18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
T................y 2020-01-15, 0:12 2
poligon6 napisał/a:

Swoją droga nie dziwne że tego fejka wkleja ktoś kto ma logo ruskiej V kolumny w Polsce.



Ja pierdolę, tak nisko Ruskich oceniać? Ich stać na lepszą akcję, na miarę PiS.
Zgłoś
Avatar
Kircholm 2020-01-15, 0:52 4
MaciejLubicz napisał/a:

""Swoją droga nie dziwne że tego fejka wkleja ktoś kto ma logo ruskiej V kolumny w Polsce"'
ja pierdole xd



Leming USraelski jesteś
Putin pyta Benjamina Netanjahu: "Benek, jak ty to robisz, ze Polacy tak was słuchają?. To proste, tych którzy nas nie słuchają nazywamy twoimi agentami"
Zgłoś
Avatar
MaciejLubicz 2020-01-15, 1:17 3
no ale ja jestem ruskim agentem i w czym problem ?



up
Zgłoś
Avatar
silas78 2020-01-15, 2:53
David Mortari

daje rady?
Zgłoś
Avatar
LigaPolskichWąsów 2020-01-15, 4:06 2
Śmieć ludzki
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-01-15, 4:15 4
poligon6 napisał/a:

Ale nim pierdolnał. Po wsi chodził kiedys koleś zwany Jasio Drążek i też rozprawial się z niechcianymi nadliczbowymi szczeniakami. Tylko zazwyczaj ciskał nimi o sciane chlewu, robił to na tyle skutecznie, że nigdy nie miał powtórek. Nazywano go Drążek bo z dorosłym radził sobie za pomoca drąga.
Tylko po co te ruskie ciskają szczeniakiem podszywając się pod jankesów.? Tego nie rozumiem? Zawsze byli kiepscy w prowokacjach.
Swoją droga nie dziwne że tego fejka wkleja ktoś kto ma logo ruskiej V kolumny w Polsce.



To ja ci powiem autentyk : jak mieszkałem jeszcze w PL, w parku w mieście gdzie mieszkałem spotkałem żula, który przed chwilą najebany pozbawił szczeniaka zycia za pomocą siekiery , bo jego sąsiadka dała mu 20 złotych żeby zaniósł psiaka do schroniska, a on kupił sobie ćwiartkę i jebnął psiaka w łeb siekierą, psiak konał w konwulsjach. Długo nie mysląc tak żulowi wyjebałem w gluta że padł jak przecinak i zaczął charczeć. Poszedłem do domu (mieszkałem nie daleko) przebrałem się w inne ciuchy (a że wtedy chodziłem zakapturzony) i wróciłem na miejsce kiedy była już policja i pogotowie. Gapiłem się na jego rozjebany ryj zza gapiów tak aby mnie nie dostrzegł. Policja szybko doszła co się stało bo żul od razu się przyznał co zrobił. Kilka lat temu widziałem tego żula pod biedrą ( kierowniku 2 złote poratuj i te sprawy) z nosem na Wschód (moje dzieło) ale chyba mnie nie poznał.
Zgłoś
Avatar
kinzie 2020-01-15, 4:30
Śmiechłem głośno, piwo leci
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-15, 8:16
Kircholm napisał/a:

Leming USraelski jesteś
Putin pyta Benjamina Netanjahu: "Benek, jak ty to robisz, ze Polacy tak was słuchają?. To proste, tych którzy nas nie słuchają nazywamy twoimi agentami"



Ostatnio dał przykład Korwin jak sej przyjał ustawe i składał owacje. Temu dziadu rusek naplułby w gębę to by powiedział ze deszcz pada. Brzydzę sie zdrajcami i gównojedami jak pisał suworow.
Zgłoś
Avatar
Kircholm 2020-01-15, 8:37 5
poligon6 napisał/a:

Ostatnio dał przykład Korwin jak sej przyjał ustawe i składał owacje. Temu dziadu rusek naplułby w gębę to by powiedział ze deszcz pada. Brzydzę sie zdrajcami i gównojedami jak pisał suworow.



Następny USraelski leming, który nawet po takim filmikiem węszy ruskich agentów... w polskim sejmie. Co to ma wspólnego z tematem? No tak... leming jesteś
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-15, 8:44 1
Kircholm napisał/a:

Następny USraelski leming, który nawet po takim filmikiem węszy ruskich agentów... w polskim sejmie. Co to ma wspólnego z tematem? No tak... leming jesteś



Tak bo ten filmik to stary ruski fejk.
Zgłoś
Avatar
Kircholm 2020-01-15, 9:12 1
poligon6 napisał/a:

Tak bo ten filmik to stary ruski fejk.



Masz dowody?

Haha... jesteś leming doskonały. Jakiś order od pisiorów ci się należy. Zresztą, tvn24 też może być z ciebie dumny
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-01-15, 9:14 1
Pokazał koledze, pedziowi jaki z niego maczo, rzucając pssiakiem w pustynie. Pozniej za kulisami będą lizać sobie kule.
Zgłoś
Avatar
Kircholm 2020-01-15, 9:15 1
poligon6 napisał/a:

Tak bo ten filmik to stary ruski fejk.



Dowody?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-15, 9:25 1
Kircholm napisał/a:

Haha... jesteś leming doskonały. Jakiś order od pisiorów ci się należy. Zresztą, tvn24 też może być z ciebie dumny



Dzieciaku, ten film jest starszy od wegla i temat był nieraz wałkowany. Może wczoraj internet ci podłaczyli i o tym mozesz nie wiedziec.
Zgłoś
Avatar
FloriXx_00 2020-01-15, 9:36 1
Dajcie mu spokój... na 90% działą na niego jeszcze mefedron albo dildo w dupie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie