18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:19
obywatele "drugiej kategorii"
herdzik • 2013-06-22, 15:18


Wrzucam coś takiego - wiadomo z jakiej stacji, wiadomo z jakiego portalu.

Jakiś czas temu pojawił się na sadolu temat, jakie to "trendi" i "top" jest poruszanie tematu homo, związków partnerskich etc.

Szczerze grzeje mnie to, ale tylko jedna rzecz zwróciła moją uwagę, nie wiem może robię się przewrażliwiony albo doszukuję się teorii spiskowych - mniejsza nie mnie to oceniać.

Wczorajszą wiadomością dnia w mediach chyba przez 2 czy 3 godziny było bankructwo firmy austriackiej budującej u nas autostradę i jakiś tam odcinek drogi krajowej( chyba 16tki), wiadomość się w ciągu dnia rozmyła - a dzisiejszy KURWA problem to biedne babochłopy narzekające na ciemnogród w Polsce i Gdańsku. Moim zdaniem? Jeśli mają nas za ciemnogród, to jestem kurwa z niego kurewsko dumny. Jebie mnie opinia i ocena tych słów ale publicznie (co z tego, że w necie) wyrażam swoje zdanie na ten temat. Straciłem jakikolwiek zapał do śledzenia w wiadomości w 75% polskich mediach.

Temat i post jest w sumie odpowiedzią o próbą NAPIĘTNOWANIA orwellowskich działań jebanej IV władzy.

Nie podoba się? - nie musi.

Miejmy prawo do wyrażania własnych myśli i poglądów.

Dziękuję i miłego weekendu.

P.S. - Penis z dedykacja dla pani/pana ze zdjęcia.

nie podoba się - niech umrze w czeluściach poczekalni[/b]
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-06-22, 15:23 8
Penis, coś czego by nie zniosła. Ciekawe jak się ma gwałt na lesbijce w kwestii prawnej. Co ja gadam, one są brzydkie jak noc. Gwałciciel wolał by sobie kutasa uciąć.
Zgłoś
Avatar
dawid2845 2013-06-22, 15:24 3
to se kliknąłem play....
Zgłoś
Avatar
krishna 2013-06-22, 15:26 10
'jesteśmy obywatelkami drugiej kategorii' jesteście
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-06-22, 15:26 13
Kurwełe, jak się w Polsce nie podoba, to niech się zrzekają obywatelstwa.
Niech zdupczają sobie do Francji i wychodzą nawet za bezdomnego geja.
Zgłoś
Avatar
Szwy 2013-06-22, 15:29 12
herdzik, przestań śledzić media. Obiecuję Ci, że będziesz szczęśliwym człowiekiem, jak ja i wielu innych
Zgłoś
Avatar
Snaku 2013-06-22, 15:32 2
Media każdą prawdziwą informację przekolorują tak, żeby było nią jak największe zainteresowanie i jak najwięcej hajsu. Chuj, że ich wersja będzie o 180 stopni rónić się od prawdy. Ich to jebie, hajs się musi zgadzać.

Zawsze kłamali, kłamią i będą kłamać.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-22, 15:41 80


Cytat:

Z czasem pojęcie "ciemnogród" zaczęło być dość powszechnie używane jako pejoratywne określenie zespołu poglądów konserwatywnych i tradycjonalistycznych. Określenie to ma sugerować brak wykształcenia "ciemnogrodzian". Ich poglądy często określane są przez przeciwników jako "wsteczne", w odróżnieniu od "postępowych" poglądów przeciwników tradycjonalizmu.

Do rozpropagowania w potocznym użyciu pojęcia "ciemnogród" w Polsce przyczynił się Jerzy Urban na łamach tygodnika "NIE".



Urban - komuch
NIE(t) - komunistyczny periodyk
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-06-22, 16:49
kurwa myślałem, że to faceci

i jeszcze jedno... tylko media niezależne
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-22, 17:38 8
@up
Też myślałem ,że to faceci i będzie coś o pedałach a tu zdziwko....

Niby lesby a szukają sobie bab wyglądających jak chłopy. Prawda jest taka ,że żaden chłop ich nie chciał to dlatego są lesbami i nienawidzą facetów.
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-06-22, 17:58 5
Jesteście pojebani i ciemniejsi od najczarniejszego nygusa. Problemem w tej sprawie jest przekroczenie kompetencji przez zwykłego urzędnika, zabronic wydania jakiegoś dokumentu, który ma byc użyty niezgodnie z prawem polskim (sic!). A wy widzicie coś gdzie poruszany jest temat homo i jak konie z klapkami na oczach zaczynacie hejt, jeszcze go argumentując lewackimi "mediami"
Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-06-22, 17:59 5
To coś po prawej wygląda jak :



Zgłoś
Avatar
herdzik 2013-06-22, 18:12
@Alex_De_Large

Problemem jest fakt, że przekroczenie kompetencji urzędnika jest poruszane na "głównej" tefałenu w momencie tematu homo a nie w momencie problemów ludzi szarych i zwykłych w zusie, krusie czy chuj wi czym jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-06-22, 18:15 3
@herdzik,

No przecież tefałen jest jednym z motorów napędzających homopropagandę więc nie rozumiem zdziwienia Ja już dawno przestałem oglądac gówna w polskiej telewizji i serwisach informacyjnych bo tylko krew mnie zalewała.
Zgłoś
Avatar
herdzik 2013-06-22, 18:18
Przypomina mi się pewien film (ciekawie można wyrwać z kontekstu wypowiedź)

- W sumie kurwa racja

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie