18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Od inetrnetu WON!
S................n • 2012-01-22, 0:00


Wypowiedź Jana Pietrzaka na temat cenzury, którą chce wprowadzić rząd który ma tak wiele wyborców między innymi internautów...
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-01-22, 0:05 5
niech mnie nie chgroni ten zasrany rząd , wole żeby mi nie przeszkadzali ,złodzieje
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-22, 0:11 1
Panu Jankowi trochę odjebało na stare lata.
Następna ofiara teorii spiskowych PIS
Zgłoś
Avatar
takija 2012-01-22, 0:32 2
Nie lubię bełkotu takich ludzi...nie daje piwa bo nie wytrzymałem nawet minuty słuchania jego głosu...
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-01-22, 0:32 122
vass napisał/a:

Panu Jankowi trochę odjebało na stare lata.
Następna ofiara teorii spiskowych PIS



Czy dla ciebie ludzie dzielą się tylko na tych z PO i PiS???

Stary, połowa społeczeństwa to ludzie którzy mają daleko w dupie rząd i nie chodzą na wybory. Gdyby Pan Janek był zwolennikiem PiS to najeżdżał by na PO.

Dobrym przykładem człowieka popierającego rząd jesteś ty, bo najeżdżasz na PiS. Czyli jesteś zwolennikiem PO.
Zgłoś
Avatar
o................k 2012-01-22, 0:35 13
@vass
oj tam pierdolisz, ma rację facet.
Zgłoś
Avatar
j................o 2012-01-22, 1:03 45
vass napisał/a:

Panu Jankowi trochę odjebało na stare lata.
Następna ofiara teorii spiskowych PIS



pełowiec detected
Zgłoś
Avatar
mackie 2012-01-22, 1:18 5
maciek98 napisał/a:



Czy dla ciebie ludzie dzielą się tylko na tych z PO i PiS???

Stary, połowa społeczeństwa to ludzie którzy mają daleko w dupie rząd i nie chodzą na wybory. Gdyby Pan Janek był zwolennikiem PiS to najeżdżał by na PO.

Dobrym przykładem człowieka popierającego rząd jesteś ty, bo najeżdżasz na PiS. Czyli jesteś zwolennikiem PO.



A teraz jeszcze przeczytaj jeszcze pierwsze i ostatnie zdanie swojej wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-01-22, 1:25 5
Świetny filmik, zgadzam się z Panem Pietrzakiem w 100%, od internetu WON!
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-22, 1:26 2
Tak głosowałem na PO, ale nie dla tego, że ich kocham, tylko dla tego żeby przypadkiem oszołomiony Jaruś nie wygrał. A w tych wyborach, to była jedyna opcja żeby nie wygrał.
Zgłoś
Avatar
jasiekn 2012-01-22, 1:28 16
mackie napisał/a:



A teraz jeszcze przeczytaj jeszcze pierwsze i ostatnie zdanie swojej wypowiedzi.

Już tak dobitnie to napisał, że myślałem, że każdy tępak będzie w stanie to zrozumieć, a jednak, jakiś się znalazł...
Zgłoś
Avatar
kidi1 2012-01-22, 1:36
racja i huj
Zgłoś
Avatar
m8 2012-01-22, 1:51 10
vass napisał/a:

Tak głosowałem na PO, ale nie dla tego, że ich kocham, tylko dla tego żeby przypadkiem oszołomiony Jaruś nie wygrał. A w tych wyborach, to była jedyna opcja żeby nie wygrał.



Czyli należysz do tych "zastraszonych PiS'em". Czyli z PO
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-01-22, 2:03
A co on ma współnego z internetem?
Zgłoś
Avatar
a................t 2012-01-22, 2:06 4
A ja jestem za tym całym SOPA PIPA CIPA... w końcu bym zabrał się do pracy nauki etc.
Gdyby w necie było tylko to co do pracy potrzebne i nic więcej to strach pomyśleć... Inteligencja ludzkości podskoczyła by o dobre 30-60%.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie