18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KiszkaMariana 2010-02-21, 16:56
Oczywiste, że to wina kostki - za mało przyczepna
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2010-02-21, 18:50
widać dużo osób ma kat. A w prawku i pierwsze km za sobą Nowe opony motocyklowe (nie wiem jak jest z samochodowymi) nie tylko z salonu mają na sobie ta powłokę, o której wspominano wcześniej. A film pokazuje jak to dziś się zarobiło a jutro ktoś chce się pokazać i zamiast pokornie wskoczyć na małą pojemność to od razu 1000cmm
Zgłoś
Avatar
pasiaty 2010-02-21, 20:00 2


ten to na pewno jest nowy. Co to opon to są wysmarowane fabrycznie jakąś tam warstwą ochronną. Było opisane kilka miesięcy temu w świecie motocykli.

PaczekDNA napisał/a:

od razu 1000cmm



Tak dokładnie to jest 929ccm
Zgłoś
Avatar
Siwy600 2010-02-21, 22:51
kokos-bart napisał/a:



Fakt, że z tymi wrzutami przesadziłem, ale sądzę, że nie powinno się podkręcać motocyklowi gdy jest na dotarciu. Przecież też mógłby równie dobrze tam być piasek i też ślizg byłby murowany.



O to mi właśnie chodzi, jak wielu wyżej wymieniło są to nawoskowane opony. Wiem z własnego doświadczenia, że taka opcja może zaistnieć motocykl był tylko na dużych obrotach a jak by puścił sprzęgło za szybko mógł by go na koło podnieść, nie zapominajmy, że ta maszyna nie waży 100kg i nie jest lekko z 1 poderwać taki na gumę. Chyba że przy dużej zębatce. Co do wrzut, nie będziemy się tutaj kłócić bo przecież dziećmi nie jesteśmy . Pozdrawiam. Aaa i jeszcze coś, motor ten nie był na żadnym dotarciu , chyba nie wiesz o czym piszesz.
Zgłoś
Avatar
Seron27 2010-02-21, 23:40
A gdzie byli rodzice?
Zgłoś
Avatar
gumol 2010-02-21, 23:41
a potem po takim "uzdolnionym" zostaje krzyżyk i dwa znicze na szosie
Zgłoś