18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
..."leciał jak samolot"...

Cytat:

"Leciał jak samolot". Zderzenie i pożar

"Honda uderzyła w stojącego Volkswagena, przeleciała przez posesję, ścięła drzewo, spadła na dach i stanęła w płomieniach" - relacjonuje Reporter 24 marekwarda, który był na miejscu poważnego wypadku, do którego doszło w Woli Zaradzyńskiej koło Pabianic (woj. łódzkie).

"Kierowca Hondy jadąc z nadmierną prędkością wyprzedzał na trzeciego. Wracając na swój pas stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w stojące tam Polo" - relacjonuje marekwarda. "Siła uderzenia była tak duża, że Honda przeleciała przez posesję ścinając drzewo, spadła na dach i stanęła w płomieniach. Kierowca Hondy oraz kierowca Polo (mężczyzna stał wtedy przy samochodzie) zostali ranni. Silnik Polo wylądował na posesji obok" - dodaje internauta.

Jak poinformował redakcję Kontaktu 24 podkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, do wypadku doszło około godziny 13.15 na ul. Hubala w Woli Zaradzyńskiej.

"23-letni kierowca Hondy Civic, który stracił panowanie nad swoim pojazdem, uderzył w stojącego Volkswagena Polo" - powiedział policjant. Jak dodał, w momencie uderzenia kierowca Polo otwierał bramę wjazdową do posesji. Mężczyzna został potrącony.

Wybuchł pożar. Honda spłonęła doszczętnie. Zarówno 23-letni kierowca Hondy, jak i 44-letni właściciel Volkswagena Polo zostali przewiezieni do szpitala w Pabianicach. Obaj byli trzeźwi. Na razie policja nie podaje, jaki jest ich stan.

Policja ustala okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

"Bierzemy pod uwagę możliwość, że kierowca Hondy jechał z nadmierną prędkością, jednak będzie to dopiero przedmiotem postępowania" - stwierdził podkom. Adam Kolasa.


Źródełko: tvn24.pl

"Silnik zobacz..."




"Był tu silnik a teraz go nie ma..."


Cóż, Tadziu Wrona to on nie jest...
Zgłoś
Avatar
michal29 2011-11-06, 13:36
dostanie taki burak prawo jazdy i już mysli ze drogi są jego, no ale jak widać nie wszystko poszlo po jego mysli hehe. Na szczęscie może będzie od przyszłęgo roku odsiew takich zjebów
Zgłoś
Avatar
cysio0407 2011-11-06, 13:53
Właściciel Polo ma niepowtarzalną okazję zrobić swap silnika a potem dopasować do niego karoserie ;] Wyklepie się jeszcze będzie miał golfa albo BMW 3 z tego.
Zgłoś
Avatar
k................z 2011-11-06, 14:27
za 2 tygodnie Polo będzie na allegro jako bezwypadkowy
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-11-06, 14:33
Pewnie ten stojący szmelcwagen wyjechał zza zakrętu 3795A979X59km/h prosto pod koła biednego motocyklisty jadącego 45km/h.
Zgłoś
Avatar
mackie 2011-11-06, 14:38 1
zawsze zastanawiało mnie jak ograniczonym trzeba być żeby postrzegać ludzi poprzez marki samochodów jakimi jeżdżą, telefonów czy telewizorów których używają.
Zgłoś
Avatar
swiety_mikolaj 2011-11-06, 14:47
ale kostki to nie doszoruja...
Zgłoś
Avatar
iceman_ 2011-11-06, 14:53 5
kurwa czy naprawdę zawsze w temacie w którym jest jakiś filmik gdzie widać rozpierdolone auto kilku kretynów musi pisać "HEHE sie wyklepie, HEHE pójdzie jako bezwypadkowy na allegro" ?
Zgłoś
Avatar
squorpion 2011-11-06, 15:12
hmmm.... wnioskuje iż musze sprzedać honde
Zgłoś
Avatar
Hiros 2011-11-06, 16:15
Jebł ładnie.
Zgłoś
Avatar
marudny 2011-11-06, 16:50
Widocznie w Ikei rozpoczęła się wyprzedaż
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-11-06, 17:23
nanab napisał/a:

Pewnie ten stojący szmelcwagen wyjechał zza zakrętu 3795A979X59km/h prosto pod koła biednego motocyklisty jadącego 45km/h.



Tak kurwa. Zawsze stojące pojazdy wjeżdżają!
Następny kurwa znawca bez prawka.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2011-11-06, 17:41
to był type-r? bo felgi ma podobne do mojego ;/ aż się boję teraz w niego wsiadać :|
Zgłoś
Avatar
grzesiuh 2011-11-06, 18:23
dirty_pig napisał/a:

to był type-r? bo felgi ma podobne do mojego ;/ aż się boję teraz w niego wsiadać :|


to był mb6, tzw 'angielka'. prowadził dobry chłopak, zapieprzał i mu się nie udało. a ci najcwańszy hejterzy niech się zastanowią ile razy sami zapierdalali albo stwarzali zagrożenie na drodze, czy to autem, czy motorem, czy idąc najebanemu gdziekolwiek. aha, z tego co wiem, to nikomu się nic poważnego nie stało, ani dla 'kierowcy' polo ani dla kierowcy Civica
Zgłoś
Avatar
alwaro800kangaroo 2011-11-06, 22:55
Mnie tylko zastanawia ile on zapierdalał O_O
Zgłoś
Avatar
RTC 2011-11-06, 23:41
szpachla,szpachla i jeszcze raz szpachla a na alledrogo pójdą oba jako bezwypadkowe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie