18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Oburzony cygan
platini1 • 2013-07-05, 12:46
Witam, ostatnio przeglądając YouTube, wpadłem na filmik o cyganie. Wyraziłem się pod nim dość niepochlebnie na temat romów. W ramach odpowiedzi otrzymałem wiadomość od jednego z przedstawicieli tej mniejszości etnicznej. Treść przedstawiam na screenie.



Z tego co pamiętam już podobny temat był, dlatego to tu wstawiam, aby pokazać, że posiadanie internetu u romów jest coraz częstszym zjawiskiem. Jedno muszę przyznać ortografia tego osobnika jest na wyższym poziomie od niektórych rodowitych Polaków.

Pierwszy temat, więc wszystko mi jedno jak go ocenicie.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-05, 16:57
dashadow napisał/a:



idziesz do jednego worka ze wszystkimi, którzy koniecznie muszą napisać że to ich pierwszy temat

a co do gruzożerców - czytając cały czas miałem wrażenie że pisze o swoich. wszystko pasuje.



Piszą że to ich pierwszy temat, bo admini wymagają opisu itd. A że niektórzy nie wiedzą co pod tak sformułowanymi dyrektywami mają na myśli admini, piszą to, co piszą wszyscy. Masz wyjaśnienie i już się nad tym nie zastanawiaj.
Zgłoś
Avatar
Hanniballl 2013-07-05, 16:57 2
A tam się spinacie, to taki szyfr. Tak naprawdę to on o swoich braciach cyganach pisze...

A tak na poważnie, to cieszy mnie to co się dzieje w Europie, tzn. coraz wiecej protestów przeciwko muzułmanom i cyganom. Widać, że ludziom zaczyna to ciążyć i bardzo dobrze, bo za jakiś czas mogło by być za późno.

Musimy też podziękować Tuskowi za to, że w Polsce taki niski socjal jest, bo dzięki temu tam mało ich do nas przybywa. Dzięki Donek
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-05, 17:03
Dzisiaj te pasożyty łaziły u mnie po osiedlu i słyszałem ze kogos okradły..
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-07-05, 17:06
wiecie co to trolling? to poczytajcie kurwa.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-05, 17:09
Co by nie mówić - w pojęciu dużej części obywateli Europy zachodniej, Polak jest faktycznie tym, o czym pisze ten cygan . Oczywiście żaden z nas by się nie zgodził, gdyby ktoś twierdził, że jesteśmy tym, o czym pisze tamten... Jednak to nie my pracujemy sobie na opinie u tych, których osobiście nie znamy, tylko ekstrema naszych współrodowitych. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie twierdziłby, że na przykład każdy Francuz to tchórz, jednak wojskowi francuscy wyrobili sobie pewną markę... To jest właśnie pokłosie myślenia indukcyjnie bardzo uogólnionego: nie jest dowodem na to, że wszyscy Polacy są złodziejami, fakt, że spotkaliśmy jednego Polaka złodzieja.

Sami jesteście jednak sobie winni. Czyż nie macie tak z innymi nacjami? Przecież Polaków świat traktuje jak cyganów Europy... Jakim więc prawem oceniacie kategorycznie innych?
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-07-05, 17:13
@DUST_DEVIL wyprzedziłeś mnie z tym Testo
Ale taka prawda, Polak musi zapierdzielać w robocie, by Pan Cygan na socjalu miał co do garnka włożyć.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-07-05, 17:14 1
No nie wiecie, że te brudasy się uważają za Polaków? Przecież on pisał o swoich, tylko ich nazwał Polakami.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-05, 17:20
@dionizodoros

Wiesz dlaczego oceniamy inne nacje? Z tego samego powodu z którego psy liżą swoje jajka.
Bo mogą.

Polacy cyganami Europy? Tak mogą mówić tylko zakompleksione polaczki i założę się, że to jakiś taki rurkowiec wymyślił.

Nikt nas tak ostro nie krytykuje jak niektórzy nasi (tfu!) rodacy.
Zgłoś
Avatar
rejzer 2013-07-05, 17:21
ból dupy lvl cygan
Zgłoś
Avatar
madej200 2013-07-05, 17:24 1
Czytajac te wypociny mam wrazenie ze on pisze o swoich wspolplemiencach...
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-07-05, 17:27 2
Podeślij mu ten filmik
Zgłoś
Avatar
pajac2008 2013-07-05, 17:28
rozdeptałbym go.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-05, 17:36 3
rksrobert napisał/a:

Niech ktoś mu podeśle link filmiku gdzie cyganie srają za "domem". Nagrywane ukrytą kamerą i gruba baba zauważa gościa.



Proszę bardzo!



Nawet bit do piosenki jest kradziony
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-07-05, 17:41
DUST DEVIL napisał/a:

Aż mnie oczy bolą tak mocne

Ale niestety Polak jest gorszy od cygana Sam monarcha YT tak stwierdził, a gdzie nam kłócić się z człowiekiem, która ma 3 zestawy ZIRH



Filmik autorstwa Testo (dla was Pan Łukasz psy )

A tak BTW to prawdziwych cyganów i arabów już nie ma:


Za Testa krata browarów, a raczej teqili negro prosto z vinis. Mój król nawet tutaj sięga
Zgłoś
Avatar
typo 2013-07-05, 18:16
Ja tu widze duży potencjał dla wykorzystania kibolskich sił z Polski. Najlepiej wziac tych z Krakowa, ale mozna w sumie pomieszac. Taka mieszanke np. Lechowo-Legiowo-Krakowsko-Wroclawska (tych zorientowanych na masakre, ich da sie przekonac ze wspolna rzez na cyganach bedzie lepsza w symbiozie) wypuscic na wszystkich cyganow ktorzy sie sadza na Polakow.

Ciapatych tez mozna dac do druzyny Cyganow. A CO!

Jak to Wojcik mowil:

GOLIĆ FRAJERÓW!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie