18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
k................x 2017-06-10, 4:01
Ленинград AKA Leningrad to bardzo dobry zespół, polecam
Zgłoś
Avatar
Tortuga 2017-06-10, 5:06 3
Jak pierwszy raz usłyszałem "Rybę" Leningradu to się tydzień jarałem, że chce mieć na weselu
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-06-10, 8:45 6
Poszli na koncert a tam POGO
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-10, 8:56 42
Nie twierdzę, że coś odjebali konkretnego ale za darmo wpierdolu nie dostali.
Żal mi tylko tego kolesia bo pewnie nic nie zrobił a laska po pijaku odjebała no ale trzeba było stanąć w obronie a nie być pizdusiem. Jeśli ta cipa mu nie opierdoli loda w nagrodę to chuj jej w dupę.
Zgłoś
Avatar
Jimm 2017-06-10, 10:57
ale nim kurwa rzucają
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-06-10, 11:16 1
Tortuga napisał/a:

Jak pierwszy raz usłyszałem "Rybę" Leningradu to się tydzień jarałem, że chce mieć na weselu


sadistic.pl/historia-o-cyckach-vt429935.htm4740507
Są i cycki.
Zgłoś
Avatar
Walson 2017-06-10, 12:00
Za Leningrad zawsze piwko Na rosyjskim w szkole poznałem ten zespół
Zgłoś
Avatar
Eramod 2017-06-10, 13:07
pewnie juz zostali zwolnieni
Zgłoś
Avatar
d................r 2017-06-10, 14:12 2
@up
To jest Rosja, pewnie dostali za tą akcje nagrodę.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2017-06-10, 16:52
Turboboj najlepszy numer
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-06-11, 10:22
Jak mnie wkurwia takie lamerstwo jak z jednej tak z drugiej strony. Pizda głupia, bo ochronka raczej nie wynosi ludzi bez powodu. Typek też debil zamiast im pomóc ją ogarnąć, aby nie doszło do większej agresji to napierdala ochronkę. Ochronka tak samo pizdy emerycko-upośledzone. Nic w spólnego nie mają z prawdziwą ochroną (szybko i fachowo). Klepią gościa, dobrze po huj zaczynał. Słowo ostrzeżenia, nie podziałało to wpierdolcie mu szybko i porządnie jeden dobry kop (tylko bez przesady to nie piłka) lub czysty strzał pięchy na szczękę, ucho, skroń i wynosimy we dwóch. Złapać jedną ręką za karczycho druga trzyma łapę z tyłu delikwenta drugi łapie za fraki i też łapę z drugiej strony i wyjazd z obory. To nie pierdolą się z dwoma ciołkami umysłowymi, jeden klepie reszta patrzy i to jest fachowe? Serio inwalidztwo wchodzi na nowe poziomy.

Dla ekspertów to poddusić szmaciarzy i wynieść śmieci. Czysto i bez kłopotu. Nie rozkminiać czy to złe czy dobre pierdolnąć komuś, a zrobić to szybko i fachowo.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-06-12, 1:28
Veltur zdecyduj sie "Jeśli ta cipa mu nie opierdoli loda w nagrodę to chuj jej w dupę" to lód czy chuj w dupe...aaaaaa to metefora dobra nic nie pisałem sorki
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-06-14, 17:20
mateuszsadoltzr napisał/a:

Veltur zdecyduj sie "Jeśli ta cipa mu nie opierdoli loda w nagrodę to chuj jej w dupę" to lód czy chuj w dupe...aaaaaa to metefora dobra nic nie pisałem sorki


Oj tam, oj tam.
Zgłoś