18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
P................n 2012-02-06, 15:20 24
Najgorzej będzie w najbliższych wyborach - Do(ł)nalda trza będzie kimś zastąpić a nie ma nikogo kto jest krystalicznie czysty lub reprezentuje interesy inne od swoich własnych.

PO
Tych cudotwórców od siedmiu boleści trzeba wywalić na zbity pysk. Zostawiłbym tylko Muchę, bo to ładna kobita jest

PSL
partia bezideowa, która może rządzić zarówno z prawicą jak i z lewicą. Niby dobrze, ale jak głosi przysłowie, gdy coś jest do wszystkiego to jest do ...... No właśnie.
A Pawlak to takie ciepłe kluchy i facet bez kręgosłupa

SLD
miało swoją szansę i jej nie wykorzystało. Teraz walczą z kościołem a gdy byli przy władzy to podpisali konkordat z sektą watykańską. Poza tym jest tam wciąż zbyt dużo komunistycznego betonu. Nie wspomnę już o tych aferach sprzed kilku-kilkunastu lat z udziałem ludzi związanych z lewicą.

PiS
No proszę... Ta partia stacza się z każdym rokiem w dół razem z jej wodzem - nierozumiejącym współczesnego świata wszystko -fobem.

(Palących koty i Mickey Korwinów nie liczę, bo to ludzie mało poważni)

Wnioski, konkluzje i inne fuzje: jest chujowo i nic nie wskazuje na to, by miało być lepiej...
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-06, 18:26
no i hu mu w tusku
Zgłoś
Avatar
~Beniu_Beniu 2012-02-06, 21:11
To już jest kurwa nudne. Chuj z tą polityką. jakikolwiek temat polityczny - piwa nie ma! Takie postanowienie.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-02-06, 22:23
A możeby tak na Polska jest najważniejsza? Kaczora chyba serio chuj by strzelił.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-02-06, 22:27
Panie Kapitanie. A da się staczać w górę?;o
Kaczorek jest spoko Ma dobre żarty odnośnie smoleńska xD
Zgłoś
Avatar
dback 2012-02-06, 22:33 4
Oda do Tuska
Chuju odejdź.
Zgłoś
Avatar
Koozak 2012-02-06, 22:43
@Pan Kapitan
Właściwie ci których uznałeś za mało poważnych zapowiadają się lepiej niż reszta chlewu.
Zgłoś
Avatar
darky02 2012-02-06, 22:44 8
@Pan Kapitan Korwinów? Najpierw ogarnij i wsłuchaj się w jego słowa i argumenty, potem oceniaj. Bo to media wykreowały go na wariata i człowieka niepoważnego. Jak dla mnie w większości swoich poglądów ma rację.
Zgłoś
Avatar
jannowak9991 2012-02-06, 22:49 1
Zgłoś
Avatar
voldemorf 2012-02-06, 23:33 4
Kolega darky02 ma rację. Korwin-Mikke jest przedstawiany przez media jako szaleniec i przez wielu jako szaleniec odbierany. Ale prawda jest taka, że jeśli większość obywateli nauczono, że 2*2=5, to za durnia uznają kogoś, kto jasno stwierdzi, że 2*2=4.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-02-07, 0:24 3
Korwin Mikke jest chyba jedynym politykiem, który chce dobra ogółu i który nie jest tchórzem. Gdyby wygrał wybory pewnie wkrótce miałby wypadek, ale nic nie robiąc tylko ułatwiamy sprawę "tym złym".
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2012-02-07, 0:30
voldemorf napisał/a:

Kolega darky02 ma rację. Korwin-Mikke jest przedstawiany przez media jako szaleniec i przez wielu jako szaleniec odbierany. Ale prawda jest taka, że jeśli większość obywateli nauczono, że 2*2=5, to za durnia uznają kogoś, kto jasno stwierdzi, że 2*2=4.



Ja wiem, że masz 19 lat, ale proponuje zapoznać się ze światową polityką a dopiero potem wygłaszać osądy. Jakby JKM rzeczywiście miał takie zajebiste pomysły to pewnie na jego systemie opierałoby się chociaż kilka państw. Niestety, obecnie żadne państwo na świecie nie podziela jego poglądów, no i coś w tym musi być. Prawda jest taka, że obecnie nie ma na kogo głosować. Niby Palikot ma fajne pomysły, ale wszyscy boją się na niego głosować w obawie, że jest marionetką Tuska. Ja również.
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-02-07, 0:33
Na górze róże
Na dole fiołki
Wiersze i piosenki o polityce są chujowe
Że aż ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
voldemorf 2012-02-07, 2:48 4
LegendarnyZiom napisał/a:



Ja wiem, że masz 19 lat, ale proponuje zapoznać się ze światową polityką a dopiero potem wygłaszać osądy. Jakby JKM rzeczywiście miał takie zajebiste pomysły to pewnie na jego systemie opierałoby się chociaż kilka państw. Niestety, obecnie żadne państwo na świecie nie podziela jego poglądów, no i coś w tym musi być. Prawda jest taka, że obecnie nie ma na kogo głosować. Niby Palikot ma fajne pomysły, ale wszyscy boją się na niego głosować w obawie, że jest marionetką Tuska. Ja również.


Dzięki za uwagę Faktycznie, dopiero niedawno zacząłem się interesować polityką i jeszcze jakimś wielkim ekspertem nie jestem, ale wizja państwa wg JKM jest najbliższa mojej i dlatego dla mnie wydaję się on najlepszym wyborem na dzień dzisiejszy.
Z tego co wiem, sytuacja ekonomiczna Chile polepszyła się znacząco po dojściu do władzy przez dyktatora, Augusto Pinocheta, a w sprawach ekonomicznych miał bardzo podobne poglądy do JKM.
Zgłoś