18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Oburzony cygan
platini1 • 2013-07-05, 12:46
Witam, ostatnio przeglądając YouTube, wpadłem na filmik o cyganie. Wyraziłem się pod nim dość niepochlebnie na temat romów. W ramach odpowiedzi otrzymałem wiadomość od jednego z przedstawicieli tej mniejszości etnicznej. Treść przedstawiam na screenie.



Z tego co pamiętam już podobny temat był, dlatego to tu wstawiam, aby pokazać, że posiadanie internetu u romów jest coraz częstszym zjawiskiem. Jedno muszę przyznać ortografia tego osobnika jest na wyższym poziomie od niektórych rodowitych Polaków.

Pierwszy temat, więc wszystko mi jedno jak go ocenicie.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-05, 18:20
Też miałem przyjemność dostać na YT kilka fajnych wiadomości od brudasa
Wklejam dwie najciekawsze



Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-05, 18:28
Daj ktoś linka do YT żebym też mógł zrobić sobie darcie z tych brudasów Na dodatek coś tu mało "bulu" dupy jest ostatnio, więc cyganie z bólem dupy poprawią mi humor
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-05, 18:34
DUST DEVIL napisał/a:

Daj ktoś linka do YT żebym też mógł zrobić sobie darcie z tych brudasów Na dodatek coś tu mało "bulu" dupy jest ostatnio, więc cyganie z bólem dupy poprawią mi humor



Masz u mnie w poście nick użyszkodnika.
Zobacz pod jakimi tematami się wypowiada i jedziesz z koksem
Zgłoś
Avatar
kyk 2013-07-05, 18:39
Znalazł się jebany, pisze żeby nie "wrzucać cyganów do jednego wora" i nie oceniać stereotypami a sam jedzie na wszystkich nas polaków.
Cytat:

"a polacy to alkoholicy, złodzieje, chamy i mordercy bo przeciez taka opinia krazy o was w calej europie"


a cyganie to:
złodzieje, żebraki, krętacze, gwałciciele, porywacze, wyłudzacze alkoholicy zbierający na "chleb", brudasy, jebane nieroby zamiast pracować siedzą na ulicach i naciągają ludzi żeby dali pieniądze, załatwiają swoje potrzeby tam, gdzie chcą i można tak wymieniać długo długo. Na zakończenie dodam że jeżeli by obcinać ręce za kradzieże to wszyscy cyganie by ich nie mieli.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-05, 18:45
!Timon napisał/a:

@dionizodoros

Wiesz dlaczego oceniamy inne nacje? Z tego samego powodu z którego psy liżą swoje jajka.
Bo mogą.

Polacy cyganami Europy? Tak mogą mówić tylko zakompleksione polaczki i założę się, że to jakiś taki rurkowiec wymyślił.

Nikt nas tak ostro nie krytykuje jak niektórzy nasi (tfu!) rodacy.



I z tego samego tytułu robią to cyganie (oceniają nacje, nie liżą jajka. Choć chuj tam go wie). Nie można mieć jednak do nich o to pretensje.

By było jasne - tę opinię usłyszałem gdy pracowałem w wakacje na farmie truskawek w Anglii. Tak samo, Niemcy, których udało mi się poznać, dziwili się, że my (ja i moi znajomi) nie odbiegami zbytnio obyczajami i wyglądem od nich, obywateli EUROPY.

Polska zawsze była krajem o niskim znaczeniu politycznym w europie - nie jednak ze względu na gospodarkę, czy wojsko, a przez to, że próbowaliśmy na siłę zaprzyjaźnić się z potęgami europejskimi. Rosja przykładowo wybrała niezależność, autonomiczną kulturę - przełożyło się to na zdobycze literackie i naukowe (osobną kwestią jest to, że Polacy nie inwestowali w uniwersytety... Polscy panicze objeżdżali więc europejskie uczelnie. Efekt jest taki, że jedyne dwa polskie noble z dziedziny nauki, zdobyła Polka kształcona we Francji).
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-07-05, 18:52
az71246 też mnie skrzywdził sadistic.pl/hejt-od-anonimowego-milosnika-cyganow-vt191718.htm
że też nie ma na takich kary jakiejś, bana albo ostrzeżenia na YT...
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-05, 18:54
Templariusz Mariusz napisał/a:

az71246 też mnie skrzywdził sadistic.pl/hejt-od-anonimowego-milosnika-cyganow-vt191718.htm
że też nie ma na takich kary jakiejś, bana albo ostrzeżenia na YT...



Skrzywdził?
Daj spokój, beka na maksa.
Ps. to podobno jest "ona"
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-07-05, 19:06
co jak co, mnie to tam nie rusza, ale tekssty mają wyjebane z kapci haha sam bym lepszych nie wymyślił
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-07-05, 21:57
Cyganów nie lubię, ale to o złodziejskiej hołocie z Polski to prawda. Mam swoją teorię dlaczego Cyganie tak dobrze czują się w Polsce - po prostu lubią mieszkać w syfie i brudzie.
Zgłoś
Avatar
jakiw 2013-07-06, 0:51
Fake! Cyganie to analfabeci!
Zgłoś
Avatar
platini1 2013-07-06, 2:08
@up też byłem zszokowany jego poprawną polszczyzną ;p
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-07-08, 1:31
BongMan napisał/a:

Cyganie tacy pokrzywdzeni, że nie mają własnego kraju i muszą w tej złej Polsce siedzieć... A ja mam dla nich propozycję: Cały kontynent, 14 milionów km² tylko dla nich!
Obrazek



Nic z tego kolego pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_antarktyczny
Zgłoś