18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Ochroniarz degenerat
Policeman • 2021-08-20, 00:24
Ochroniarze to straszne patusy i pojeby. Wchodzę z żoną do lokalu i widzę tego 50-letniego gościa z włosami na oliwę, morda degenerata. Od razu uderza mnie jego lepki wzrok i patrzenie na tyłki i piersi kobiet. Nawet tego nie ukrywał. Po godzinie zaczął gapić się na moją żonę i miałem ochotę mu wyj***ć, ale nie chciałem przerywać jej striptizu na scenie.

2021-08-20, 00:37
słabe jak Twoja żona (piszę wielką literą bo jestem dobrze wychowany)

Ko...........ah
2021-08-20, 01:01
Hmm a ta Twoja loszka ile ma lat, że się tak k***i na scenie? :O

2021-08-20, 01:05
shiters napisał/a:

słabe jak Twoja żona (piszę wielką literą bo jestem dobrze wychowany)



@up ale mi doj***łeś, nie zasnę tej nocy, na szczęście Twoja żona dotrzymuje mi towarzystwa, masz rację, moja jest za słaba. [Ja też napisałem wielką literą, szacunek przede wszystkim]


P.S może i suchar, może nie, jak wrzucam żart, zawsze jest mojego autorstwa tylko i wyłącznie. Zapewne mógłbym codziennie j***ć żartami ctrl+c, ctrl+v. Jednak analizowanie treści żartu pod kątem "jak doj***ć autorowi" jak ten pajac na górze to chyba jeszcze większy suchar.

2021-08-20, 01:12
Policeman, ostatnio dowc**y tutaj nie są trendy, no chyba ze o Halmanie.

Co je Halman?
Halman je w piwnicy...

2021-08-20, 01:18
@up

Piwnica wywodzi się od składowania piwa. Wiesz ile piwa trzymam w piwnicy? Zero, wszystko zaj***ne jakimiś duperelami które nie mieszczą się w regałach. j***ć małżeństwo :)

2021-08-20, 02:57
Policeman napisał/a:

@up
Piwnica wywodzi się od składowania piwa. Wiesz ile piwa trzymam w piwnicy? Zero, wszystko zaj***ne jakimiś duperelami które nie mieszczą się w regałach. j***ć małżeństwo



Jakie są plusy i minusy małżeństwa odpowiadając z autopsji?
Pytam serio.

2021-08-20, 11:46
Halman napisał/a:

, ostatnio dowc**y tutaj nie są trendy, no chyba ze o Halmanie.
Co je Halman?
Halman je w piwnicy...



ładnie podratowałes temat

2021-08-22, 21:08
Jebla idzie dostać ze śmiechu.

Policeman napisał/a:

@up ale mi doj***łeś, nie zasnę tej nocy, na szczęście Twoja żona dotrzymuje mi towarzystwa, masz rację, moja jest za słaba. [Ja też napisałem wielką literą, szacunek przede wszystkim]
P.S może i suchar, może nie, jak wrzucam żart, zawsze jest mojego autorstwa tylko i wyłącznie. Zapewne mógłbym codziennie j***ć żartami ctrl+c, ctrl+v. Jednak analizowanie treści żartu pod kątem "jak doj***ć autorowi" jak ten pajac na górze to chyba jeszcze większy suchar.



Nie reaguj, nie tłumacz się temu trollowi.

2021-09-01, 14:06
Jak mnie bawią te żarty o cieciach... ochroniarzach... jak teraz widzę mordy kurierów przyjeżdżających do mojego biura, którzy kiedy pracowałem w ochronie podczas studiów mi "cieciowali"... to czuję mega satysfakcję :P bo moja jedna wypłata to tyle co ich roczna :D