18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ochrona atakuje kibiców
pelepele • 2013-06-10, 14:27
Mecz: Miedź Legnica - Cracovia Kraków

Zaraz po zaprezentowaniu oprawy przez kibiców Cracovii na sektor wkroczyła ochrona z gazem i pałkami w celu spacyfikowania kibiców. Jak widać na filmie zaatakowane zostały również kobiety i dzieci.

Chwilę później ochrona zaatakowała również kibiców Miedzi Legnica w ich sektorze, a wychodzący ze stadionu kibice Cracovii mogli usłyszeć od policjantów w mundurach teksty takie jak: "je*ać żydów", "spotkamy się pod Wrocławiem".

I teraz uwaga! Cytat z jednego forum dotyczący tej sprawy: "Po meczu policja przekazała sprawę do prokuratury za bezpodstawne użycie siły przez ochronę."

Jak widać mamy w tym kraju policję i POlicję.
Zachowania ochrony nie mam nawet siły komentować. Dobrze, że zajmie się tym prokuratura.

Zgłoś
Avatar
kuczaj 2013-06-10, 23:55 3
pelepele napisał/a:

W czym one tak wam przeszkadzają jeśli odpalają je odpowiedzialne osoby i służą tylko do nadania kolorytu szarej jak sku***syn rzeczywistości polskiej piłki?



Jeśli, bardzo duże JEŚLI
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-06-11, 1:15 4
pelepele napisał/a:


W czym one tak wam przeszkadzają jeśli odpalają je odpowiedzialne osoby i służą tylko do nadania kolorytu szarej jak sku***syn rzeczywistości polskiej piłki?


Sęk w tym, że żadnej z osób na takich filmikach odpowiedzialną nazwać raczej nie można. Dlatego się ludzie przypierdalają, a za wybryki na stadionach powinni od razu dawać zakaz wstępu i pozamiatane. Kultura by była, ludzie z dziećmi by się nie bali chodzić.
Skoro polska piłka jest taka szara to może warto kibicować komuś innemu, na przykład siatkarzom lub szczypiornistom? Tam czasem widać nawet złoto. Serio nie rozumiem fenomenu tej całej śmiesznej piłki nożnej... to jest coś co należałoby wytłumaczyć. Dlaczego taka ogromna kasa idzie na sport, w którym nie ma żadnych sukcesów, a obcina się środki na wszystkie inne? Do tego skąd cały ten pociąg tępych mas? Efekt rozreklamowania tego całego produktu? Smutne...
Zgłoś
Avatar
icelandico 2013-06-11, 10:59 1
Odpowiednie osoby w tzw. "młynie" ? Nie dziękuję, już na paru takich meczach byłem gdzie race latały po sektorach, nie wspominając o hukach i innych atrakcjach pirotechnicznych i/lub dźwiękowych. Postrzelajcie sobie w sylwestra, albo gdzieś do Syrii latajcie robić oprawy.
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-06-11, 11:03 2
jebać kiboli, zasłużyli
Zgłoś
Avatar
EddyPL 2013-06-11, 11:04 1
UltorMatrix napisał/a:

kurwa jakich mało



Powiedział Twój ojciec wychodząc z porodówki.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-11, 11:05
Nie policja i POlicja, tylko policja kibice wisły i policja kibice cracovii
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-11, 11:12 4
@phoks
widze chuja się znasz na piłce i jakbyś chodził od małolata na mecze to wiedział byś o co kaman

race dymne nadają oprawie wspaniałych efektów jesli ci się nie podoba nie chodź na mecze lub na młyn

a zresztą tobie to nie ma sensu nic tłumaczyć bo widać żeś jakiś przyjeb...
ps. polecam maść na ból dupy skoro ci nie pasuje coś w materiałach pirotechnicznych na meczach
jebać pzpn.. i ciebie
a kibice w większości to patrioci, i mimo że czasem dadzą sobie po mordzie to często robią przynajmniej u mnie w mieście zrzutki na domy dziecka , akcje charytatywne i wiele dobrych rzeczy
a ty tyylko siedzisz i kometnujesz pewnie dostałeś w morde kiedyś od kogoś gdzieś na osiedlu i pucujesz się przez neta na wszystko
Zgłoś
Avatar
jokerqbl 2013-06-11, 11:12 1
Śpiewa Legnica - ty kurwo zostaw kibica !!!
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-06-11, 11:24
A wszystko przez to, że kiedyś kilku debili poskarżyło się, że im było niedobrze jak nawdychali się kolorowego dymu z racy...
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2013-06-11, 11:26 5
Najlepsze jest to, że gdy zagranicą odpalają race i robią oprawy to jest podnieta, a jak w Polsce to już bandyci, debile, kryminaliści. Weźcie się ludzie wszyscy utopcie, bo jesteście pojebani. Nikomu te race tam nie przeszkadzały tylko ochronie. Jak to się kurwa dzieje? Gdyby ktoś się sprzeciwił i powiedział, że boi się, że hmmm podpali się? Ale nie, tam nikt nic takiego nie powiedział, bo każdy kto ma coś więcej niż kilo łajna w głowie jak wy, wie z czym się liczyć na wyjazdach. Race tak czy siak będą wkrótce legalne, a jeżeli tak bardzo przeszkadza wam, że ktoś używa pirotechniki to lepiej nie wychodźcie z domu pizdy, bo jeszcze przez przypadek złamiecie nogę na nierównym chodniku, albo ktoś was rozjedzie samochodem. Życie to nie bajka.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-06-11, 11:31
Tak mi się przypomniało a propos tych wszystkich, którzy piszą: "jak jesteś pizda nie wychodź z domu", "pizdy nie palą rac i świeczek na torcie" itp. (też chodzę na kocioł, ale bawi mnie to tak czy siak)

Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-06-11, 11:35 1
Sztandarowy argument który NIC nie wnosi do dyskusji ludzi, którzy nigdy nie byli ma meczu "bo boje się z dzieckiem na mecze chodzić" nie po to każdy stadion obok blaszoka, żylety czy jeszcze gdzieś indziej młynem nazwany sektor, istnieje sektor z miejscami siedzącymi sektor rodzinny, żebyś Ty tam tatusiu z żonką i dzieckiem dupę usadowił i żebyś był "bezpieczny".
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-06-11, 11:45 5
phoks napisał/a:

Wnoszenie na stadion materiałów pirotechnicznych jest zabronione i za to dostali wpierdol. Niewiniątka.



az tak bardzo jestes ujemny?

to tak samo, jakby za przekroczenie prędkości dostawać wpierdol od policji...
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2013-06-11, 11:46 5
phoks napisał/a:

Wnoszenie na stadion materiałów pirotechnicznych jest zabronione i za to dostali wpierdol. Niewiniątka.



Coraz bardziej zaczyna mnie wkurwiać społeczność sadola , mam wrażenie że spora część to pizdy w okularach starające sie jak najmniej komentować żeby sie nie wydało że są 24h na sadolu , a oglądając harda myślą - jaki to ja jestem męski że nie rażą mnie takie obrazy , bardziej męski niż te cipy co odpalają fajerwerki na tych durnych stadionach.
Zgłoś
Avatar
Enemoino 2013-06-11, 12:15
pelepele napisał/a:



Wybacz, że odniosę się do Twojego posta, ale bardziej chciałbym spytać ogół oponentów opraw meczowych.

Czemu wyście się tak tych rac uczepili? Każdy film o kibicach na sadolu to komentarze o racach.
Czy ktoś kiedyś przez nie zginął? Czy jakiś kibic zabił kogoś kiedyś racą? W czym one tak wam przeszkadzają jeśli odpalają je odpowiedzialne osoby i służą tylko do nadania kolorytu szarej jak sku***syn rzeczywistości polskiej piłki?
Jak ktoś mi odpowie normalnie na to pytanie to dostaje piwo i sypię głowę popiołem. Nie chcę odpowiedzi typu "bo są zakazane". Jakoś przechodzenie na czerwonym świetle przez jezdnię też jest zakazane a jeszcze nie widziałem, żeby oddział policji/ochrony bił za to kogoś pałami i pryskał gazem łzawiącym.



Postarałem się jak najlepiej wytłuścić moją odpowiedź ponieważ samemu pisząc posta nie zauwazyłeś że sam sobie odpowiedziałes . Więc prosze to jest Twoja odpowiedź.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie