18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
TB303 2018-06-27, 1:48 16
Czy nagrywający ma padaczkę?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-27, 3:36 2
jakoś niedobrze mi się zrobiło a mam tylko tak przy czarnoskórych...nagrywający/ca jest przedstawicielem gatunku nygasa jak chuj
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-27, 7:09 4
I słusznie dostał wpierdol. Pewnie jakaś sprzeczka drogowa i pedały wyszły sobie wyjaśnić coś zamiast olać. Debil miał klamkę i jak jego argument siły nie spowodował zamierzonego celu to jeszcze z kajdankami wyskoczył zjeb...
Jeśli to USA to na dobrą sprawę mając dobrą papugę nawet jakby mu gnata w takiej sytuacji wyrwał i zastrzelił go jego własną bronią to pewnie idzie wybronić.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-06-27, 9:36 9
Rudzielec z rudą brodą. To nie mogło skończyć się inaczej
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-06-27, 13:08 7
@~Erutlev Włąsnie po to narodowcy chcą broni. Nigdy nie mają racji w dyskusjach a jak będzie czół że przegrywa wyjmie klamkę i będzie straszył byś przyznał mu jego (nie) racje.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2018-06-27, 23:44 5
@up

Bo nie są narodowcami, ale podzielają większość poglądów. Dam sobie ręce uciąć, że 3/4 mojego osiedla (liczy ono ponad 2 tysiące osób), gdyby dostało klamkę to urosłoby w piórka i uważało się za chuj wie kogo, a sięgało by po nią częściej niż po srajtaśmę, nawet w momentach kiedy nie mieliby racji. Polacy to taki naród, który w 90% przypadków nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jak przegrywa dyskusje to od razu pada klasyczne "Zamknij pizde, bo Ci wpierdolę". Przykład? Sytuacje na drodze. Jak coś się komuś nie będzie podobać w Twojej jeździe to Cię zatrzyma, wytarga z auta i jeszcze Ci przypierdoli.
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-06-28, 0:11 9
@up hola hola, broń nie jest dla każdego, najpierw badania psychotechniczne i zaświadczenie niekaralności.
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-28, 0:45 2
ePeeL napisał/a:

@up

.... Polacy to taki naród, który w 90% przypadków nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a jak przegrywa dyskusje to od razu pada klasyczne "Zamknij pizde, bo Ci wpierdolę". Przykład? Sytuacje na drodze. Jak coś się komuś nie będzie podobać w Twojej jeździe to Cię zatrzyma, wytarga z auta i jeszcze Ci przypierdoli.



Ja to nawet nie muszę z domu wychodzić żeby tak stwierdzić. Smutne ale prawdziwe...
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-06-28, 0:56 16
nooo odkąd ludzie bez problemów zaczęli kupować broń czarnoprochową, nie można wyjść spokojnie na ulicę, strzelaniny, rekonstrukcje rodem z wojny secesyjnej, wendetty i pojedynki...
Zgłoś
Avatar
Zeusek 2018-06-28, 1:42
white trash - tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-06-28, 9:48 9
S.T.U_Cummins napisał/a:

@~Erutlev Włąsnie po to narodowcy chcą broni. Nigdy nie mają racji w dyskusjach a jak będzie czół czół czół że przegrywa wyjmie klamkę i będzie straszył byś przyznał mu jego (nie) racje.



Typowe generalizujące pierdolenie z błędami. A dla kogo typowe? No dla wszystkich tych, którzy powodują, że Polacy nie głosują na przyzwoitych ludzi. Że w Polsce nie opłaca się być przyzwoitym, ponadprzeciętnym, odważnym... bo zaraz przyjdzie taka menda społeczna zazdroszcząca wszystkim wszystkiego - nawet psu parchów, jak się da - i zacznie pierdolić przez "ó".
Zgłoś
Avatar
Arles. 2018-06-28, 11:58
@up niestety w necie macie tylko błędy ortograficzne do walki, bo przez monitor mu nie wypierdolicie, nie zmienia to jednak faktu że jednak typ mocno generalizuje.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-06-28, 13:38 1
@-_BrD_- Literówka się komuś trafiła i już jak typowy polaczek urósł w siłę i dumny bo ma punkt zaczepienia by się czego przyczepić.
Tak jak po Komorowskim ciśnięto za jego błędy. Taaaaa, cebula się naśmiewała, że facet jest prezydentem Polski zapisze się na kartach historii a zrobił błąd ortograficzny. A ja robię 6lat na etacie i błędów nie popełniam. Bo mi słownik podkreśla i będę się pocieszał że jestem fajniejszy.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-28, 15:55
@up oj weź już się kurwa nie zesraj... bo twojego pierdolenia się nie da słuchać już

PS a sowaman to ciota
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie