18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
tigerqaz 2012-11-18, 20:15 1
i nie pierdolcie głupot bo to Polska właśnie...
Zgłoś
Avatar
chorypastor07 2012-11-18, 20:18
Ci ochroniarze to będą mieli miliard ton papierów do wypełnienia:/
zrobili mały błąd bo powinni go położyć na brzuchu i wykręcić ręce ale rozumiem że się szarpał
pełen szacun dla ochroniarzy a autorowi filmu proponuje najpierw pokazać że ten koleś był niepełnosprawny później mówić cokolwiek.

PS czemu ochroniarze nie dali mu w dziób kilka razy potulny byłby jak baranek:P a policja nawet by tego nie zauważyła

koleś który go broni też powinien dostać konkretnie w pizde tak za free:P
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-18, 20:19
tigerqaz napisał/a:

Penerę, Wiochmen, Xts i inni mądrzy komentujący...

Twierdzicie iż gdyby gość kradł na oczach całego Państwa, jeździł rządowym Lexusem i latał samolotami za wasze podatki to co kurwa szanowalibyście go i bronili tak ???

Ale jak zajebie batonik lub cokolwiek ze sklepu to jest złodziejem ?
I trzeba mu odjebać rękę? To sobie wyobraźcie cały Nasz pierdolony kraj ludzi bez rąk bo na całym świecie to my jesteśmy uważani za złodziei.
Moim zdaniem jest na tym portalu około 2% ludzi którzy jeszcze nikomu nic nie ukradli.
Reszta nawet nie pamięta jak w podstawówce zajebała koledze gumkę, temperówkę albo długopis bo miąl fajniejszy...



nie dość, że wszyscy to złodzieje to jeszcze katolicy jak już wbijasz w statystyki
Zgłoś
Avatar
malwa321 2012-11-18, 20:31
Tak właśnie wyglądają akcje "internetowych napinaczy". W necie pierdolą i na żywo pierdolą
Zgłoś
Avatar
TheMarcinoss 2012-11-18, 21:22
jednoręki bandyta
Zgłoś
Avatar
L................6 2012-11-18, 21:32
Hario napisał/a:

@up Słychac jak gość mówi "typa bez ręki bijesz?"

A powiedział to jego kolega który z kolei nie miał mózgu.
Zgłoś
Avatar
pat0s18 2012-11-18, 21:37 1
Jacy wszyscy tutaj prospołeczni sadyści Teksty typu jebać złodzieja to nie człowiek albo szkoda, że mu mocniej nie zajebali ochroniarze. Śmiech na sali, kolega wyżej dobrze ujął, że jakby bohater filmu jeździł rządowym lexusem za wasze pieniądze to byście nawet nie protestowali. Wiadomo, że nie należy pochwalać takich czynów ale czy na prawdę nie macie chociaż kilku kolegów z biedniejszych rodzin, którzy po prostu kradną bo nie mają innego wyjścia a żyć trzeba. Wystarczy poznać ludzi z różnych środowisk a wtedy łatwiej wam będzie postawić się w ich sytuacji i po prostu to zrozumieć podkreślam zrozumieć, nie pochwalać.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-18, 21:43
pat0s18 napisał/a:

Jacy wszyscy tutaj prospołeczni sadyści Teksty typu jebać złodzieja to nie człowiek albo szkoda, że mu mocniej nie zajebali ochroniarze. Śmiech na sali, kolega wyżej dobrze ujął, że jakby bohater filmu jeździł rządowym lexusem za wasze pieniądze to byście nawet nie protestowali. Wiadomo, że nie należy pochwalać takich czynów ale czy na prawdę nie macie chociaż kilku kolegów z biedniejszych rodzin, którzy po prostu kradną bo nie mają innego wyjścia a żyć trzeba. Wystarczy poznać ludzi z różnych środowisk a wtedy łatwiej wam będzie postawić się w ich sytuacji i po prostu to zrozumieć podkreślam zrozumieć, nie pochwalać.



nie pierdol, że istnieje takie coś jak kradzież bo trzeba przeżyć

złodzieje kradną bo wyjebali hajzy na wino/potrzebują na wstrzykiwanie marihuany (sprzedając to co zajebali)

biedniejsze rodziny? to te gdzie kurwy dostają 100 zasiłków i zapierdalają na czarno za 4k pln na rękę?

czasami spotykam takiego bezdomnego, prosi o kupno jedzenia, chyba z 10 razu mu pomogłem, wpierdalał chleb z pasztetem i rodzynki w czekoladzie jak dziecko z afryki, płacząc

ps: nigdy go nie spotkałem najebanego

niby sadol ale większość tutaj by tutaj tak postąpiła. Jak ktoś prosi o jedzenie i nie jest cyganem/nie wygląda na helupe lub cwaniaczka pijaczka to serce mięknie.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-18, 22:27
xts napisał/a:

nie pierdol, że istnieje takie coś jak kradzież bo trzeba przeżyć

złodzieje kradną bo wyjebali hajzy na wino/potrzebują na wstrzykiwanie marihuany (sprzedając to co zajebali)

biedniejsze rodziny? to te gdzie kurwy dostają 100 zasiłków i zapierdalają na czarno za 4k pln na rękę?

czasami spotykam takiego bezdomnego, prosi o kupno jedzenia, chyba z 10 razu mu pomogłem, wpierdalał chleb z pasztetem i rodzynki w czekoladzie jak dziecko z afryki, płacząc

ps: nigdy go nie spotkałem najebanego

niby sadol ale większość tutaj by tutaj tak postąpiła. Jak ktoś prosi o jedzenie i nie jest cyganem/nie wygląda na helupe lub cwaniaczka pijaczka to serce mięknie.



Walisz głupoty aż się rzygać chce, idź spać bo rano do roboty... chyba że na zasiłku jesteś...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-18, 22:31
tigerqaz napisał/a:



Walisz głupoty aż się rzygać chce, idź spać bo rano do roboty... chyba że na zasiłku jesteś...



własna fabryczka

odnośnie głupot wystarczy wejść na stronę anonimowego kuratora sądowego, żeby stały się rzeczywistością
Zgłoś
Avatar
pat0s18 2012-11-18, 22:43
xts napisał/a:



nie pierdol, że istnieje takie coś jak kradzież bo trzeba przeżyć

złodzieje kradną bo wyjebali hajzy na wino/potrzebują na wstrzykiwanie marihuany (sprzedając to co zajebali)

biedniejsze rodziny? to te gdzie kurwy dostają 100 zasiłków i zapierdalają na czarno za 4k pln na rękę?

czasami spotykam takiego bezdomnego, prosi o kupno jedzenia, chyba z 10 razu mu pomogłem, wpierdalał chleb z pasztetem i rodzynki w czekoladzie jak dziecko z afryki, płacząc

ps: nigdy go nie spotkałem najebanego

niby sadol ale większość tutaj by tutaj tak postąpiła. Jak ktoś prosi o jedzenie i nie jest cyganem/nie wygląda na helupe lub cwaniaczka pijaczka to serce mięknie.


uwierz, że istnieje. mówiąc o biednych rodzinach miałem na myśli przykładowo sytuacje gdzie nie ma ojca a matka wszystkie środki przeznacza na wspomniany przez ciebie alkohol i ma wyjebane na swoje obojętnie ilu letnie dziecko. dzieciak juz od podstawówki sam musiał kminić żeby cokolwiek mieć. przedstawiam ci autentyczna sytuacje mojego kolegi a takie moge mnożyć. bardzo łatwo jest krytykować takich ludzi ale gdybyś ich poznał i dowiedział się co przeżyli w swoim życiu i jak musieli walczyć o to żeby mieć minimum tego co rówieśnicy to może chociaż w minimalnym stopniu mógłbyś to zrozumieć
ps. wytłumacz o co chodzi z tym wstrzykiwaniem marihuany bo się z czymś takim nie spotkałem jeszcze
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-18, 23:49 1
pat0s18 napisał/a:



ps. wytłumacz o co chodzi z tym wstrzykiwaniem marihuany bo się z czymś takim nie spotkałem jeszcze



na początku kruszysz marihuane, bo tak to jest haszyszem, taki palący środek co czołgi roztapia i wszyscy giną w męczarniach dookoła (stosowany jako broń przez talibów), a później możesz ją wciągać nosem lub wstrzykiwać w żyłę po uprzednim ugotowaniu.

HE HE
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-11-18, 23:53
już jedną rękę mu ujebali za kradzież i teraz drugą !
Zgłoś
Avatar
dizzydom 2012-11-19, 1:33 1
Tą rękę na pewno stracił bo już raz go złapali jak próbowal coś podjebać.
Zgłoś
Avatar
matii914 2012-11-19, 10:59
upierdolić mu drugą rękę to się kurwa oduczy kraść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie