18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
MaestroRCS 2012-11-18, 18:18 1
Poza tym, jakby na mnie siadło czterech chłopa, choćbym był niewinny, i wiedział że ktoś to kręci- kurwa, po co sie rzucać jak pojebany? Polezeć w spokoju, poczekac na policję, zlożyć wyjasnienia a na końcu pokazać filmik dyrekcji obiektu. Założę się, że jakby sie nie rzucał, to by nie skonczył przyduszony na podłodze, no ale przy kolegach trzeba było przyszpanować...
Zgłoś
Avatar
nsa 2012-11-18, 18:58 1
Mądrość ludowa na dziś: "Nie bij człowieka bez ręki"
Zgłoś
Avatar
Leginek 2012-11-18, 19:02 2
Szacun dla dresików ,ze podjęli jakąkolwiek inicjatywę w przeciwieństwie do reszty.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-18, 19:03 1
Po waszych nędznych komentarzach widać że jesteście tak znieczuleni jak cała ta reszta kiedy kogoś napierdalają na ulicy.
Co z tego że ukradł?
Co z tego że akurat tacy ludzie go bronią ?
To jest kurwa człowiek i nie mają prawa tak postępować wobec niego jak to robią...
Pewnie Wy byście przeszli obojętnie albo jeszcze jemu najebali nie znając powodu ważne żeby bić tego którego bije reszta nie???
Żal mi was.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-18, 19:03
pewnie fapał w miejscu publicznym
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-18, 19:06 4
Cytat:

Po waszych nędznych komentarzach widać że jesteście tak znieczuleni jak cała ta reszta kiedy kogoś napierdalają na ulicy.
Co z tego że ukradł?
Co z tego że akurat tacy ludzie go bronią ?
To jest kurwa człowiek i nie mają prawa tak postępować wobec niego jak to robią...
Pewnie Wy byście przeszli obojętnie albo jeszcze jemu najebali nie znając powodu ważne żeby bić tego którego bije reszta nie???
Żal mi was.


ciekawe czy byłbyś taki cwany jakby ten ochroniarz lub batonik był twoją matką...
Zgłoś
Avatar
dzejosB 2012-11-18, 19:13
Zagadka dnia: jak skuć człowieka bez ręki?
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-11-18, 19:23
Mogli go przytrzymać, ale nie kurwa bić jak leżał na ziemi, z resztą ci "ochroniarze" z tych wszystkich CH to się kurwa nadają do pchania karuzeli.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-11-18, 19:28 3
tigerqaz napisał/a:

Po waszych nędznych komentarzach widać że jesteście tak znieczuleni jak cała ta reszta kiedy kogoś napierdalają na ulicy.
Co z tego że ukradł?
Co z tego że akurat tacy ludzie go bronią ?
To jest kurwa człowiek i nie mają prawa tak postępować wobec niego jak to robią...
Pewnie Wy byście przeszli obojętnie albo jeszcze jemu najebali nie znając powodu ważne żeby bić tego którego bije reszta nie???
Żal mi was.



ale ten gnoj krasc to mial prawo tak?

oni go tam wgl nie bili,raczej on tam rzucal sie jak pojebany...powinni mu wjebac i to tak konkretnie skurwielowi jednemu

Cytat:

Szacun dla dresików ,ze podjęli jakąkolwiek inicjatywę w przeciwieństwie do reszty.



Ja pierdole...

16 lat? to moze ty jestes na tym filmiku co? czy mama nie pozwolila lba na zero opierdolic?
Zgłoś
Avatar
Prowokator 2012-11-18, 19:29 1
Penerę napisał/a:

Majesty, chuj że batonik, chuj z tym, że jest kaleką. kradnie? to ma za swoje.
złodziejstwo pierdolone


to już wiadomo czemu jednej ręki nie ma
Zgłoś
Avatar
botanic18 2012-11-18, 19:30
jebać złodziei! oczywiście nie dosłownie
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-18, 19:33 3
tigerqaz napisał/a:

Po waszych nędznych komentarzach widać że jesteście tak znieczuleni jak cała ta reszta kiedy kogoś napierdalają na ulicy.
Co z tego że ukradł?
Co z tego że akurat tacy ludzie go bronią ?
To jest kurwa człowiek i nie mają prawa tak postępować wobec niego jak to robią...
Pewnie Wy byście przeszli obojętnie albo jeszcze jemu najebali nie znając powodu ważne żeby bić tego którego bije reszta nie???
Żal mi was.



złodziej to śmieć, a nie człowiek.

i nie pierdol mi tutaj, że może był biedny i musiał kraść bo by się zesrał z głodu

inwalida bez ręki znajdzie lepszą pracę niż 50% sprawnego społeczeństwa w pl bo kurwa ulgi.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-11-18, 19:47
dzejosB napisał/a:

Zagadka dnia: jak skuć człowieka bez ręki?



Skuć mu nogi?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-18, 20:14 1
Penerę, Wiochmen, Xts i inni mądrzy komentujący...

Twierdzicie iż gdyby gość kradł na oczach całego Państwa, jeździł rządowym Lexusem i latał samolotami za wasze podatki to co kurwa szanowalibyście go i bronili tak ???

Ale jak zajebie batonik lub cokolwiek ze sklepu to jest złodziejem ?
I trzeba mu odjebać rękę? To sobie wyobraźcie cały Nasz pierdolony kraj ludzi bez rąk bo na całym świecie to my jesteśmy uważani za złodziei.
Moim zdaniem jest na tym portalu około 2% ludzi którzy jeszcze nikomu nic nie ukradli.
Reszta nawet nie pamięta jak w podstawówce zajebała koledze gumkę, temperówkę albo długopis bo miąl fajniejszy...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-18, 20:14
SteelMike napisał/a:



Skuć mu nogi?



pięścią też można skuć mordę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie