18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Obywatele vs Policja
C................O • 2017-05-10, 22:33
Takie tam z Warszawy ... pewnie codzienność... pełna kulturka ogólnie


znalezione bylegdzie, ale śmierdziało spalenizną
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-05-11, 15:36 20
warszawiak123 napisał/a:

jak trzeba być zdeterminowanym aby siedzieć na mokrym chodniku, nie mają lepszego zajęcia jakaś rodzina czy coś.


Pieniądze dość dobrze motywują
Zwłaszcza organizatorów + kilku statystów, reszta sama się nakręca
Zgłoś
Avatar
Veliturałkę 2017-05-11, 16:10 1
Nikogo nie pałowali, nie warto oglądać
Zgłoś
Avatar
exfon 2017-05-11, 16:17
Aaa to do Smolenaka.
Mi sie wydawalo ze krzycza "rece precz, od Romów"
Zgłoś
Avatar
madufo 2017-05-11, 16:32 12
Pazuzu//
Ja mam to w dupie, niech sobie robią co chcą. Krzywdę ci robią ? Mi nie i dlatego mam to w dupie, szanuje swoje nerwy chcą chodzić ? Mają za dużo czasu ? Ich sprawa - za to bardziej wkurwiają mnie to niedojeby pierdolące o demokracji i w zwykły dzień w tygodniu młodzi ludzie opłacani przez Sorosa wysiadują na mokrym betonie. I tutaj podsumowując wszystko mnie to wkurwia, bo zaraz przez to gówno wzmocnią ochronę "miesięcznicy" i hajs będzie od podatników leciał czyli z mojej i twojej kieszeni :X
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2017-05-11, 16:34 1
W sumie powinni odstrzelić jak w USA, żeby na przyszłość innym tak nie odpierdalało.
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-05-11, 17:10 3
jakie to jest żałosne, siedzą jak pizdy i drą japę jak pizdy. Wyciągają ich jeden po drugim a oni się przytulają do siebie i krzyczą jakieś hasła. Co to za szopka? Dorosły mężczyzna się tak zachowuje?
Zgłoś
Avatar
trytodie 2017-05-11, 17:45 1
Nawet w Rosji jest więcej swobody obywatelskiej.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-05-11, 17:56 3
botspam napisał/a:

jakie to jest żałosne, siedzą jak pizdy i drą japę jak pizdy. Wyciągają ich jeden po drugim a oni się przytulają do siebie i krzyczą jakieś hasła. Co to za szopka? Dorosły mężczyzna się tak zachowuje?



Dzięki ludziom o takiej mentalności (oczywiście nie mówię o tych konkretnych) nie musisz dzisiaj kupować wódki na kartki i piszesz tego posta po polsku, a nie po rosyjsku, czy niemiecku. Oczywiście skala problemów inna, niż wcześniej stąd i inna siła manifestacji. Niemniej jednak coraz bardziej zaczynam się obawiać, że mojemu pokoleniu też przyjdzie jeszcze o wolność walczyć.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-05-11, 18:13 3
@up Dowodca zaplacil, wydal rozkaz, to i robia szopke, co w tym dziwnego? Tak dziala demokracja, a raczej jej fasada i legalne mafie, ktore sie za nia kryja.
Zgłoś
Avatar
cielakhsb 2017-05-11, 18:18
jakby nie byli zjebany,to skuli by się kajdanki chociażby...
Zgłoś
Avatar
OddajFartucha 2017-05-11, 18:28
następnym razem gazem potraktować to może przejdzie debilizm, a jeśli nie to zostają jeszcze stare sprawdzone, skuteczne metody ołowiu w głowie
Zgłoś
Avatar
dolarr34 2017-05-11, 18:41
Jak na Titanicu, łajba tonie, muzycy dalej grają
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-05-11, 19:55 2
Kurwa...

Krzycz "wolność zgromadzeń"- jako swój główny i jedyny cel stawiaj zablokowanie legalnego zgromadzenia swoich przeciwników politycznych.

Kurwa.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2017-05-11, 20:09 1
Czy ktoś powiązany z rządem nie mógłby zorganizować jakiś bojówek do których mogli by się zaciągać młode chłopaki i rozganiać te lewactwo? Coś na kształt niemieckiego SA czy tych które Putin wysyła na manifestacje homoseksualne w Rosji. Młody zwinny chłopaczek, mógłby dostać jakiś uniform i pałkę i zresztą ekipy, strategicznie gnębić ten chujowy sort na ulicach.

Zgłoś
Avatar
RyszardRwieSerce 2017-05-11, 20:34
Bić kurwy i lewactwo !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie