18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Oculus
~_Killa_ • 2022-04-15, 9:41
Kiedy zamawiasz używany sprzęt przez allegro czy olx pamiętaj by sprawdzić komentarze przed zakupem. Akurat nie w Polsce, ale mamy tutaj efekt w jakich warunkach sprzęt przebywał. Fe.

Zgłoś
Avatar
Halman 2022-04-15, 9:45 21
murzyn ukradł cyganowi...
Zgłoś
Avatar
marcin1333 2022-04-15, 10:07 10
chłop chyba nie obczaił że jeśli są to pluskwy to ma przejebane jak w ruskim czołgu - jak to gówno zostawi w chacie to będzie musiał spalić wszystkie ubrania i wypierdolić parę kafli na dezynfekcję całej chaty przez tydzień... pluskwy to nasienie szatana. W pół sekundy powinien do wypiedolić poza chatę i spalić
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-04-15, 21:10 1
To chyba wszy. Za coś takiego powinna być kara jak za zarażanie covidem.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2022-04-16, 3:30 3
marcin1333 napisał/a:

chłop chyba nie obczaił że jeśli są to pluskwy to ma przejebane jak w ruskim czołgu - jak to gówno zostawi w chacie to będzie musiał spalić wszystkie ubrania i wypierdolić parę kafli na dezynfekcję całej chaty przez tydzień... pluskwy to nasienie szatana. W pół sekundy powinien do wypiedolić poza chatę i spalić



Dlatego ja wlasnie wszystko rozpakowywuje w swoim ganku. Zawsze balem sie takiego scenariusza z pluskwami albo innym syfem. Lepiej dmuchać na zimno bo nie wiadomo co kto w domu hoduje.
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2022-04-16, 23:03
encoder178 napisał/a:

Dlatego ja wlasnie wszystko rozpakowywuje w swoim ganku. Zawsze balem sie takiego scenariusza z pluskwami albo innym syfem. Lepiej dmuchać na zimno bo nie wiadomo co kto w domu hoduje.



Ja w piwnicy jak od kogoś coś kupuję
Zgłoś
Avatar
Bosheszczye 2022-04-18, 10:18
a ja nie kupuje uzywnaych bo chuj wie co kto z tym robil
Zgłoś