazany. W 2021 r. 60 tyś niezaszczepionych zrobiło coś dobrego dla ludzkości i zdechło. I tego wam w nowym roku szurskie robaki życzę.



Jest taka kategoria jak głupek roku, zasłużyłeś na ten tytuł już w styczniu
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-01-11, 19:53 6
Fejk, baby nie srajo
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-01-11, 20:20
howke napisał/a:

Wniosek jest taki: jak myjesz ręce to łapiesz kumpla za kutasa a jak nie myjesz dotykacie się fiutami

kurwa nie wiem co gorsze



mmmm!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie