18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Jak zobaczyłem jak brawurowo kurczaczki wyskoczyły z radiowozu. I w prawie amerykański sposób wjechali w awanturników, to się zacząłem śmiać. Ale tylko przez 3 sekundy. Bo potem nastało zażenowanie i smutek, że się nadają jedynie do wystawiania mandatów za picie w piwa po krzakach i za przekraczanie prędkości.



typy powinni leżeć poskładani w co najwyżej w trzy sekundy.
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2016-06-07, 9:10
Smutni panowie z nieoznakowanego focusa to chyba, mieli akcję pod przykrywką skoro nie chcieli się ujawnić i pojechali dalej wzywając oznakowany patrol.
Zgłoś
Avatar
Hochsztapler 2016-06-07, 9:25 1
Prawidłowo. Teraz wywieźć patusów w ustronne miejsce i zutylizować. Mogli w sumie jeszcze tym dwóm karynom wyjebać ogłuszacza, tak dla obywatelskiego pouczenia.
Zgłoś
Avatar
s................a 2016-06-07, 11:06
Potwierdzam, że to ul. Pomorska we Wrocławiu.
Moje miasto, takie piękne. Tyle razy tam przejeżdżałem i nigdy nie natrafiłem na taką patolę.
Chociaż w sumie to nadodrze, wszystko jest tam możliwe
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-06-07, 12:58
Brata czy szwagra skuli, że masz o to problem ?
Zgłoś
Avatar
stalowalowa 2016-06-07, 14:58
A potem na jewbooku wszędzie "ŚMIERĆ KIBICA JAK ŚMIERĆ BRATA JOTPE JOTPE PSY ZABIŁY BEZBRONNEGO DOBREGO CHŁOPAKA UDOSTĘPNIJ!!!!" Na takich zjebów i ich karyny lecą nasze podatki. Co do filmiku dobrze zrobili, wlecieli z gazem pieprzowym, bo chuj wie czy za chwilę typ nie zaczął się wyrywać i obaj zostali spacyfikowani wzorowo. @Maderfakermen: Żeby spacyfikować typa i skuć w trzy sekundy to musiałbyś być klonem Bruce'a Lee o krzepie Pudziana z 2005r... A wydaje mi się, że szkolenie policyjne nie daje takich umiejętności. Naoglądasz się na fejsbuku pierdół o tym jaka to polska policja jest zła i robią tam sami inwalidzi jak w SM. Nie wszędzie też policja jest taka jak w Pitbullu (serialu, nie tym nowym filmie) czy w Drogówce. Robią tam zwykli ludzie wykonujący swoje obowiązki, a podczas jakiejkolwiek akcji jak ta tutaj zawsze starają się zrobić robotę jak najszybciej i najlepiej, bo na komisariacie czeka ich od chuja roboty przy papierkach.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2016-06-07, 18:21
Autor tematu tak się burzy, pewnie nie raz sam leżał na chodniku zagazowany przez prewencję
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-06-12, 19:33
Dexterous napisał/a:

Autor tematu tak się burzy, pewnie nie raz sam leżał na chodniku zagazowany przez prewencję



kurwa debilu. i do reszty. czy widzicie tę amatorkę? nie mam problemów z policją, ponadto znam trzech i znam ich zdanie odnośnie profesjonalizmu którego nie posiadają. albo jest się pizdą labo człowiekiem. koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2016-06-13, 16:05
od jakiegoś czasu moja dzielnia
Zgłoś