18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Obywatele vs Policja
C................O • 2017-05-10, 22:33
Takie tam z Warszawy ... pewnie codzienność... pełna kulturka ogólnie


znalezione bylegdzie, ale śmierdziało spalenizną
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-11, 21:18 3
1. bądź pisowskim patriotą
2. krzew kult zmarłego bohatera L.K.
3. nie pamiętaj, że L.K. podpisał traktat, który zamienił EU ze związku państw w państwo związkowe (czyli defacto podpisał V rozbiór Polski)

Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-05-11, 21:25 2
@Tarab85

Hmmm... Mam wrażenie, że "w dupie byłeś, gówno widziałeś".
Dzięki takim ludziom, blokującym legalne zgromadzenie w sposób nielegalny, jest taki burdel i nakręcanie spirali nienawiści. To jeden z takich debili na ostatniej smoleńnicy pobił starszego uczestnika, opozycjonistę z czasów stanu wojennego.
Zwykłe gnojki drące japę o wolności zgromadzeń i demokracji, a zabraniające swoimi akcjami innym właśnie tego.
Zgłoś
Avatar
SamaPrawda 2017-05-11, 21:37 1
Zal mi takich debili wiadomo sorosik zapłacił. Ale powinni takich pałować że aż miło. Marsze kodziarzy nikt nie blokuje, stare dziadki chcą sobie jakieś marsze robić niech robią no kurwa.... Ja pierdole szkoda że tam nie mieszkam to by można rozganiać takie ścierwo.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-05-11, 22:01 1
W szpitalach traktują jak śmiecia, policja zajmuje się tylko wlepianiem mandatów, a nie dbaniem o bezpieczeństwo, sądownictwo służy tym co mają plecy, zarobki do dupy, podatki znowu z dupy wzięte, a ludzie zamiast walczyć o to aby było normalnie to wolą się przepychać i pluć na siebie jadem o to kto ma ich okradać z podatków. Chory kraj
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-05-11, 23:26 3
Tarab85 napisał/a:



Dzięki ludziom o takiej mentalności (oczywiście nie mówię o tych konkretnych) nie musisz dzisiaj kupować wódki na kartki i piszesz tego posta po polsku, a nie po rosyjsku, czy niemiecku. Oczywiście skala problemów inna, niż wcześniej stąd i inna siła manifestacji. Niemniej jednak coraz bardziej zaczynam się obawiać, że mojemu pokoleniu też przyjdzie jeszcze o wolność walczyć.



Co Ty pierdolisz? Jakby taką szopkę odpierdalano podczas zaborów to wszyscy jej uczestnicy pojechali by na sybir, a zomo za PRL urządziłoby ścieżkę zdrowia z Gdańska do Zakpoca. Te pizdy, które tam siedzą i nic nie robią są bezideowymi szmatami, odpierdalają ten cyrk bo wiedzą, że nikt im nic nie zrobi i w swoim zjebanym środowisku będą uchodzić za bohaterów. Jak im tak bardzo legalny marsz ONR przeszkadzał to powinni go przegonić ale oni są dziwkami szukającymi rozgłosu. Tacy ludzie nie budowali Polski.
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2017-05-11, 23:39 5
"Ręce precz od grobów" czyli to są ci ludzie, którzy są przeciwko ekshumacji grobów, w których można znaleźć 3 głowy 7 nóg i dwa penisy wjebane do jednej trumny.
Czyli jacyś obcy przywiezieni tu parę pokoleń temu udający tubylców i ich pożyteczni idioci.
Kod, obywatele rp, po, .wchujnowoczesna, i reszta potomków ubecji.
Polać to kurwa benzyną i podpalić.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2017-05-12, 6:26 1
"Wolność zgromadzeń!" Nie żeby coś ale to zdaje się ich idol Komorowski podpisał ustawę, która je ogranicza i powyżej 3 osób to już pozwolenie trzeba
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-05-12, 10:00 4
Kurwa, PiS nas rozbiera na drobne części, ale kurwy u góry będą zadowolone Wyjebane mam w to co robiło PO. Zle się dzieje TERAZ i TERAZ trzeba coś z tym zrobić, a nie być zadowolonym, że robią inaczej niż PO. 500+ to ekonomiczna porażka, a tylu ludzi sprzedało swoje dupska za to, że aż mi się płakać chce. Mój kraj - tragiczna i zarazem piękna historia, lata walki o wolność, krew, pot i łzy, a kolejni idioci dali się kolejny raz zniewolić za 500+
Zgłoś
Avatar
support3 2017-05-12, 10:07 5
@Up niestety masz racje zobacz na komenty pod tym tematem ile umysłowych ameb żyje w naszym społeczeństwie a najlepsi są debile co krzyczą o wytępieniu lewactwa a są za socjalistyczno lewicowym PISem jednym słowem pierdolić logikę ale co począć to są właśnie typowi beneficjenci 500+, a zwykły człowiek zapierdala na tą patologię i płaci coraz to nowsze podatki.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-05-12, 11:50 4
@up

Ciesze się, że są inni ludzie, którzy potrafią na to spojrzeć normalnie. A wiesz co jest najgorsze? Ludzie serio nie widzą tego, że niedługo za obrazę Kaczyńskiego pójdzie się siedzieć albo zostanie się spałowanym. Tak jak tego śmiecia, karakana nienawidzę to oddać mu trzeba jedno - zajebiście dobrze owinął sobie naród wokół palca.

PS. Widziałem wiele komentarzy, którzy mówią, że ludzie z KOD'u to stare PZPR'owskie bolszewiki. Spójrzcie sobie na marsze Smoleńskie. Tam średnia wieku jest większa niż średnia ilorazu inteligencji.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-12, 11:53 2
ePeeL napisał/a:

Tak jak tego śmiecia, karakana nienawidzę to oddać mu trzeba jedno - zajebiście dobrze owinął sobie naród wokół palca.



Nie owinął - wręcz zwyczajowo zraził do siebie centrum.

Ma po prostu mocny żelazny elektorat - ale drugiego takiego zwycięstwa jak w pop. wyborach już nie będzie - bo przeciwny żelazny elektorat tym razem nie zostanie w domu tylko pójdzie na wybory.

Dlatego ważne kto będzie 3 siłą w Polsce i dobrze żeby to był K'15 a nie PSL albo SLD
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-05-12, 12:25 2
Sam bym kurwa poszedł blokować przemarsz pisiedzelskich oszołomów ale mieszkam gdzie indziej.

PIS to plaga. To zaraza. To jest rak, który pustoszy Polskę. Takie akcje są bardzo ważne bo musimy pokazywać światu, że Polska to nie tylko pisowski zaścianek ale wciąż jest tu grupa normalnych inteligentnych ludzi, którzy sprzeciwiają się budowaniu dyktatury hybrydy z państwem wyznaniowym.

Kiedyś w podręcznikach historii będą pisać o tym smutnym haniebnym epizodzie jakim był PIS i ja bym bardzo chciał aby tam wyraźnie napisano, że nie wszyscy Polacy to judasze, którzy dali się kupić za srebrniki pińcet plus. Tak jak było z Hitlerem. Motłoch się cieszył ale część ludzi powiedziała CHWD faszystom i do końca pozostawali normalnymi ludźmi. Po wojnie mogli spać snem sprawiedliwego.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-05-12, 14:07 1
voidinfinity napisał/a:


Dlatego ważne kto będzie 3 siłą w Polsce i dobrze żeby to był K'15 a nie PSL albo SLD



Jak Kukiz włazi tej małej kurwie w dupe tak mocno, że aż wazelina się gotuje. Z Kukiza jest żaden polityk, tym bardziej przywódca narodu. Oddać mu władzę w rękę to jak oddać upośledzonemu stery statku. Jedyną opcją jest rewolucja. Jedynym problemem jest to, że jednym z warunków rewolucji jest możliwość wyboru alternatywy, której w Polszy brak. Nie można dawać dochodzić do władzy psychopatom. Trump w USA narazie nie wyrządził większych szkód, ale zobaczycie jak to się odbije za parę lat. Identycznie jest teraz z PiSem. Narazie tego nie odczujemy, ale nasze wnuki będą wpierdalały ziemię i gazety. Nie będzie wesoło. W każdym bądz razie odwracanie się od Unii to tez zły pomysł. Wiadomo, że jak się jest w jakiejś wspólnocie to ma się i prawa, ale również i obowiązki, czego ten zjebany, ciemny naród nie może pojąć. Sianko na firmy i autostrady to przytulili, ale spełnić jakiekolwiek warunki stawiane przez Unię to "NIE! Unia zła! Polskość zabija! Jebać lewactwo!". Chuj, że to Kaczor podpisał, ale to wszystko wina Tuska. Tak jak napisałem. Wyjebać polityków do 3 pokolenia wprzód, a wtedy zobaczyć co się stanie.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-05-12, 14:57
ePeeL napisał/a:


Jak Kukiz włazi tej małej kurwie w dupe tak mocno, że aż wazelina się gotuje.



Nie widzę, żeby wchodził komukolwiek do dupy

Kukizowcy mają przejebane, bo fani PO będą ich jebać za to że dają dupy karakanowi, a fani PIS będą ich jebać za to że dają dupy grzesiowi.

A prawda jest taka, że oni są poza tą grą, a wszyscy chcą ich do tej gry sprowadzić - bo przecież w Polsce nie da się inaczej postrzegać polityki niż POPIS.

ePeeL napisał/a:


Z Kukiza jest żaden polityk,



ePeeL napisał/a:

Wyjebać polityków do 3 pokolenia wprzód, a wtedy zobaczyć co się stanie.



Czyli z jednej strony nie chcesz obecnych polityków przy władzy, ale jak pojawia się ktoś kto nie jest politykiem i w moim odczuciu ani on, ani nikt z głównych aktorów jego ruchu nie chce zostać w polityce dłużej niż trzeba - to też ci nie pasuje

Weź Polakowi dogódź

Ale pocieszę cię - K15 nie ma szansy na samodzielną większość. Mogą co najwyżej zostać 3 siłą i z tej pozycji próbować negocjować. Oczywiście w tej kadencji to i tak chuj.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-05-12, 17:41 1
Sam głosowałem na Kukiza licząc właśnie na powiew nowości. Niestety w momencie jak ustrój jest poważnie zagrożony to jednak uważam, że powinien schować swoją trzecią opcję do kieszeni i również działać na rzecz wolności.

Szczerze mówiąc mam już gdzieś, kto wygra następne wybory. PO było chujowe, ale teraz trzeba obalić reżim i każda opcja będzie lepsza. O ile będziemy mieć jeszcze szansę zrobić to demokratycznie, a nie wojną domową, bo kolejnych wyborów może nie być.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie