18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~Bambi~ 2013-01-08, 12:30 191
Inteligencja wyszła na ulice
Zgłoś
Avatar
J0HNY 2013-01-08, 12:35 4
Policja z kamera? 1:52
vlogger ?
Zgłoś
Avatar
Mr.Bungle 2013-01-08, 12:36 11
No i chuj - raz oni mają pojechane, a nie wyżywka na ludziach i napierdalanka "jak leci"
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-08, 12:41 93
Związki zawodowe to już nie to samo co dawniej - kiedyś walczyli z systemem i przeciw prywatyzacji teraz to banda obszczymurów przez których wszelkie wielkie zagraniczne inwestycje lecą na słowację i do innych krajów (po prostu inwestorzy się boją) w szpitalach po kilka - kilkanaście związków betonowych, kolej to samo. i co? i jajco te związkowe "zakłady" ledwo pierdzą, nadają się tylko pod młotek. Ciekaw jestem co konstruktywnego omawiają na zebraniach - założę się ze tylko jak więcej kasy, więcej przywilejów. Zrozumcie że mamy gospodarkę rynkową - zakłąd nie daje przychodów to leci z parkietu (jak fiat w BB) współczuję ludziom co sracili pracę ale takie sa realia.

Zwolennikeim policji szczególnym nie jestem - ale mundurowi z filmiku pracują za jakieś tam pieniądze i jak sądzę nie łamią kręgosłupów i nie strzelają do ludzi (a jak już to robią to z gumiaków i do kiboli w szarży) moim zdaniem 1:0 dla policji.

Przepraszam za interpunkcję i ortografy. Związkowców moherów i malkontentów serdecznie pierdolę
Zgłoś
Avatar
Brutal90 2013-01-08, 12:43 40
@2x up

Jakie wyżywanie się kurwa.. to powiedz mi na chuj jest policja skoro tego nie może tamtego nie może, a ma pilnować porządku? jak Ty sobie to wyobrażasz, podejdzie i powie ,,czy mógłby pan przestać albo bardzo proszę nie rzucać tą kostką brukową?'' Słowem nie, groźbą nie, to napierdalać !
Zgłoś
Avatar
Ivo 2013-01-08, 13:19 9
Pierdoleni jednostrzałowcy, jestem ciekawy czy za ich czasów młodości, odważyli się na podobne działanie.
Cóż, naród wspaniały, tylko ludzie kurwy.
Zgłoś
Avatar
Aeze 2013-01-08, 14:01 44
Czasami żałuję, że milicja zniknęła z ulic...

Poza tym, zauważcie co to za ludzie drą japy. Sama patologia i margines społeczny. Jakieś jebane niedorozwoje i specjaliści z każdej dziedziny. Te stare kurwy drą japy i wyzywają, a co niedziela krzyżem w kościele leżą...
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-01-08, 14:04 2
głosowali na PO a teraz kurwa narzekają, pizdy jedne.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2013-01-08, 15:42 8
Dobry motyw:
- Co się chwalisz że sierżanta masz taki młody i sierzanta, za co go dostałeś
- Stoczniowców zagazował to dostał

o ku r wa, co za logika.

- Zobaczymy czy na legię pójdziesz, czy Ci te "orzeszki" pomogą // miał na myśli jajka (czyt. jądra)?
Zgłoś
Avatar
h................1 2013-01-08, 16:51 12
Poziom intelektualny na wysokim poziomie. Szkoda, że policjanci nie mogli zareagować ...
Zgłoś
Avatar
DeadManWalking 2013-01-08, 17:01 27
No i weź takiemu nie przypier*ol, no weź i nie przypierdol no.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-08, 19:27 4
Kurwy nie ludzie,

Komunistyczne, hitlerowskcy ppsowscy karłowie, którzy są przefarbowani na SPP

Niech żyje wolna Polska, precz z komuną
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2013-01-08, 19:28 10
Ludzie żyją poprzednim ustrojem. Sami prowokują. I jak takiego nie pierdolnąć?
Zgłoś
Avatar
Misza123 2013-01-08, 19:30 6
Najpierw "Stoczniowcow laliscie" a "potem gowniarzu jeden", nie pogadasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie